Gunfire Hero Para Hileli MOD APK [v0.1.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gunfire Hero Para Hileli MOD APK [v0.1.8] 1 Gunfire Hero Para Hileli MOD APK [v0.1.8] 2 Gunfire Hero Para Hileli MOD APK [v0.1.8] 3 Gunfire Hero Para Hileli MOD APK [v0.1.8] 4 Gunfire Hero Para Hileli MOD APK [v0.1.8] 5 Gunfire Hero Para Hileli MOD APK [v0.1.8] 6

Gunfire Hero Para Hileli MOD APK [0.1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her zaman yeni topraklara ayak basma arzunuz oldu mu? Gözlerinizi açın ve Gunfire Hero'nun size şu anda neler sunabileceğini görün.


Gunfire Hero 0.1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Sınırsız Elmas Hilesi

Gunfire Hero'ya hoş geldiniz! Kahramanların ekipmanları var ve bir saldırı başlatmaya hazırlar. Bir sonraki şey ortaya çıkacak, bu yüzden meydan okumaya birlikte göğüs gerelim. Gunfire Hero, oyuncunun bir dizi destansı kahramandan birinin kontrolünü ele geçirdiği ve çeşitli keşfedilmemiş yerleri keşfettiği roguelike bir video oyunudur.


Gunfire Hero v0.1.8 MOD APK


Gunfire Hero büyüleyici roguelike aksiyon oyununu oynarken benzersiz bir maceranın tadını çıkarın. Oynamak sadece bir parmak gerektirir ve öğrenme eğrisi yoktur. Çok çeşitli yetenekler arasından seçim yapmakta ve kendi türlerinizi geliştirmekte özgürsünüz. 


Gunfire Hero Para Hilesi


Seviyeleri tamamlamayı kolaylaştırmak için kahramanını geliştir. Kahramanınızı donatmak, yeteneklerinizi geliştirmek ve oyun boyunca kahramanın genel savaş etkinliğini artırmak için ekstra savaş yetenekleri elde etmek için fantastik, sıra dışı veya destansı öğeler toplayın.


Gunfire Hero Altın Hilesi


Birkaç benzersiz oyun modu ve derin bir atış deneyimi. Mevcut seçenekler arasında geçiş yaparak ek açık alanları ve odaları keşfedin. Fast Pursuit, VR Training, Mining Source ve diğerleri gibi kilidinin açılması gereken daha fazla özellik var.


Gunfire Hero Elmas Hilesi


Eşsiz mecha, savaşta işbirliği yapar. Savaşmak istediğiniz Mecha'yı seçin ve en ilginç aşamalardan geçmek için olağanüstü yeteneklerinden yararlanın. Küresel sıralamada yer alın veya tamamen yeni bir moda başlayın. Dünya Şampiyonası katılımcıları kendi üslerini, gemilerini ve savunma kulelerini inşa etme, diğer oyunculara karşı rekabet etme ve kaynaklarını çalma yeteneğine sahiptir.


Gunfire Hero Hile Apk


Gunfire Hero, rol yapma çekim türünün hayranları için mantıklı bir sonuçtur. Kolayca savaşmak için en güçlü kahraman takımını seçmelisiniz. Onları becerilerine uygun pozisyonlara götürün. Birçok kahramanın sahip oldukları yetenekleri kullanmak ve geliştirmek için toprağa ihtiyacı vardır. Çünkü her destansı kahramanın farklı bir yeteneği ve gücü var. Dağıtım, savaş oluşumunda birbirini uyumlu hale getirmeye ve tamamlamaya yardımcı olur. Bağlam, insanlık tarafından tam olarak keşfedilmemiş garip topraklarda gerçekleşir. Hem savaşmak hem de bunu bir ıslah, macera, yeni bir zemin bulma işi olarak görmek.


Gunfire Hero Apk indir


Her zaman yeni topraklara ayak basma arzunuz oldu mu? Gözlerinizi açın ve Gunfire Hero'nun size şu anda neler sunabileceğini görün. Bir ölüm kalım savaşı alanı, çorak bir toprak, dağınık kayalar. Karakterlerin ve düşmanların kafalarının üzerindeki HP enerji çubuğunu izler. 


Gunfire Hero Apk Son Sürüm


Zamanın nasıl hesaplanacağını bilmek, kişiyi kurtarmak için hala hayatta kalabilir veya doğrudan onunla yüzleşmelidir. Uygun stratejileri başlatmak için düşmanın kuyusunu görün. Sağlam savunma mı yoksa hızlı saldırı mı en iyi seçim olacak? Düşman azsa ve ölüme yakınsa, hızlı bir şekilde ölümcül saldırılar başlatmalısınız. Yardım çağırmadan önce tüm düşmanları öldürün.


Gunfire Hero indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Snow Race APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar