LifeAfter Night falls FULL APK [v1.0.202]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
LifeAfter Night falls FULL APK [v1.0.202] 1 LifeAfter Night falls FULL APK [v1.0.202] 2 LifeAfter Night falls FULL APK [v1.0.202] 3 LifeAfter Night falls FULL APK [v1.0.202] 4 LifeAfter Night falls FULL APK [v1.0.202] 5 LifeAfter Night falls FULL APK [v1.0.202] 6

LifeAfter Night falls FULL APK [1.0.202] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni bir hayatta kalma oyunu bu sefer ki daha zorlu.


LifeAfter Night falls 1.0.202 APK AÇIKLAMASI


LifeAfter Night Falls oyununa gelirsek, kesinlikle hayatta kalma oyunu türüne karşı güçlü bir tutkuya sahip bir oyuncusunuz. Bu oyun, getirdiği büyüleyici şeylerle tüm dünya hayatta kalma oyunu hayranları için özel bir çılgınlık oldu. Yayıncı XD Global'in tanıtımıyla birlikte, bu, çekimi birleştiren son derece çekici ve ilginç bir hayatta kalma oyunu. Dünyanın korkunç olaylarından kurtulanlar arasında olacaksınız. Ve şimdi elinizde savaşmak için bir silah var. Bakalım ne kadar yaşayabilir ve hayatta kalabilirsiniz? Bununla birlikte oyuna dahil edilecek birçok ilginç özellik var. Harika bir oyunu hızla indirin ve deneyimleyin!


LifeAfter Night falls para hilesi


Bu LifeAfter Night Falls ile başlayarak: Gece düşüyor, oyuncuların etkilediği kesinlikle bir hikaye olacak. Oyun geliştiricileri, oyuncuları bu oyuna yönlendirmek için kendilerine mükemmel bir hikaye verdiler. Dünyadaki en korkunç felaketlerden biri bu Dünya'da gerçekleşti - burada kötü virüslerin bir taraması ortaya çıktı. Ve insan dünyasında neden oldukları sonuçlar küçük değil. Bu dünyadaki tüm emirler ve antlaşmalar alt üst oldu ve neredeyse yırtıldı. Şimdi, biz insanlar bu şiddetli taramanın ardından artık kendimiz değiliz. Uyandığınızda, hayatta kalan ve kötü virüsü taşımayan şanslı kişilerden biri olduğunuz için şanslısınız. Şu anda düşündüğünüz ilk şey, şu anda kaçmanın bir yolunu bulmaktır, böylece son yaşamlara tutunabilirsiniz. Sonra gece yavaşça düşer


LifeAfter apk hile


Bu dünyanın sonu olabileceğini kabul etmenin zor olacağını bilmek. Ve ayrıca bu Dünyadaki yaşamı koruma misyonunu size getiren son insansınız. Ama öyle görünüyor ki mevcut durumda, bunu düşünmek kesinlikle uzak şeyleri düşünmek olacaktır. Endişelenemezken: bacaklar yorgun, vücut bitkin, aç, silah bile cephanesiz, kış soğuğu kuşatıyor ... Neyse ki umut ışınları sonunda kayıplarınızı kurtarmak için kendinize güvenli bir yer bulmanızdan geliyor bir şeyler. Şu anki güzel bir dünyanın geri dönüşlerinde, hala kulağınızda bir yerlerde, enfekte kişiden acı çığlıkları var. Dünyanız artık eskisi gibi değil! LifeAfter'da yapılacak saatiniz, sonuna kadar hayatta kalabilmek için çok sakin.


Lifeafter: night falls apk son sürüm


LifeAfter'da hayatta kalabilmek için: Gece düşüyor ve herkesin sizin için umduğu şeylere devam ediyor, önce endişelenmeniz gerekiyor. Bu tehlikeli dünyada yenilebilir olanı bulmaya çalışın. Tüm deneyimleriniz, yaşam becerileriniz ve avlanma ve toplama yeteneğinizle, şimdi onları kullanma zamanı. Kendiniz için yemek yemek çok önemlidir ve onu her yere götürmeniz gerekir. Tıpkı bir üniversite, bir maden veya tehlikeli bir orman gibi yiyecekler alın,… Ayrıca, hayatta kalmak için kesinlikle gerekli eşyaları toplayabilirsiniz!


LifeAfter Hile APK


Hastalıkla savaşmak için kendinize gerekli malzemeleri verdikten sonra, yapmanız gereken bir sonraki şey yaşam aramaktır. Güneş yeni doğduğunda, savaşmak ve hayatta kalan son kişileri bulmak için güvenli bölgenizi terk etme zamanıdır. Sizin gibi bu şanslı insanları bulduğunuzda tebrikler! Çünkü onlar ve siz, birlikte bu zor ve sefil durumun üstesinden gelmek için kesinlikle birbirinize sağlam destek olacaksınız. Birlikte hayatta kalmaya devam edelim, sizin ve başkalarının aradıklarıyla hayatta kalalım.


LifeAfter Night falls Android oyun


Hayatta kalma başlıklı özel maceralar siz ve arkadaşlarınız tarafından yazılmaya devam edecek. Ve siz ve bulduğunuz insanlar özel şeyler yapacak kadar güçlü olduktan sonra, elinizden gelenin en iyisini yapın! Birincisi, insanlık için hayatta kalmak için ilk tuğlaları ve sonraki nesilleri yeniden inşa etmek olacak. LifeAfter: Night Falls ile birlikte pandemiden kurtulun!


LifeAfter Night Falls indir


Bir önceki android oyun Çiftlik Farm APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar