JDM Racing Para Hileli MOD APK [v1.5.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
JDM Racing Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 1 JDM Racing Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 2 JDM Racing Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 3 JDM Racing Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 4 JDM Racing Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 5

JDM Racing Para Hileli MOD APK [1.5.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İkonik Japon arabalarında arcade yarış simülatörü.


JDM Racing 1.5.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi;
  2. Araba Hilesi.Tüm arabalar ve görevler açık;
  3. Google Play Oyunlar ile senkronizasyon kaldırıldı.
Yarış oyunu uzun zamandır birçok kişi tarafından düşünülmüştür çünkü en büyük teşviki sağlayan kategorilerden biridir. Zorlu Formula 1 yarışına katılan biniciler veya arabalarını kontrol eden oyuncular bile Adrenalini kanlarında hissediyor. Bu nedenle aradan çok zaman geçmesine ve birçok yayıncının yarış oyunları çıkarmasına rağmen hala en popüler türlerin başında yer alıyor.


JDM Racing v1.5.4 MOD APK


Son derece çekici hissettiren bir yarış oyunu arıyorsanız JDM Racing Drag & Drift Races şu sıralar bahsetmeye değer bir isim. Çünkü oynanışı drama yaratmaya çok daha fazla odaklanmış durumda. Bu, sıkıcı aşamaların kesildiği anlamına geliyor, oyuna girerken gerçekten bir kavgaya dalmanız gerekiyor. Oyun adından da anlayacağınız üzere Drift Yarışları sıklıkla gerçekleşecek. Yani ırkınız son derece çekici, ancak yarıştan elenme oranı da çok daha yüksek.


JDM Racing Para Hilesi


Bilmeyenler için Drift, arabayı kontrol etmesi son derece zor bir tekniktir. Keskin bir dönüş yapmanız gerekiyor, bu da arabanızın neredeyse 180 derece döndürülmesi gerektiği anlamına geliyor. Bu noktada aracınızın iki arka tekerleği yola sürtünerek aracın kafasını sabitleyen bir teknik kullanmalıdır. Bu teknik, virajları olabildiğince çabuk geçmenize yardımcı olur, ancak son derece tehlikelidir. Profesyonel sürücüler bile bu teknikle hala kaza yapıyor. Zorluk ve uyarılması nedeniyle, Drift her zaman ünlü binicilerin referansı olarak kabul edildi.


JDM Racing Araba Hilesi


JDM Racing, Drift sürelerini en üst düzeye çıkaran yarışlara katılımınızı neredeyse en üst düzeye çıkarır. Bu, geçtiğiniz yolların son derece zorlu virajları alacak şekilde tasarlanacağı anlamına gelir. Oyuncular Drift tekniklerini doğru kullanmak zorunda kalacaklar. Aksi takdirde raydan çıkacak ve kesinlikle geride kalacaktır. Sonuç olarak, elbette, bu maçı kaybetmek zorunda kalacaksınız.


JDM Racing Hile apk


Genel olarak oyuna ilk girdiğinizde her şey o kadar da zor olmayacak. Oyuncular yeni başlayanlar olarak kabul edilecektir. Şu anda parkur uzunluğu oldukça kısa olduğu için oldukça basit yarışlara gireceksiniz. Üstelik virajlarda çok fazla gecikmemek için pratik yapmanız da çok zor değil. Pro League sürücüsü olma yolunda deneyin. Aslında, bir kez turnuvaya katıldığınızda, oyuncular arasında bir uzlaşma yoktur. Yoldayken bile sizi yoldan çıkarmak için size çarpabilirler.


JDM Racing apk indir


Bu oyun aynı zamanda gerçek modellere göre tasarlanmış birçok farklı arabaya sahiptir. Bu modeller en yeni süper spor otomobiller olacak. 3D format tasarımı ile oyuncu, titizlikle tasarlanmış ve detaylandırılmış son derece güzel arabaların keyfini çıkarabilir. Ayrıca arabanıza harcadığınız para miktarına bağlı olarak daha ucuz arabalara göre avantajları olacaktır. Aslında bu avantaj çok bariz olmayacak ama oyuna aşina iseniz nasıl faydalanabileceğinizi hızlıca görebilirsiniz.


JDM Racing İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Road Driver APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar