Dead Effect Para Hileli MOD APK [v1.2.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Dead Effect Para Hileli MOD APK [v1.2.14] 1 Dead Effect Para Hileli MOD APK [v1.2.14] 2 Dead Effect Para Hileli MOD APK [v1.2.14] 3 Dead Effect Para Hileli MOD APK [v1.2.14] 4 Dead Effect Para Hileli MOD APK [v1.2.14] 5 Dead Effect Para Hileli MOD APK [v1.2.14] 6

Dead Effect Para Hileli MOD APK [1.2.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları gezegendeki en korkunç uzay gemisinde kanlı bir savaşa götürüyor. Burada silahınızı hayatınıza zarar verebilecek tehlikeli düşmanlara doğrultabilirsiniz.


Dead Effect 1.2.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Unit 13 olarak bilinen efsanevi takımda savaşçı olabilirsiniz. Bu isim her anıldığında her oyuncu iliklerine kadar korkar. Dead Effect, oyuncuları kimseye çıkış yolu bırakmayan kanlı bir savaşa götürüyor. Hayatınız her zaman, her yerde tehlikeli saldırılarla tehdit ediliyor. On binlerce zombi, benzersiz bir hikayede 5 saatten fazla savaşarak sizi yok etmeye hazır. Savaş alanını çevreleyen soğuk, ayak basıp savaşmanı bekliyor.


Dead Effect v1.2.14 MOD APK


Bu imparatorluğa gelişinizi karşılamak için hayatta kalma modunun kapılarını açıyoruz. Burada yüzlerce meydan okuma mevcut olacak ve bu meydan okumayı en iyi şekilde tamamlamak için kabul etmelisiniz. Rakibinizin güçlü saldırılarına karşı savaşmak için strateji ve güç kullanırsanız yardımcı olur, yoksa ölürdünüz. Birçok alan inanılmaz derecede anıtsal ama daha az tehlikeli olmayacak şekilde açılıyor.


Dead Effect Para Hilesi


Diğer birçok benzer oyun için size farklı türde silahlar verilmiş olabilir, ancak Dead Effect'e gelince, bunları kullanabilmek için belirli başarılara ulaşmanız gerekecek. Görevi tamamladıktan sonra oyuncular, turuncu savaşlarda oyuncuları şimdiye kadarki en ağır rakiplere karşı etkin bir şekilde desteklemeyi vaat eden en kahramanca savaş gücüyle en güçlü silahların kilidini açmak için kullanılan anahtarları alacaklar.


Dead Effect Mermi Hilesi


Ayrıca bu savaşta maksimum atış desteği yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi içeriyor ve Dead Effect de size benzersiz ayrıcalıklar sunuyor. Öncelikle size özel bir yetenek var; oyuncu onunla zamanı yavaşlatacak. Bu size düşmana karşı strateji oluşturmanız için daha fazla zaman verir, hatta onlara başarılı bir şekilde saldırmak için boşluklardan yararlanırsınız.


Dead Effect Hile Apk


Gözlerinizin önünde beliren ESS Meridian'ın korkunç bir görüntüsü. Burası kesinlikle oyuncuların keşfetmesi gereken birçok gizem içeriyor. Bu, yürek hoplatan, beklenmedik pek çok an vaat eden bu sınırsız macerada sizin göreviniz olacak. Onları aramak için her yerde dolaşabilirsiniz. Özellikle Dead Effect, birçok kalbi şaşkına çeviren yoğun ses görüntüsü ile kırmızı kan görüntüsünden sese panik sahnesi de yaratıyor.


Dead Effect Apk indir


Bu savaşta üstünlük elde etmek ve hayatta kalan son kişi olmak için, madeni para görünümünün yanı sıra sürekli olarak silah bulmaya çalışmalısınız. Bulmak için çaba ve biraz gözlem ve deneyim gerektiren sahneye dağılmış durumda. Bu aynı zamanda Dead Effect'in üzerinizde baskı oluşturduğu bir görev olarak kabul ediliyor. Para sayesinde, farklı çekici özelliklere sahip yepyeni silahlara ek olarak mevcut silahlarınızı yükseltebilirsiniz.


Dead Effect Apk Dayı


Bu yer, son derece şiddetli solo kampanyalarla keşfetmenizi bekliyor. Büyüleyici önceden hazırlanmış hikaye ile birlikte insanları keşfetmek ve yönlendirmek için 5 saat boyunca kendi kahramanınız olacaksınız. Balık gibi kan kokusundan korkmayan düşmanların ürkütücü dehşetinin üstesinden gelebilecek misin? Zombiler barbarca insanları yemek için sana saldırmaya hazır ve ürpertici bir alan seni bekliyor.


Dead Effect indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffic Jam Cars Puzzle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar