Clean Road Para Hileli MOD APK [v1.6.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Clean Road Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 1 Clean Road Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 2 Clean Road Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 3 Clean Road Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 4 Clean Road Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 5 Clean Road Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 6

Clean Road Para Hileli MOD APK [1.6.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kar Küreme'yi kontrol etmek için dokunun ve sürükleyin.


Clean Road 1.6.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Reklamsız

Asya ülkelerinde kar fırtınalarının acısını anlamak imkansızdır. Ancak insanların soğuk havadan muzdarip olduğu bölgelerde, kar büyük bir sorunla karşılaşacaktır. Her soğuk mevsim geldiğinde, Snow o kadar çok düşer ki evden çıkamazlar. Ve hatta aylarca odalarında kalmak zorunda. Şu anda, karı temizleyebilen herkes muhtemelen bir kahraman olacak. Clean Road , bu zorlu durumu simüle eden bir oyundur. Belki de buna sahip olan biri inanılmaz derecede heyecanlıdır.


Clean Road v1.6.7 MOD APK


Bu, yayıncı SayGames'in oldukça yeni bir oyun ürünüdür. Çeşitli içeriklerle tasarlanmış birçok sıradan oyunu kolayca bulabiliriz. En popüler ürünlerinden biri (aynı zamanda araba konularında da çalışıyor) 10 milyondan fazla indirme elde etti. "Clean Road" kategorisiyle yaptığım ürün bile, bu en popüler ve popüler Android oyun indirme platformunda bana bir milyon kez indirildi.


Clean Road Para Hile Apk


Genel olarak, böyle sıradan bir oyun için oyuncular grafikler hakkında çok fazla soru soramazlar. Ama aslında yine de eğlenceli ve göz alıcı renklerle 3D formatlı tasarımlar kullanıyor. Çalışan bir araba için normal bir kırmızı arabanız olacak, ancak daha sonra sahip olduğunuza bağlı olarak aracınızı özgürce özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, çevre tasarımı da sadece kar fırtınası değil, aynı zamanda heyecan verici ve çekici. Ayrıca, yeni bir etkinlik olduğunda, arayüz güncellenecek ve komik bir fark getirecek. Örneğin, Cadılar Bayramı, Noel, Şükran Günü ...


APK DAYI clean road


Yukarıda bahsedildiği gibi, "Clean Road" da bir kahraman olacaksınız. Ancak bu kahraman canavarlarla savaşmayacak veya hiçbir şeyi feda etmeyecek, ancak Snow'u doğal olarak temizleyecektir. Ancak Kar'ı temizlemek de herkesin aşması gereken önemli zorluklardan biridir. Güzel küçük kırmızı arabanızla (önünüzde karı temizlemek için bir bar olacak) buradaki insanların çıkıp ihtiyaç duydukları yerlere taşınmasının yolunu açmanız gerekecek. Yolu açarken arkanızda çok sayıda araba olacak.


Clean Road hile


Ama aslında görev o kadar kolay değil çünkü gittiğiniz yolda birçok engel olacak. Bu engellerden birine dokunursanız kesinlikle kaybedersiniz. Yani bir süper kahraman olsam bile, hayatıma dikkat etmeliyim. Engeller çok çeşitli olacaktır. Örneğin karda sıkışan arabalar, sokağa itilen kanepeler, hatta kardan adam bile bir çocuk tarafından alınıyor… Bir kaç görevi tamamladıktan sonra bütçenizde belirli miktarlar alacaksınız. O zamanlar, arabalarını daha fazla güç kapasiteli satın almak için akıllıca kullandı. Yaratıcı uyku ekibinin sunduğu gittikçe zorlaşan görevler haline gelmenizi kolaylaştıracaktır. Ya da sadece beğendiğiniz, satın alabileceğiniz güzel arabalara sahip olun.


Clean Road İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun LifeAfter Night falls APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar