Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] 1 Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] 2 Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] 3 Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] 4 Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] 5 Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] 6

Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [1.0.47] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sahtekarlarla dolu bir arenada nasıl hayatta kalabilirsiniz? Katili bul.


Imposter Smashers 1.0.47 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Şapka hilesi
  3. Sınırsız Skin hilesi
  4. Reklamsız
Imposter Smashers, arkadaşınızla savaşmak için Imposter of Us'a dönüşeceğiniz bir oyundur. Pek çok farklı silahı kolayca bulacak, özelliklerini ve özelliklerini öğrenmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda her seviye, göz ardı edemeyeceğiniz heyecan verici bir deneyim getirecek. Elbette, her seviyede, herkesin seveceği heyecan verici bir ödül alacaksınız.


Imposter Smashers v1.0.47 MOD APK


Herhangi bir oyuncu, Aramızda oyununda Crewmate'in kötü adamının Imposter olduğunu bilir ve iki taraf birbirine karşıdır, ancak bu Imposter Smashers'ta değişecek. Oyuncular Imposter'ın savaşlarına katılacak ve var olan son kişi olmak için birbirlerini yok etmeye çalışacaklar. Ayrıca, herkes bu oyunun oynanışına erişebilir ve bundan zevk alacaktır.


Imposter Smashers Para Hilesi


Karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve her karakter renkle ayırt edilecek. Düşman saldırılarını atlatmak için akıllıca hareket edecek ve onları alt etmek için fırsatlar bulacaksınız. Ayrıca, ekranın üst kısmında, oyuncu onları hemen yok etmek için kalan düşman sayısını görecektir. Zamanla bedeninizin büyüdüğünü fark edeceksiniz ve oynarken daha dikkatli olmanız gerekecek.


Imposter Smashers Altın Hilesi


Imposter Smashers'da birçok heyecan verici şey yaşayacaksınız ve bunlardan biri de her Imposter'ın sahip olduğu silah çeşitliliği. Özellikle oyuna başladığınızda koruyucu bir yüzüğünüz olacak ve size zarar verebilecek herhangi bir saldırıya sahip olmayacaksınız. Ayrıca ortadan kaybolduktan sonra savaş başlayacak ve düşmana saldırmak için açıyı seçeceksiniz. Her karakterin farklı renkli çubuklarla gösterilen ve her silaha karşılık gelen bir saldırı menzili vardır.


Imposter Smashers Şapka Hilesi


Oyuncuların kullandığı silahlar, Imposter'ın dişlerinden farklı silahlara kadar oldukça çeşitlidir. Yani her silahın dikkate almanız gereken bir etkisi olacaktır. Bu oyunda dikkatli olmanız gerekiyor çünkü bir düşmanı öldürdüğünüzde boyutunuz artacak. Diğer birçok düşmanı vurabilirsiniz, ancak bedeniniz nedeniyle vurulmanız daha kolay. Özellikle, uzun menzilli saldırılar yapabilen silahlar için tamamen geçerlidir.


Imposter Smashers Kostüm Hilesi


Imposter Smashers'da oyuncular birçok farklı seviyeyi deneyimleyecek ve her seviye sizin bile bilmediğiniz farklı bir meydan okuma getirecek. Spesifik olarak, birçok seviyeden geçebileceksiniz ve her seviyede hangi silahı kullandığınızı asla bilemeyeceksiniz. Daha önce deneyimlediğiniz silahların yanı sıra yeni silahlar öğrenmeniz ve deneyimlemeniz gerekecek. Her türün herkesin sevdiği özellikleri vardır.


Imposter Smashers Hile Apk


Şu an kullandığınız skini beğenmiyorsanız; Beğendiğiniz skin ile değiştirebilirsiniz. Özellikle, oyun sırasında bu oyun yeni görünümlerin kilidini açmanıza izin verebilir. Tamamlanan her seviye, ilgili yüzdeyi açmanıza yardımcı olacaktır. Dolu olduğunda, kilidini açtığınız şeyin gerçek şeklini görmeyi bitirmiş olacaksınız.


Imposter Smashers indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Bombastic Brothers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar