Extinction Zombie Invasion Mega Hileli MOD APK [v7.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Extinction Zombie Invasion Mega Hileli MOD APK [v7.1.1] 1 Extinction Zombie Invasion Mega Hileli MOD APK [v7.1.1] 2 Extinction Zombie Invasion Mega Hileli MOD APK [v7.1.1] 3 Extinction Zombie Invasion Mega Hileli MOD APK [v7.1.1] 4 Extinction Zombie Invasion Mega Hileli MOD APK [v7.1.1] 5 Extinction Zombie Invasion Mega Hileli MOD APK [v7.1.1] 6 Extinction Zombie Invasion Mega Hileli MOD APK [v7.1.1] 7

Extinction Zombie Invasion Mega Hileli MOD APK [7.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombi virüsü tüm gezegeni sardıktan sonra hayatta kalan şanslı birkaç kişiden birisin.


Extinction Zombie Invasion 7.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Silah Hilesi. Ücretsiz silahlar, avantajlar ve yükseltmeler;
  2. Sınırlı ve bağışlanmış silahlar satın alabilirsiniz;
  3. Sonsuz yetenek puanı.

Extinction Zombie Invasion oyununda zombi virüsü tüm gezegeni sardıktan sonra hayatta kalan şanslı birkaç kişiden birisin. Size verilen silahları kullanarak zombi ordusuyla yüzleşmeye hazır olun! Daha güçlü ve daha hızlı olacaklar ve yanlarında güçlü mutant zombiler de getirecekler! Zombileri çıkardıkça karakteriniz seviye atlayacak! 


Extinction Zombie Invasion v7.1.1 MOD APK


Extinction Zombie Invasion oyununda güçlü yetenekler ve silahlar edinin ve hayatta kalmanızı sürdürün! Dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla mücadele ederken mümkün olduğunca uzun süre yaşamaya çalışın! Birkaç keyifli kupa ve madalya kazanma potansiyeline sahipsiniz.


Extinction Zombie Invasion Para Hilesi


44'ten Fazla Güçlü ve Belirgin Silah Otomatik Tabancalar, Av Tüfekleri, Makineli Tüfekler, Keskin Nişancı Tüfekleri… ama bu yeterli değil mi? Öyleyse neden onları patlayıcı el bombaları ve tanksavar roketleriyle patlatmıyorsunuz? Silah Yükseltmeleri Tüm silahlar, onları daha güçlü hale getirmek için yükseltilebilir!


Extinction Zombie Invasion Silah Hilesi


Hayatta Kalma Modu, Savunma Modu, Arama ve Yok Etme Modu ve her mod için haritalar dahil olmak üzere seçebileceğiniz çeşitli oyun modları ve haritalar var! Şehirdeki ve laboratuvardaki zombilerden kurtulun! 25 Olağandışı ve Değerli Beceriler Field Medic – Sağlığı geri kazanmak ve çeşitli savaş bonusları kazanmak için Medkit'i kullanın. 


Extinction Zombie Invasion Mermi Hilesi


Hayatta Kalma hayatta kalmanıza yardımcı olacak çok sayıda temel yetenek verir. Savaş - zombilerle savaşmak için silahlarınızı ve yeteneklerinizi geliştirin. Teknisyen – yaklaşan zombileri algılayan ve saldıran mobil nöbetçi silahını yükseltin ve Yıkım patlayıcı silahları ve aletleri geliştirin!


Extinction Zombie Invasion Hile Apk


Zorluk Seviyesi Oyun çok mu kolay geliyor? Neden Hardcore Zorluk'a bir şans vermiyorsun? Endless Zombie Horde: Zombiler her yönden üzerinize gelecek! Zaman geçtikçe daha hızlı ve daha güçlü hale geliyorlar! Güçlü silahlar ve yöntemlerle kendinizi hazırlayın!


Extinction Zombie Invasion Apk indir


Mutant Zombilere Hazırlanın yumurtladıktan veya saldırıya uğradıktan sonra öfkelendiğinde, Brute saldırı üzerindeki herhangi bir hasar etkisini görmezden gelir. Bombacı öldüğünde patlar ve yakın çevresinde ağır patlayıcı hasara neden olur. 


Extinction Zombie Invasion Apk Son Sürüm


SWAT Zombi, koruyucu kask ve vücut zırhı giyerken binlerce silah atışından asla ölmez. Avcı tüm hızıyla havalanıyor ve ölene kadar durmayacak! Görür görmez öldürün! Global Lider Tablosu dünyanın her yerinden bireylerle yarışın! Sürekli Güncellemeler Orijinal oyun yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürüldü, ancak hala aktif ve güncel! Daha fazla silah, beceri, zombi, oyun türü ve harita olacak!


Extinction Zombie Invasion indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Merge Planes Empire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar