Thetan Arena Harita Hileli MOD APK [v340]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Thetan Arena Harita Hileli MOD APK [v340] 1 Thetan Arena Harita Hileli MOD APK [v340] 2 Thetan Arena Harita Hileli MOD APK [v340] 3 Thetan Arena Harita Hileli MOD APK [v340] 4 Thetan Arena Harita Hileli MOD APK [v340] 5

Thetan Arena Harita Hileli MOD APK [340] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. MOBA türü özelliklere sahiptir ve birçok ünlü modla ilginç bir şekilde birleşir. Çeşitli karakterler bulacak, puanlar için çatışmalara girecek ve yaratıcı stratejiler uygulayacaksınız.


Thetan Arena 340 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü Mod
  2. Drone View (X1-5) (Savaşa her girdiğinizde yeniden etkinleştirin)
  3. Düşmanları haritada gösterme hilesi
Thetan Arena, birçok farklı oyun modunu bir araya getiren bir oyundur ve ortak noktaları MOBA mekaniği ile ilişkilendirilir. Becerilerinizin etkinliğini artırarak ve diğer oyuncularla çatışmalara girerek farklı karakterlerin gücünden yararlanacaksınız. Aynı zamanda oyundaki heyecan verici modlar aracılığıyla farklı becerilerinizi de sergileyebilirsiniz.


Thetan Arena v340 MOD APK


Thetan Arena'da oyuncular, onlara birçok farklı seviye ve ortama erişim konusunda belirli bir izlenim veren bir grafikle gelecekler. Oyuncular, MOBA türünün özelliklerini bulacak ve benzersizlik yaratmak için bunları diğer oyunlarla birleştirecek. Aynı zamanda, bu oyunun perspektifi, hızlı hareket etmenize, taktiklere uygun olmanıza veya önünüzdeki düşmana saldırmanıza yardımcı olmak için tamamen kapsamlıdır.


Thetan Arena Para Hilesi


Oyuncular, MOBA oyununa benzer özelliklere sahip dört ana oyun modu ve Thetan Arena'da tamamlamaları gereken diğer hedefler bulacaklar. İlk mod Battle Royale'dir ve başlangıçta oyuncu herhangi bir yere gönderilir. Aynı zamanda, kırabilecekleri hediyeler görecek ve becerilerin seviyesini yükseltmek ve düşmanlara saldırmak için deneyim kazanacaklar. 


Thetan Arena Elmas Hilesi


Ortam, oyuncuların hareket etmesi ve nihai kazanan olmak için doğru stratejiyi seçmesi gereken sürekli küçülen bir güvenli bölgeye sahip olacak.  Bir sonraki mod Superstar modudur ve kuralları basittir, sahada yıldızları toplayarak puan kazanmaya çalışın. Periyodik olarak, alanın ortasına hareket etmek ve bir düşman saldırısından önce onları yakalamak için her zaman geri sayan zamanlayıcıda izleyebileceğiniz şekilde ortaya çıkarlar. Bu nedenle, oyuncuların deneyim kazanmaları ve takım arkadaşlarıyla takım savaşlarına girmeleri gerekecektir.


Thetan Arena para kazanma


Thetan Arena'da oyuncular, seviyelerde puan kazanmanın basit amacı olan bir Takım Ölüm Maçı modu bulacaklar. Oyuncular seviyeleri artırmak için deneyim kazanmaya devam ediyor çünkü bu MOBA mekaniğinin özelliği. Aynı zamanda kill yaptıktan sonra alacağınız puan sayısına da dikkat etmeniz gerekecek. 


Thetan Arena APK dayı


Her seferinden sonra, bir öldürmeye karşılık gelen puan sayısı artacaktır, bu nedenle rakibin puanlarını artırmak için takım arkadaşlarınızla dikkatli bir şekilde koordine etmelisiniz.  Thetan Arena'daki final modu da amacı rakibin kulesini yıkmak olduğunda MOBA türüne en yakın hissi veriyor. Bir süre hücum ettikten sonra çağrılan robotun, karşı saldırısına izin vermeden düşman üssüne saldırmasına izin vermeye çalışacaksınız.


Thetan arena - ekşi


Oyuncular, MOBA türü söz konusu olduğunda genellikle karakter çeşitliliği faktörünü düşünürler. Keşfedeceğiniz ve doğru kahramanı seçeceğiniz farklı becerilere sahip birçok karaktere erişiminiz var. Aynı zamanda, her kahramanın bir normal saldırı yeteneği ve iki özel yetenek olmak üzere üç yeteneği vardır ve onlar için seviye atlama sırasına dikkat etmeniz gerekecektir. 


Thetan Arena APK Hile


Gerçekten de farklı karakterler kullanırken birçok değerli strateji bulacaksınız. Eşlik edeceğiniz insanüstü becerilere sahip kahramanların olduğu etkileyici grafiklere sahip bir dünyaya gireceksiniz. MOBA tarzında gerçekleşen bir savaş ve amaç, beceriler ve takım arkadaşları ile hayatta kalan son kişi olmaktır.


Thetan Arena APK indir


Oyuncular, Deathmatch modunda puan kazanmak ve zafere katkıda bulunmak için düşmanları öldürmek için güçleri kolayca kullanabilecekler. Süperstar, herhangi bir oyuncunun sahip olmak istediği bir hedef haline gelir ve yalnızca belirli bir süre için görünür. Tower Destroy modu, dev robotların kazanmak için düşman tesislerine saldırmasına yardım ederken sizi yoğun savaşlara götürecek.


Thetan Arena indir (MOD, Harita Hilesi)


Bir önceki android oyun Stupid Zombies 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar