Shadow Knight: Deathly Adventure 1.24.20 MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Shadow Knight: Deathly Adventure 1.24.20 MOD APK 1 Shadow Knight: Deathly Adventure 1.24.20 MOD APK 2 Shadow Knight: Deathly Adventure 1.24.20 MOD APK 3 Shadow Knight: Deathly Adventure 1.24.20 MOD APK 4 Shadow Knight: Deathly Adventure 1.24.20 MOD APK 5 Shadow Knight: Deathly Adventure 1.24.20 MOD APK 6

Shadow Knight: Deathly Adventure 1.24.20 Hileli MOD APK, Karanlığın ölümsüzlerini yenmeniz ve ışığı Harmonia'ya geri getirmeniz gerekiyor

Shadow Knight: Deathly Adventure AÇIKLAMASI


Harmonia, İnsan, Ork, Ruh, Cüce, Canavar adam ve Elf'in bir arada barış içinde yaşadığı tüm ırkların parlak bir dünyasıydı. Bir gün, derin arzular yükseldiğinde, karanlık güçler cehennemden yükseldi, dünyayı istila etti, o trajedi her Harmonia vatandaşını vurdu ve her şeyi çaresizliğin derinliklerine batırdı.

Shadow Knight Premium apk


Bir Gölge Şövalye olan Noah rolünü oynayın, cehennem kapısından geçmeniz, kötü düşmanlarla savaşmanız,  Karanlığın ölümsüzlerini yenmeniz ve ışığı Harmonia'ya geri getirmeniz gerekiyor . Harmonia'yı kurtaran yolculukta arkadaşlarınız Ashley ve Lucius'u bulacaksınız!


Hemen indirin ve savaşa katılın!


OYUN ÖZELLİKLERİ:


▶ Bir Aksiyon RPG Oyununun Gerçek Hissi

Karanlık fantastik dünya ortamında hack and slash oyunuyla aksiyon RPG oyun hissini yaşayın. The Stream City, Shadow Forest'tan Mortals Başkentlerine kadar 10 harita var ve bunlar hala güncelleniyor.


Shadow Knight hile apk▶ Canavarlara ve patronlara dikkat edin!

Işığın olmamasıyla kötülük gerçek halini ortaya çıkarır.

Her yerdeki canavarların arkasında farklı şekiller, beceriler ve hikayeler vardır. Bazen daha zayıf olsanız bile onları indirmeniz gerekir. Vücudunuzu ve zihninizi kontrol edebilen iskeletlere, elflere dikkat edin, doğru kombo ile becerileri kullandığınızdan emin olun, saldırılarından akıllıca kaçının.


Patronların da hikayeleri var. Onlar sağlam fiziği, sağlam gücü ve özel yetenekleri ile karanlık toprakların dev krallarıdır. Onlarla yüzleşmek, güçlü istatistiklerden daha fazlasını gerektirir.


Birden fazla seçenekle savaşın

Kendi benzersiz kahramanlarınızı seçebildiğiniz için istediğiniz şekilde savaşın, büyük bir kılıcı kesmek, sümüklü böcekleri vurmak veya görünmez mızrakları delmek arasında favori dövüş tarzınızı belirleyin. Her maçta oynamak için 2 karakter seçebilir ve kolayca değiştirilebilirler.


Her kahramanın düşmanı devirebileceğini, yere atabileceğini, geri atabileceğini unutmayın ...

Sorunsuz bir şekilde sıyrılmak, düşmanları etkili bir şekilde kontrol etmek ve yetenek kombinasyonunu sakince kullanmak her savaşı kazanmanın anahtarıdır


▶ Korkunç ama büyüleyici bir maceraya atılın!


Sadece siz değil, sadece yatay oynanış modunun sınırından da sıkılıyoruz.

Shadow Knight'ta koşarak, tırmanarak, zıplayarak, daha fazla tehlikeyle, daha fazla zorlukla karşılaşacağınız ve ayrıca bazı paskalya yumurtaları ve gizli ödüller koyduğumuzda karşılığında daha fazla ödül kazanma şansınız olacak şekilde farklı arazilerde bir yolculuğa çıkacaksınız. yol.


▶ Başkalarıyla etkileşim kurun ve dünyaya becerilerinizi gösterin


Sonsuz karanlık fantezi gölge savaşlarına dalacaksınız. Kasabaların, ormanların, zindanların yanı sıra, çevrimiçi bir oyun olarak başkalarıyla sınırsız etkileşime girebilir, Survival, World Boss, PVP Arena gibi son derece rekabetçi ve acımasız savaş alanlarıyla sonsuz savaşlara girebilirsiniz ... Bu özellikler yakında kullanıma sunulacak!


▶ Tarzınızı Artırın

Yüzlerce öğeden en iyi silahı, ekipmanı ve runeyi toplayın, ardından Gölge Şövalyenizi diğer şövalyelerden sıyrılacak şekilde tamamen özelleştirin. Maceraya katılın ve en çılgın savaşları yaratın çünkü Şövalyeniz, Tarzınız!


▶ Yükseltmede Kolay

Siz uzaktayken, şövalyeleriniz hala eğitiliyor ve yükseltmek için kaynaklar topluyor. Geri döndüğünüzde, daha güçlü olacaklar, yeni seviyeler kazanacaklar, yeni beceriler öğrenecekler. Güçlü bir ekip geliştirin ve eğitin ve savaşa hazır olun!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar