Flippy Knife Para Hileli MOD APK [v2.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Flippy Knife Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 1 Flippy Knife Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 2 Flippy Knife Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 3 Flippy Knife Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 4 Flippy Knife Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 5 Flippy Knife Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 6

Flippy Knife Para Hileli MOD APK [2.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Puan elde etmek için bıçakları çevirmeye çalışacaksınız.


Flippy Knife 2.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi;
  2. Reklam yok

Çocukken bıçakla oynamak bizi her zaman çekici gelmiştir.. Ebeveynlerimizin onun tehlikeleri konusunda uyardığı her şeyi görmezden gelin, ama biz sıklıkla onunla oynarız. Bu, Flippy Knife oyununun yaratıcı ekibine  bu oyunu yayınlaması için ilham verdi . Oyuncular bu oyuna geldiğinde, oyuncular artık tehlikeli olma konusunda endişelenmek zorunda kalmadan bıçakla oynamakta rahat olacaklar. Ve eğer oyuncular bıçak oynamakla hiç ilgilenmişlerse, oyuncuların bunu deneyimlemesi gereken şey bu oyundur.


Flippy Knife v2.0.2 MOD APK


Flippy Knife, oyunun oynanışı oyunun isminden anlaşılmıştır; Skor yapmak için bıçakları çevirmeniz gerekiyor. Oyuncuların oyunu oynamak için ekranda kaydırmak için parmaklarını kullanmaları gerekir, bu kulağa basit geliyor, ancak yüksek bir puan almak zor olacak. Oyuncuların yüksek puanlar alabilmek için çok dikkatli olmaları gerekir çünkü buradaki sorun hançerin tahta parçasına nasıl vurulacağıdır. Sadece oyuncu bunu yaptığında puan eklenecek ve yoksa oyuncu kaybedecek ve yüksek puan almayacaktır. Bu yüzden oyuncuların yüksek puan almak için çok dikkatli olmaları gerekir, en yüksek puanı almak için her hatadan kaçınmaya çalışın.


Flippy Knife 2.0.2 Para Hile Apk


Oyun, oyuncuların oyunu seçmesi ve deneyimlemesi için dört farklı oyun moduna sahiptir. Bu, oyunculara bir şeyi sonsuza dek deneyimlemek yerine sık sık yeni hisler verecektir. Bu, herhangi bir oyuncunun oyun moduna gelmeden önce oynaması gereken varsayılan oyun modudur. Bu mod, tüm oyun modlarının en kolayıdır, bu yüzden alışmaya çalışın. Başlangıçta bıçak tahta yüzeye bıçaklanacak ve yukarı kaydırmak için elinizi kullanacaksınız. Pençelemeyi bitirdiğinizde, bıçak yüzeyden ayrılmaya ve havaya uçmaya başlayacaktır. Kuvvetlerinizi kontrol ederken dikkatli olmalısınız, böylece düşerken tahta yüzeye mükemmel bir şekilde yapışabilirler.


Flippy Knife Bıçak Hile Apk


Temel olarak, bu mod Combo'ya benzer olacaktır; Aradaki fark, bıçakları havaya fırlatmayacaksınız, ancak sağınızdaki kaideye fırlatacaksınız. Bir oyuncu vurursa, fazladan bir puan kazanır ve oyuna devam etmek için başka bir gol atabilir. Her aşamada, steller farklı bir konuma yerleştirilecektir, bu nedenle oyuncunun hedefi vurmak için gücünü ayarlaması gerekir.


Flippy Knife apk 2022


Bu mod, oyuncunun daha yükseğe tırmanmak için bıçağını kontrol edeceği heyecan verici bir moddur. Hedefler sola ve sağa ayarlanacak, birbirlerine mesafeleri olacak ve ne kadar yükseğe giderseniz mesafe o kadar uzak olacaktır. Oyuncuların daha yükseğe çıkmak ve daha fazla puan almak için bıçaklarını bu hedeflere fırlatmaları gerekir. Bıçağınızı karşı taraftaki duvara fırlatıp bıçağınızın yere düşmesini sağlayamazsanız, kaybettiniz demektir.


Flippy Knife Hile Apk


Bu modun oynatma modu bıçak oynamaya benzer; oyuncu hedefini duvarda görecektir. Boğanın gözüne ne kadar yakınsa, oyuncu o kadar çok puan alır.


Flippy Knife'ı İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun 8 Ball Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar