Vampire Survivors Para Hileli MOD APK [v1.3.102]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Vampire Survivors Para Hileli MOD APK [v1.3.102] 1 Vampire Survivors Para Hileli MOD APK [v1.3.102] 2 Vampire Survivors Para Hileli MOD APK [v1.3.102] 3 Vampire Survivors Para Hileli MOD APK [v1.3.102] 4 Vampire Survivors Para Hileli MOD APK [v1.3.102] 5

Vampire Survivors Para Hileli MOD APK [1.3.102] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda yirmiden fazla silah var ve dört karakter arasında geçiş yapabilirsiniz.


Vampire Survivors 1.3.102 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar
  2. Sınırsız Altın Hilesi. Harcadıkça artar

Vampire Survivors'ın oynanış mücadelesi, saldırı dalgalarından sonuna kadar hayatta kalmanızı sağlayacak en iyi silah ve yükseltme kombinasyonunu bulmaktır. Örneğin, yakın mesafeden saldırıları tercih ederim, böylece doğrudan düşman yığınının içine dalabilir ve cesetlerinin her yerde olmasının tatmin edici deneyiminin tadını çıkarabilirim.


Vampire Survivors v1.3.102 MOD APK


Kahraman saldırıları tamamen otomatiktir, oyuncuların yalnızca hareketi kontrol etmesi gerekir. Vampire Survivors ilerledikçe, canavarlar gittikçe daha fazla etli hale geliyor ve her yönden gelen sayıları artıyor ve son patronla savaşmadan önce silahlarınızı ve ekipmanlarınızı biriktirmeniz gerekiyor.


Vampire Survivors Para Hilesi


Vampire Survivors'ın temel oynanışı, karakterinizi kaydırmayı ve kontrol etmeyi içerir. Oyunda yirmiden fazla silah var ve dört karakter arasında geçiş yapabilirsiniz. Bir sonraki hayatta kalanınıza yardım etmek için altın kazanmak için lanetli gece boyunca çalışmalısınız. Oyun ayrıca dört arcade modu ve bir hikaye modu sunuyor.


Vampire Survivors Altın Hilesi


Vampire Survivors Mod APK'da oyuncular, vampirler tarafından istila edilmiş bir dünyada hayatta kalan bir kişinin rolünü üstlenirler. Oyun, vampirlerin kontrolü ele geçirdiği ve insanlığın hayatta kalma mücadelesi verdiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor.


Vampire Survivors Apk Hile


Oyuncu kaynakları toplamalı, barınak inşa etmeli ve kendilerini vampir ordularına karşı korumalıdır. Oyun, oyuncuların hayatta kalmak için zor seçimler yapması gerektiğinden, ağırlıklı olarak hayatta kalmaya odaklanmıştır.


Vampire Survivors Apk indir


Vampire Survivors, karanlık dünyada hayatta kalmak için eşya ve silah toplamanız gereken bir oyundur. Aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı karakter ve yirmiden fazla silah var. Oyun basit ve bağımlılık yapar. Oyun dört arcade moduna ayrılmıştır. Her aşamada iki zorluk seviyesi vardır. Oyunu gerçek para harcamadan oynamak istiyorsanız, seçebileceğiniz iki zorluk seviyesi vardır.


Vampire Survivors Apk Dayı


Mermi cehennemi ve rogue-lite unsurları içeren zamana dayalı bir hayatta kalma oyunudur. Wordle ile kaybedecek vaktiniz olmadığında oynamak için mükemmel bir oyundur ve onu oynamak için korkunç bir Android'e yatırım yapmanız gerekmez. Roguelite oyunları ayrıca öldükten sonra ilerlemenizi oynamaya devam etmenizi sağlar, bu nedenle her iki unsuru da içeren bir maç arıyorsanız, kontrol etmelisiniz.


Vampire Survivors indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dragon Hills 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar