Frostpunk Beyond the Ice Full MOD APK [v0.6.8.76903]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Frostpunk Beyond the Ice Full MOD APK [v0.6.8.76903] 1 Frostpunk Beyond the Ice Full MOD APK [v0.6.8.76903] 2 Frostpunk Beyond the Ice Full MOD APK [v0.6.8.76903] 3 Frostpunk Beyond the Ice Full MOD APK [v0.6.8.76903] 4 Frostpunk Beyond the Ice Full MOD APK [v0.6.8.76903] 5

Frostpunk Beyond the Ice Full MOD APK [0.6.8.76903] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalanlar sürekli ortaya çıkacak ve daha uygun bir yaşam alanı geliştirmenizi gerektirecek.


Frostpunk 0.6.8.76903 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm.

Frostpunk Beyond the Ice, dünyanın ısısını hızla aşağıya çeken ve insanlar için hayatı zorlaştıran bir kar fırtınasıyla açılıyor. Oyuncunun kontrol edeceği ve bakımını yapmaya çalışacağı jeneratör için uygun bir yaşam yeri bulurlar. Aynı zamanda, oyuncunun yeterli kaynağı varsa madencilik ve inşaat faaliyetleri hızlı bir şekilde yapılır ve etkileri seviye ile orantılı olacaktır.


Frostpunk v0.6.8.76903 MOD APK


Frostpunk Beyond the Ice'da oyuncular, insanların etkileyici icatlar yapmaya başladığı on dokuzuncu yüzyıldaki alternatif bir tarihi takip edecekler. Ancak büyük bir kar fırtınası gibi dünya çapında insanların hayatlarını etkileyen garip bir olay meydana geldi. Sıcaklığın hızla sıfır dereceye düşmesi ve insanların hayatlarını hızla etkilemesi nedeniyle taşınmak ve yaşamak için uygun bir yer bulmak zorunda kaldılar.


Frostpunk Mobile İndir


İnsanların yeni bir yere taşınması zorluklarla doludur ve önlerinde bir jeneratör göründüğünde her şeyin bir umudu vardır. Oyuncular, sakinler için ideal bir yaşam ortamı yaratmak için bu jeneratörü geliştirmeye devam edecek ve ortaya çıkan yeni insan sayısı mütevazı. Aynı zamanda, jeneratörün istikrarlı bir durumunu korumak için, oyuncuların diğer karakterlerin etrafında malzeme toplaması için görevler ayarlaması gerekir.


Frostpunk google play


Oyuncular Frostpunk: Beyond the Ice'daki ilk madencilik işlerine başladıktan sonra, gittikleri yerde yavaş yavaş gözle görülür değişiklikler görecekler. Kaynak madenciliği ve jeneratör işletiminin olumlu etkisi sayesinde karlı bir yer daha sıcak bir alan haline geldi. Aynı zamanda, oyuncular bölgeleri karlı bir alanda öne çıktığında diğer kurtulanları bulabilecekler.


Frostpunk Apk indir


Bu köylülerin yaşayacak bir yeri olması gerekecek ve elbette belirli yerlerden yeterli kaynak toplamanız gerekecek. İstediğiniz binayı inşa etmekte özgürsünüz ve elbette zamanla geliştirilebilecek istatistikleri var. Aynı zamanda binalar seviye atladıkça ve yeni hayatta kalanlar ortaya çıktıkça oyuncular yaşam alanlarını geliştirmeye devam edecekler.


Frostpunk Hile Apk


Oyunun dünyası, bir kar fırtınası nedeniyle insanların hayatlarının zorlaştığı alternatif bir tarihi ortamda geçiyor. Hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya ve insani gelişmeye uygun bir yaşam alanı ve jeneratör alanı bulmaya zorlanıyorlar. Oyuncular, hayatta kalanların desteğiyle kaynakları toplayacak ve bunları jeneratörü etkinleştirmek ve istikrarlı bir yaşam başlatmak için kullanacak. 


Frostpunk mobil indir


Diğer hayatta kalanlar sürekli karşınıza çıkacak ve hayatlarını daha istikrarlı hale getirmek için biraz daha bina inşa etmeye çalışacaksınız. Bu oyundaki binaların hepsinin belirli istatistikleri var ve seviyeye göre düzenleniyor ve zamanla durumlarını yükseltmeye çalışacaksınız.


Frostpunk indir (MOD, Full Game)


Bir önceki android oyun Age of Strategy APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar