Electric Trains Pro Full APK [v0.714]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Electric Trains Pro Full APK [v0.714] 1 Electric Trains Pro Full APK [v0.714] 2 Electric Trains Pro Full APK [v0.714] 3 Electric Trains Pro Full APK [v0.714] 4 Electric Trains Pro Full APK [v0.714] 5 Electric Trains Pro Full APK [v0.714] 6

Electric Trains Pro Full APK [0.714] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Elektrikli trenler Pro, "Elektrikli Trenlerin" Reklamsız sürümüdür.


Electric Trains Pro 0.714 APK AÇIKLAMASI


Çok dinamik ve interaktif bir tren simülasyon oyunu. Electric Trains Pro, kolay ve sezgisel kontrollere sahiptir. Treni sürebilir ve treninizin önünde demiryolu anahtarlarını kontrol edebilirsiniz. Yoğun trafik ve demiryolu yapılandırması, görevleri gerçekleştirmeyi daha zor hale getirecek. Maksimum puan kazanmak için yolcuları taşıyabilir, kaplin yapabilir ve kargo vagonlarını taşıyabilirsiniz.


Electric Trains Pro v0.714 MOD APK


Electric Trains pro, tren temalı bir iş simülasyon oyunudur. Oyuncular, oyun istasyonunda ulaşım görevlerini yerine getirmek için tren kullanacaklar. Farklı kavşaklarda durmak veya ilerlemek için onları kontrol etmeniz gerekiyor! Oyuncular treni raylar üzerinde sürecek, trenin farklı raylarda sorunsuz çalışmasını sağlamak için çeşitli konumlara dağıtılan ray anahtarlarını kontrol edecek, daha fazla puan kazanacak, oyun kolay ve eğlenceli ve kilidini açmanızı bekleyen daha fazla tren var!


Electric Trains Pro Tam Sürüm Apk indir


Electric Trains Pro, oyunun oyuncuları rahatsız edici reklamlar olmadan memnun edecek premium bir sürümüdür. Artık Electric Train Pro'nun bağımlılık yaratan oyununun kesintisiz keyfini çıkarabilir, ayrıca sürücü becerilerinizi, dikkatinizi ve hassasiyetinizi geliştirebilirsiniz. Burada bir trenin kontrolünü ele almalı, ona rehberlik etmeli, yolu zamanında değiştirmeli, diğer trenlerle çarpışmalardan kaçınmalı, trafiği izlemeli ve çeşitli engellerle uğraşmalısınız.


Electric Trains Pro APK Son Sürüm indir


Bu simülatör, çok sayıda etkileşimli unsur, açık oyun mekaniği ve rahat kontroller, sadece treni değil, aynı zamanda yolunuzdaki okları da kontrol etme becerisine sahiptir. Electric Trains Pro'da malları, yolcuları taşıyabilir, arabaları bağımsız olarak çiftleyebilir, tren yollarında okları değiştirebilir ve sürücünüzün becerilerini geliştirebilir, boş zamanınızı keyifli bir atmosferin ve zorlu görevlerin tadını çıkararak geçirebilirsiniz.


Electric Trains Pro indirin


Bir önceki android oyun Rivengard APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar