Last Day Alive Para Hileli MOD APK [v5.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Last Day Alive Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 1 Last Day Alive Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 2 Last Day Alive Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 3 Last Day Alive Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 4 Last Day Alive Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 5

Last Day Alive Para Hileli MOD APK [5.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombilere ve ordularına karşı çok sayıda silah kullanın.


Last Day Alive 5.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Oyuna girdiğinizde sol üst kısımdaki yuvarlak ikona dokunarak açılan menüden hileleri aktif olur.

Last Day Alive olayları büyülü topraklarda aktif olarak gelişen heyecan verici bir aksiyon video oyunu. Oyuncunun bir karakter seçmesi ve güçlü rakiplere meydan okumak için savaş alanına gitmesi gerekecek. 


Last Day Alive v5.0.0 MOD APK


Geçiş sırasında, savaş gücünü artırmaya ve kişisel seviyenizi artırmaya yardımcı olacak ve sonraki dövüşlerde kesinlikle olumlu bir etkisi olacak çeşitli öğeleri toplayabilirsiniz. Görevleri tamamlayın ve doğru yönde ilerlemenizi sağlayacak hikayeye göre hareket etmeye çalışın. Yüksek kaliteli grafik bileşeni, tüm Android kullanıcılarını memnun edecektir.


Last Day Alive Para Hilesi


Last Day Alive'da zombiler her yerde hırlıyor. Zombilere ve ordularına karşı çok sayıda silah kullanın. sığınakları güvence altına almak ve hayatta kalanları korumak için tüfekler, patlayıcılar, pompalı tüfekler ve mühimmatınızdaki her şeyi kullanmak. 


Last Day Alive Hasar Hilesi


Kendinizi saldırılara karşı korumak için kalacak yerinizi üretin. Helikoptere gidin ve varlıklarını almak için düşman üslerini yok edin. Solo ve grup çok oyunculu yarışmalarda farklı oyuncularla savaşın. Diğer insan gruplarıyla birleşin ve ortaklarınız ve gruplarınız tarafından korkutulmaya doğru ilerleyin.


Last Day Alive Hile Apk


Bir Zombie Killing oyununa hazırsanız, Last Day Alive Survival bu türlerden biridir. PVE ve PVP gibi farklı MODLARa sahip olacaksınız. PVE'de teçhizat öğeleri ve yeni silahlar elde etmek için düşman ordularını öldürebilirsin. 


Last Day Alive Apk indir


PVP'de daha iyi rütbeler elde etmek için gerçek zamanlı düşman oyuncuları öldürebilirsiniz. Daha iyi rütbeler her zaman daha iyi ödüllerle gelir. Tıpkı Clash Of Clans gibi ancak TPS Style'da kaynak toplama ve diğer üslere baskın yapma konusunda bir mod daha var. Burada kendi üssünüzü yükseltmek için ganimetler alabilirsiniz.


Last Day Alive indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gunner Assault 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar