Mini Soccer Star - 2022 CUP Para Hileli MOD APK [v0.54]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Mini Soccer Star - 2022 CUP Para Hileli MOD APK [v0.54] 1 Mini Soccer Star - 2022 CUP Para Hileli MOD APK [v0.54] 2 Mini Soccer Star - 2022 CUP Para Hileli MOD APK [v0.54] 3 Mini Soccer Star - 2022 CUP Para Hileli MOD APK [v0.54] 4 Mini Soccer Star - 2022 CUP Para Hileli MOD APK [v0.54] 5 Mini Soccer Star - 2022 CUP Para Hileli MOD APK [v0.54] 6 Mini Soccer Star - 2022 CUP Para Hileli MOD APK [v0.54] 7

Mini Soccer Star - 2022 CUP Para Hileli MOD APK [0.54] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yepyeni Mini Soccer Star oyununu oynayarak gerçekçi ve sürükleyici bir futbol deneyiminin keyfini çıkarın.


Mini Soccer Star 0.54 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi

Tüm futbol oyunları, kolay ve zorlu eşit parçalardır. Kullanıcılar, küçük bir iyileşme görürlerse hizmetinize akın edeceklerdir. Hepsi birbirine benzeyen çok fazla oyun var. Mini Soccer Star – 2022 Kupası'na katılanların sayısı etkileyiciydi. 


Mini Soccer Star v0.54 MOD APK


Mini Soccer Star - 2022 CUP oyununda görseller, 3D ve 2D'nin harika bir karışımı. Oyunun girişleri ve geçişleri 3D grafikler kullanır. Oyuncuya bu 2D resimlerde alanın yukarıdan aşağıya bir görünümü gösterilir. Bu oyun, hem odaklanmış hem de kapsamlı olduğu için herkes düşünülerek tasarlanmıştır. Bu oyunun müziği ve ses efektleri, futbol video oyunlarının tipik özelliğidir.


Mini Soccer Star Para Hilesi


Sahada çok fazla yaşam ve enerji var ve bunu kalabalığın kükremesinde, sahadaki ayak seslerinde ve oyuncuların çığlıklarında duyabilirsiniz. Ses birinci sınıf, ancak oyunun en önemli noktası değil. 2D ve 3D grafiklerin bir kombinasyonunu kullanan Mini Soccer Star – 2022 Cup, canlı bir dünya sunuyor. 


Mini Soccer Star Elmas Hilesi


Oyunun amacı, önceden deneyime veya eğitime ihtiyaç duymadan herkesin hızlı ve iyi futbol oynamasına yardımcı olmaktı. Geliştirici, yayınlanmak üzere futbol temalı bir arcade oyunu yarattı. Kontroller basit. 


Mini Soccer Star Hile Apk


Oyuncular bir topu geçmek için ekrandaki oklara dokunmalı ve ardından bunları uygun noktaya hareket ettirmelidir. Tek yapmanız gereken bu talimatlara bağlı kalmak. Yardımınız olmadan, top oraya kendi başına ulaşacaktır. 


Mini Soccer Star - 2022 CUP Apk indir


Bir oyuncu oyunda ilerledikçe, takımlarının oyuncularının daha iyiye gittiğini, kalecinin hızlandığını ve kartların hızlandığını göreceklerdir. Bu cezalar için de geçerlidir. Farklı zorluk seviyelerinde serbest vuruşları deneyimleyin ve oyunculara daha benzersiz bir deneyim yaşatın. 


Mini Soccer Star - 2022 CUP Apk Android oyun club


Oyun, futbol oyununda şut çeken futbolu seçer ve kendine özgü çekiciliğini oluşturmak için çeşitli atış simülasyonlarına sahiptir; Oyun daha gerçekçi bir fizik motoruna ve oyunun eğlencesini ve eğlencesini büyük ölçüde artıran değiştirilebilir oyuncu dış görünümlerine sahiptir.


Mini Soccer Star - 2022 CUP indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun True Fear Forsaken Souls 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar