Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] 1 Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] 2 Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] 3 Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] 4 Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] 5 Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] 6

Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [7.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı CrashX olan bu araba çarpışma oyununu deneyin.


Çarpışma Testi Simülatörü 7.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Tüm seviyelerin kilitleri açık
Çarpışma Testi Simülatörü size birçok macera ve tehlikeli deneyimler yaşatacak. Tepelere tırmanmak, engebeli yerlerin üstesinden gelmek gibi engebeli arazilerden geçebilirsiniz. Her yolculukta, eğlenceli bir eğlence alanının yanı sıra çok fazla deneyim biriktireceksiniz. Her yolculukta, eğlenceli bir eğlence alanının yanı sıra çok fazla deneyim biriktireceksiniz. Heyecan verici ve heyecan verici seviyeleri keşfetme fırsatına sahip olmak için hemen indirmekten çekinmeyin.


Çarpışma Testi Simülatörü v7.8 MOD APK


Çarpışma Testi Simülatörü oyununa katılırken, oyuncular tehlikelerle dolu çok sayıda dik rampayla yüzleşmek zorundadır. Sürüş becerilerinizle birleşen zekanız sayesinde engellerden en basit ve kolay bir şekilde hızla kurtuldunuz. Dikkatli olun ve beklenmedik kötü durumlara karşı dikkatli olun. Tüm durumları esnek ve hassas bir şekilde nasıl ele alacağınızı bilmelisiniz, hiçbir şeye bağlı kalmadan.


Çarpışma Testi Simülatörü Para Hilesi


İlk geldiğiniz yer, çok az insanın yaşadığı terk edilmiş bir şehir. Ayrıca sürüş becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için. Bu dünyada her yere gitmek için yeni yerler keşfetmenize ve özel özellikleri kullanmanıza tamamen izin verilir. Geçmeniz gereken ikinci yer eski fabrika. Burada birçok heyecan verici sır bulacak ve diğer birçok zorlu oyuncuyla yüzleşme fırsatına sahip olacaksınız.


Çarpışma Testi Simülatörü Level Hilesi


Bu oyunda oyuncular dört araç türünden birini kullanabilir ve seçebilir. Burada spor arabalar, eski arabalar, drift arabalar gibi birçok farklı araba ile sıklıkla karşılaşacaksınız. Değerli bir deneyim kazanmak ve akıllı ve akıllı oyun ve plan geliştirmek için gözden geçirin ve bakın ve hızla birçok insanın ilgisini çekin.


Android Oyun club crash test


Bu, dünyada ünlü bir oyundur ve birçok kişi tarafından sevilir. Herkes içindir, birçok farklı oyuncunun tüm sürüş öğrenme ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur. Üstelik bu aynı zamanda ücretsiz bir oyundur. Cihazınıza indirmek ve keyfini çıkarmak için sadece bir tıklama. Ayrıca, bu oyuna eklemek için daha fazla öneri ve yorumunuz varsa, lütfen kalitesini değerlendirin.


Çarpışma Testi Simülatörü Apk Hile


İnanılmaz eğlenceli ve ilginç araba simülatörü, arabaları paramparça etmek için çeşitli yollar kullanmalısın. Böylece kendi başınıza ve çeşitli koşullarda kazaları ve kazaları sahneleyebilecek, bir arabanın çarpışma testini gerçekleştirebilecek, derbi arenasında şansınızı deneyebilecek ve en havalı stuntları gerçekleştirebileceksiniz. Kazalar, arazi yarışları, stuntlar, yıkım, gece kayması - hepsi CrashX ile ilgili: çarpışma testi arabaları, çarpışma ve trafik kazası simülatörü.


Çarpışma Testi Simülatörü Apk indir


Birkaç ilginç oyun modu sizi bekliyor, örneğin sandbox modunda arabayı ezebilir veya duvara çarpabilirsiniz ve muhteşem görsel stil ve gerçekçi yıkım fiziği ekranda olanlara daha da fazla çevre katacaktır. Burada bir Megaramp'a binebilir, bağımsız olarak çok çeşitli otomobiller için çarpışma testi yapabilir, çekiçler, hidrolik presler, büyük yüksekliklerden düşmeler ve çarpma durakları kullanarak güçlerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bir arabada bowling, Kızıl Gezegenin arazisinde sürüş, arabada lav üzerinde park etme, gece kayması ve çok daha fazlasını yapacaksınız.


Çarpışma Testi Simülatörü indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rogue Land APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar