Jurassic World Primal Ops Mega Hileli MOD APK [v1.11.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jurassic World Primal Ops Mega Hileli MOD APK [v1.11.0] 1 Jurassic World Primal Ops Mega Hileli MOD APK [v1.11.0] 2 Jurassic World Primal Ops Mega Hileli MOD APK [v1.11.0] 3 Jurassic World Primal Ops Mega Hileli MOD APK [v1.11.0] 4 Jurassic World Primal Ops Mega Hileli MOD APK [v1.11.0] 5

Jurassic World Primal Ops Mega Hileli MOD APK [1.11.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Macera oyunlarını seviyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gereken bir oyun olacaktır.


Jurassic World Primal Ops 1.11.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hasar Çarpanı Hilesi
  2. Tanrı Modu - God Mode

Jurassic World Primal Ops, kullanıcılarına klasik ama oldukça dinamik bir oyun deneyimi yaşatabilecek bir oyun olacak. Macera oyunlarını seviyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gereken bir oyun olacaktır. Bu oyunla, oyuncu, şimdiki zamanda görevlerini yerine getirmek için dinozorların hala var olduğu geçmiş zamana geri getirilecek.


Jurassic World Primal Ops v1.11.0 MOD APK


Dev dinozorların ortaya çıktığı Jurassic World'ün en müreffeh döneminde yaşamayı hiç dilediniz mi? Bunlar gerçekten sizin benzersiz düşüncelerinizse, Jurassic World Primal Ops kesinlikle hayallerinizi çok hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştürebilecek yer olacaktır. Ancak oyun yapımcıları, insanların geçmişe gitmesi yerine yeniden dirilen dinozorlar hakkında oyuncularına tamamen yeni bir hikaye açtılar.


Jurassic World Primal Ops Para Hilesi


Oluşturulan oldukça kurgusal bir hikayenin geliştirilmesiyle oyun, oyuncularını hikayenin içine nasıl çekeceğini de biliyor. Ve oyununuza savaş eğitimi almış seçkin bir dinozor olarak başlayacaksınız. Dinozorları saldırılardan ve neslinin tükenmesine neden olan birçok olaydan koruyabilmek için bunu yapabilecek tek kişi siz olacaksınız. Kötü paralı askerlere, zorlu kaçak avcılara ve kötü niyetli bilim adamlarına karşı özel bir türün hayatta kalmasını ve gelişmesini kurtarmak için tüm becerilerinizi ve yeteneklerinizi kullanın.


Jurassic World Primal Ops Hasar Hilesi


Dinozorların duygu ve düşüncelerini empati kurabilen ve anlayabilen biriyseniz, şeytani örgütler öyle düşünmez. Hepsinin basit bir arzusu dinozorları yok etmek, böylece onları geri getirmek ve kişisel kazanç için işler yapmak. Oluşturulan birçok farklı hile ile bu zavallı hayvanlarla savaşabilmek, onları koruyabilmek ve kurtarabilmek için uyanık olması gereken kişi siz olacaksınız.


Jurassic World Primal Ops Hile Apk


Ancak en yoğun savaşınızda yalnız olmayacağınızı, dinozorların da güvenilir takım arkadaşları olacağını da hatırlasanız iyi olur. Kurtardığınız pek çok farklı dinozorla, en zor anlarda her an durumu tersine çevirmenize yardımcı olabileceksiniz. Kendinize çeşitli dinozorlarla güçlü, uzun süreli bir ilişki kurun ve önünüzdeki tüm zorlukların üstesinden gelin.


Jurassic World Primal Ops Apk indir


Jurassic World'de farklı dinozor türleri vardı ve şimdi farklı fosil kümeleriyle tamamen yok oldular. Ancak Jurassic World Primal Ops ile modern çağda dinozorların dirilişini ve hayatta kalmasını koruyarak gidişatı tamamen değiştirebileceksiniz. Birçok kötü örgüt, kurtuluş amacıyla dinozorları yok etmeyi planlıyor; bu dinozorlarla savaşabilecek ve koruyabilecek kişi siz olacaksınız.


Jurassic World Primal Ops Google Play


Arkadaşlar, kötüler ve uçsuz bucaksız bir ilkel dünyayı içeren yeni bir macerayla Jurassic Environment'ın hikayesini genişletin. Birçoğu, nesli tükenmemiş olsalar bile, nesli tükenmekte olan dinozorları korumak istiyor. Düşman kamplarına sızmalı, bilgi toplamalı ve vahşi, tutsak veya yaralı dinozorları kurtarmalısınız. Kurtarılan her dinozor, koleksiyonunuza bir müttefik olarak katılacak. Her biri farklı becerilere sahip yüzlerce dinozor toplayabilirsiniz.


Jurassic World Primal Ops indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Golf Orbit APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar