Stickman Destruction 3 Heroes Para Hileli MOD APK [v1.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Destruction 3 Heroes Para Hileli MOD APK [v1.19] 1 Stickman Destruction 3 Heroes Para Hileli MOD APK [v1.19] 2 Stickman Destruction 3 Heroes Para Hileli MOD APK [v1.19] 3 Stickman Destruction 3 Heroes Para Hileli MOD APK [v1.19] 4 Stickman Destruction 3 Heroes Para Hileli MOD APK [v1.19] 5 Stickman Destruction 3 Heroes Para Hileli MOD APK [v1.19] 6

Stickman Destruction 3 Heroes Para Hileli MOD APK [1.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm dünyada milyonlarca kez indirilen ünlü bir hit oyun Stickman Destruction'ın devamı!


Stickman Destruction 3 1.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Stickman Destruction 3 Heroes'a birçok tehlikeyle, hatta ölümle yüzleşme isteğiyle katılacaksınız. Oyun size birçok tehlikeli kaza ve hepsinden öte gerçekçi fiziksel çatışmalar yaşatacak. Oyuncular bu oyuna katılırken farklı araç türlerini kontrol eder. Tehlikeli engelleri aşabilmek için benzersiz hareketlerle eylemler gerçekleştirin. Başarısız olmak istemiyorsanız, görevin yarısında durmayın.


Stickman Destruction 3 v1.19 MOD APK


Stickman Destruction 3 Heroes'da geçen çılgın savaşlara başlamadan önce oynanışa ve kontrollere alışmanız gerekiyor. Bisikletler, otobüsler veya daha iyi araçlar arasından savaş için doğru aracı seçtiğinizde savaşlara girmeye hazır olun. Bir nakliye kamyonu kullanmayı seçin, diğerlerinden daha fazla yıkıcı güce sahiptir, ancak karar yine de size kalmış.


Stickman Destruction 3 Para Hilesi


Stickman Destruction 3 Heroes, geliştirildiğinde size birçok yeni şey getirdiği için geri dönüyor. Bunlardan biri, üstün becerilere sahip yükseltilmiş bir kahraman. Oyuncuların sadece savaşçılarını en doğru şekilde manipüle etmeye ve kontrol etmeye alışmaları gerekiyor. Her şeyi yok etmek için stickman'i kontrol edin. Mükemmel görevleri tamamlayabilmek için atlama ve koşma becerilerinizi geliştirmek için pratik yapın.


Stickman Destruction 3 Silah Hilesi


Oyuncuların, tamamladığınız önceki savaşlara kıyasla her zaman taze hissetmelerini istiyoruz. Bu nedenle, her zorluk seviyesi için farklı bir savaş alanı veriyoruz. Yaratılan her yer çeşitli engeller getirir ve hepsinin tehlikeli arazi özelliği vardır. Savaş alanından yapacağınız ufak bir kayma ile de oynadığınız hayatı ve seviyeyi sonlandırabilir ve baştan başlayabilirsiniz.


Stickman Destruction 3 Hile Apk


Stickman Destruction 3 Heroes'da herhangi bir sınır oluşturulmamıştır. Sadece tüm coşkunuzla oynamanız gerekiyor, bu oyundaki düşmanları ve engelleri sizi üzen şey olarak görün. Hepsini yok etmek için tüm gücünüzü ve becerilerinizi kullanın. Başarıya giden yolda duran düşmanları yok etmek için zorlu bir savaşçının hilelerini kullanın.


Stickman Destruction 3 Apk indir


Sadece düşmanla savaşmak ve yok etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Her seviyede kendinize zafer getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bunu yapabilmek için oyuncuların hiçbir engeli atlamaması ve kazanma şansını kaçırmamanız gerekir. Eğer kaçırırsanız, gizemli bir bölgeden düşmanlar tarafından gizlenip size saldırabilirsiniz. Veya önceki engeller sizi öldürmek için geri döner.


Stickman Destruction 3 Apk Son Sürüm


Bu yeni sürüm için oyun özelliklerinin olağanüstü gelişimi, oyuncular için gerçekten heyecan verici. Stickman Destruction 3 Heroes'da sayısız farklı engelle yüzlerce seviye yaratılıyor. Sadece o seviyedeki düşmanları yenerek ve kazanarak kilidini açma ve daha yüksek seviyelere geçme fırsatına sahip olacaksınız. Farklı şekillerde sayısız engeli yok ederek sizin için yarattığımız eğlencenin tadını çıkarın.


Stickman Destruction 3 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Street Fighting 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar