Among Us v2022.12.8 MOD APK

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Among Us v2022.12.8 MOD APK 1 Among Us v2022.12.8 MOD APK 2 Among Us v2022.12.8 MOD APK 3 Among Us v2022.12.8 MOD APK 4 Among Us v2022.12.8 MOD APK 5 Among Us v2022.12.8 MOD APK 6

Among Us v2022.10.18 MOD APK - Android için son sürümü ücretsiz indirin! Maceraya hazırlanın ve bizden bir sır mürettebatınıza o kadar da güvenmeyin.


Among Us 2022.12.8 APK AÇIKLAMASI


Uzaya bir macera her zaman çok farklı şeyler gerektirir. Macerayı uzatmak için çok sağlam bir gemi hazırlamanız gerekiyor. Ek olarak, güvenilir bir mürettebata da ihtiyaç vardır. Ancak Aramızdaki macera aynı anda tam olarak iki sorunla karşılaşır. Oyuncular, uzay gemilerinin ağır hasar görmesi nedeniyle zor bir duruma sokulur. Tüm mürettebat üyeleri, gemilerini tamir ettirmek için görevler yapmak zorunda kaldı. Bu insanlar evlerine dönebilir mi, gemilerinin tekrar faaliyete geçip geçmediğine bağlı mı?


Among Us v2022.12.8 MOD APKTam burada gece yaşayacağınız ikinci sorun mürettebat üyeleridir. Her ne kadar en güvendiğiniz insanlar bunlar olsa da, ihanet edenler de var. The Impostor adlı bir karakter, her şeyi sessizce yok etme görevinde olacak. Geminizin asla geri dönmemesinin nedeni o. Ya da belki geminin onarımını yavaşlatır. Oyunu çok daha zor kılan da budur.Among Us Nasıl Oynanır?Aramızda son derece büyük bir inanç mücadelesi var. Bir mürettebat çok sayıda insana sahip olacak ve tüm bu insanlar ortak görevler yapmak zorunda kalacak. Bu, oyunun gemiyi tamir edebilmeniz için size görevler vereceği anlamına gelir. Siz ve takım arkadaşlarınız en kısa sürede tamamlamak için bu görevleri paylaşmanız gerekecek. Bu görevler tamamlanırsa, o zaman elbette ki bu oyun size ait olan galibiyetle bitecek.


Among Us Hile nasıl indirilir?Ancak gerçek o kadar kolay değil. Sahtekâr, her zaman sizin ve takım arkadaşlarınızın yaptıklarını sabote etmeye çalışır. O sizlerden biri olacak, kafa karıştırıcı bir şekilde yaşayan ve çalışan, asla keşfedilmeyecek. Bu karakterin görevi, her şeyi yok etmenin bir yolunu bulmaktır. İnsanları öldürmek için boşluğu bile kullanabilirdi. Bir şey açıktır, eğer tüm ekibi öldürürse, zafer bu kötü adama aittir. Siz ve takım arkadaşlarınız suçluyu bulmanın ve onu yok etmenin bir yolunu bulmalısınız. Vandalizm bulunmayana kadar, hasar artmaya devam ediyor.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar