TEKKEN Mega Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
TEKKEN Mega Hileli MOD APK [v1.5] 1 TEKKEN Mega Hileli MOD APK [v1.5] 2 TEKKEN Mega Hileli MOD APK [v1.5] 3 TEKKEN Mega Hileli MOD APK [v1.5] 4 TEKKEN Mega Hileli MOD APK [v1.5] 5 TEKKEN Mega Hileli MOD APK [v1.5] 6

TEKKEN Mega Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En sevdiğiniz karakterlerle farklı oyun modlarıyla ayrı savaşlar başlatın.


TEKKEN 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek Vuruş Hilesi
  2. Tanrı Modu
Popüler PC/Konsol oyunu Tekken, Mobil'de resmi olarak piyasaya sürüldü. Bu, şu anda bu gişe rekorları kıran filmin tadını çıkarma şansınız. Street Fighter, Mortal Kombat, Dead or Alive veya SoulCalibur ile birlikte Tekken, sanal dünyada listelenen bir dizi düşmandır. Sayısız şaheser ürünü, tüm film dizisine saldırsa bile buradan çıktı. Ancak bu serinin sahip olduğu bir eksiklik var.. Mobil platforma eşi görülmemiş bir erişim.


TEKKEN v1.5 MOD APK


Ancak bu geçmişte kaldı çünkü hem şimdi hem de gelecekte Tekken resmi olarak mobil platforma katıldı. Aynen, Tekken Mobile şu anda iki Android ve iOS deposu yayınladı, beklemenize gerek kalmadan indirmeniz için hazır. Aslında, resmi depolarda Tekken'e pek erişilebilir değil, ama neyse ki GameHub, Tekken Mobile'ın ücretsiz deneyimini şu anda okumanıza yardımcı olacak kullanışlı bir alternatif oyun adresine sahip.


TEKKEN Yetenek Hilesi


Tekken, oyuncuların her karakteri yükseltmesi için 20 özel dövüş becerisiyle farklı dövüş stillerine sahip 100'den fazla karakter olacağını söyledi. Tekken mobile, Öykü Modu, Çevrimiçi ve her gün gerçekleşen heyecan verici etkinlikler dahil olmak üzere heyecan verici oyun modlarına sahip olacak. 


TEKKEN APK indir


Güçlü darbeler ve kombinasyonlar rakipleri son derece güzel yere sererken Tekken mobile, Tekken serisinin dövüş stilini devralır. Hikaye Modunda oyuncular, Tekken'de dünyayı keşfedebilecek, efsanevi Kazuya Mishima'ya dönüşebilecek ve oyunun planını anlamak için çeşitli savaşlarda savaşabilecekler. Oyuncular, daha sonra güçlü patronlarla uğraşmak zorunda kalacağınız için karakterlerini yükseltebilmek için deneyim ve ödüller kazanacaklar.


TEKKEN Hile Apk


TEKKEN, oyuncuların diğer oyuncularla savaşmak için kadro oluşturması gerekecek. En yüksek sıralamayı kazanmak ve layık olanlar için değerli ödüller almak için rekabetçi bir çevrimiçi arena. Buna ek olarak, Tekken mobilde ayrıca oyuncuların çekici ödüller almasına yardımcı olmak için her gün gerçekleştirilen etkinlikler ve aktiviteler vardır.


TEKKEN Mobile indir


Tekken, PC/Konsol versiyonundan hala ölümcül dövüşlerle dolu olsa da, Tekken, oyuncuların dokunmatik mekanizma ile en rahat hissedebilmeleri için hassas bir şekilde ayarlanmamıştır. Orada, oyuncular, rakibin savunmasını kırmak için güçlü bir darbe basılı tutarken normal bir saldırı gerçekleştirmek için sol köşeye tıklarken, karakteri hareket ettirmek için ellerini ekran boyunca kaydırırlar. 


Tekken APK Dayı


Özel dövüş sanatları hakkında, oyuncuların kart becerilerini etkinleştirmesi için Tekken Mobile, sadece karakterin hücumu attığını veya rakibe acele ettiğini ve geri yumruk attığını görmek için serbest bırakın. Savaş aşamasına bu şekilde tanık olmak, gerçekten oyuncular, PC / Konsol'daki beceriler kadar güçlü, ellerinden iletilen gücü hissetmekten hoşlanıyor.


TEKKEN Hasar Hilesi


Bununla birlikte Tekken Mobile harika bir grafik platformuna da sahip. Modeller ya karakterlerdir ya da arena, giysilerdeki her deseni veya daha hafif gövdedeki kasları detaylandırarak ayrıntılı olarak gösterilir. Tekken'in bu sürümü, grafik katmanını gerçek bir Konsol ürünü olarak tamamlayarak, göz ardı edilemeyecek bir isim olduğunu kanıtladığında daha fazla şey söylemeyin.


TEKKEN 3 APK ANDROID OYUN CLUB


Peki şu anda Android ve iOS'a Tekken Mobile'ı indirmeden şimdi ne bekliyorsunuz ? Bir hatırlatma olarak, mağazaya resmi erişim hala oyuncuların çoğunluğu ile sınırlıdır. Neyse ki andromama, Tekken Mobile'ın ücretsiz indirmesini doğrudan buradan okumanıza izin veren alternatif indirme sitesine erişebiliyor.


TEKKEN indir (MOD, Hasar Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Tetrun Parkour Mania APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar