Soccer City Hileli MOD APK [v2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Soccer City Hileli MOD APK [v2.6] 1 Soccer City Hileli MOD APK [v2.6] 2 Soccer City Hileli MOD APK [v2.6] 3 Soccer City Hileli MOD APK [v2.6] 4 Soccer City Hileli MOD APK [v2.6] 5 Soccer City Hileli MOD APK [v2.6] 6

Soccer City Hileli MOD APK [2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Favori oyuncularınızı seçerek futbol takımınızı oluşturun.


Soccer City 2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Aptal Kaleci hilesi

Her zaman aradığınız ünlü futbolcular, kendi takımınızın bel kemiği haline gelebilir. Soccer City oyununda bir takım kurun, stratejilerinizi geliştirin, çeşitli dizilişleri deneyin ve diğer oyunculara karşı savaşın… Oyun tamamen simüle edildiğinden, antrenörler gerçek dünya deneyimi yaşayabilir, oyuncuların, dizilişlerin ve takım planlarının farkında olmalısınız. 


Soccer City v2.6 MOD APK


Karşı takımın kullandığı. Kazanırsanız tezahürat yapan hayranlardan ve sponsorlardan maddi destek alacaksınız. Bulabileceğiniz en iyi futbolculardan oluşan bir takım oluşturmalısınız. Diğer arkadaşlarınızla bir anlaşmaya varın.


Soccer City Para Hilesi


Soccer City sadece genel sohbeti değil aynı zamanda ittifaklar için sohbeti de içeriyor. Diğer kullanıcıların takımlarına karşı oynanan gerçek futbol maçlarına katılın. Simüle edilmiş futbol liglerine katılmak ve takımlar arasında ticaret yaparak ödüller kazanmak mümkündür. 


Soccer City Oyuncu Hilesi


Yargıçlar mali açıdan yozlaşmış olmalı. Takımınıza önceden koçluk yaparak ve hazırlayarak, onların dizilişlerini, stratejilerini ve oyunun diğer bileşenlerini de önceden hazırlayabilirsiniz. Stadyum kompleksi içinde hızlı hizmet veren bir restoran, spor malzemeleri satan bir dükkan ve bir bilet gişesi kurun.


Soccer City Hile Apk


Bir oyuncu olarak yeteneklerinizi güçlendirmek için çeşitli eğitim oturumlarına katılmanız gerekir. Oyuncular, rekabet ederken kaybettikleri canlılığı yeniden kazanmak için kendilerini yeniden canlandırmalıdır. Mevcut kasaba ve şehirleri yeniden inşa edin ve geliştirin.


Soccer City Apk indir


Stadyumlarda biletlerin ve diğer eşyaların satışı, finansal kazanç için potansiyel bir olasılık sunuyor. Finansal destek şeklinde bir sponsordan yardım alın. Stadyumunuz, kurumsal sponsorlar için reklamların yayınlanması ve FIFA ile ortaklık müzakereleri yoluyla gelir elde edebilir. Birini arıyorsanız, aramanıza odaklanmak için kesin ve karmaşık oyuncudan oyuncuya transfer sürecini kullanabilirsiniz.


Soccer City indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sky Warriors APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar