The Wolf Elmas Hileli MOD APK [v3.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
The Wolf Elmas Hileli MOD APK [v3.1.1] 1 The Wolf Elmas Hileli MOD APK [v3.1.1] 2 The Wolf Elmas Hileli MOD APK [v3.1.1] 3 The Wolf Elmas Hileli MOD APK [v3.1.1] 4 The Wolf Elmas Hileli MOD APK [v3.1.1] 5 The Wolf Elmas Hileli MOD APK [v3.1.1] 6

The Wolf Para Hileli MOD APK [3.1.1] - Android için Wolf Mod APK Son Sürümünü ücretsiz indirin. Vahşi doğanın en iyi köpekleri olarak oynayın ve burada nasıl yaşadıklarını görün.


The Wolf 3.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para
  2. Sınırsız Elmas
  3. Yetersiz veya miktar 0 olsa bile, Madeni Paralar ve elmaslar ile her şeyi satın alın!

Vahşi doğanın Apex avcısını hiç merak ettiniz mi? Bu liderler günlük hayatlarını nasıl yaşıyorlar? Ve onları bu kadar sevimli yapan nedir? Şimdi, bu dört ayaklı canavarların yerine kendini koyarak, herkesin bunu öğrenme şansı var. Kendiniz olmak için The Wolf'u indirin. Bu bağımlılık yaratan ve eğlenceli simülatör oyununda normalde olduğu gibi yaşayın, avlayın, hayatta kalın ve gelişin. 


The Wolf v3.1.1 MOD APK


Bu, bir simülatör oyunundan bekleyeceğiniz her şeydir. Yani, tasvir edilmesi gerektiği gibi bir kurdun hayatını yaşayacaksınız. Kurt oyunu ayrıca sizi uzun vadede ilginizi çekecek birçok RPG öğesi taşır. Kurtunuz ilerlemeye ve her avda daha güçlü büyümeye başlarken izleyin ve oynayın. Kontroller, oyunun bir başka yararlı faktörüdür. Yani, kontrollere erişim kolaylığı. Tüm eylemler ve özellikler, görmeniz için ekranda düzgün bir şekilde görüntülenir. Böylece, her şeyin tam olarak nerede olduğunu bilecek ve bir eylemi gerçekleştirmeye çalışırken asla çok fazla kafa karışıklığı hissetmeyeceksiniz.


The Wolf Para Hilesi


Dahası da var - The Wolf, oyuncuların oynamaya devam etmesini sağlayan birçok farklı özelliğe ev sahipliği yapıyor. Ne, bunun sadece bir amacı olan genel bir vahşi doğa simülatörü olduğunu mu düşündün? Yanlış! The Wolf'un temeline yığılmış birçok katman vardır ve bu da onu oynaması karmaşık ve ilginç bir oyun haline getirir.

Bununla birlikte, yararlanabileceğiniz özelliklerden bazıları şunlardır.

  • Birincisi ve daha önce bahsedilen, oyunun RPG unsurları olacaktır . Tam olarak ne tür bir avcı olacağınızı belirleyin. Diğerlerine karşı üstünlüğünüzü kanıtlamak için becerilerinizi geliştirin ve bir sürü lideri olarak uzmanlığınızı geliştirin.
  • Her RPG'nin sahip olması gereken harika bir özellik, karakter (veya hayvan) özelleştirmesidir . Kurtunuzun görünüşünü kişiselleştirin ve karakterinizle gerçek bir bağ kurun. Peki hangi tür köpek olacaksın?
  • Daha sonra, oyunda çevrimiçi çok oyunculu bir ayar da bulunuyor. Daha spesifik olmak gerekirse, The Wolf bir MMO (veya Massively Multiplayer Online) oyunudur. Bu nedenle, oyununuz boyunca gerçek zamanlı olarak çok sayıda başka oyuncuyla tanışacaksınız. Bu gerçekten en güçlü olanın hayatta kalması oldu.

 

The Wolf Elmas Hilesi


Ek olarak, orijinaline kıyasla daha fazla avantaj için The Wolf Mod APK'nin Android için yeni sürümünü de indirebilirsiniz. Bu eklemeler, tepeye doğru yolunuzu normalden çok daha hızlı itmenize yardımcı olacaktır. 

Bununla birlikte, aşağıdaki özelliğe indirmeden erişebilirsiniz:

  • The Wolf Mod APK sınırsız para.

Bu, oyunun başından itibaren anında satın almak için elmas seçeneklerini açacaktır. Öyleyse, başlamak için şimdi Android için The Wolf 'u indirin.

Bir önceki android oyun olan New Revolution Open World Survival APK sayfasını buradan ziyaret edip indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"The wolf"

Jdn

1 yıl önce

Ksns

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar