Hungry Shark World v5.2.2 Elmas Hileli MOD APK

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Hungry Shark World v5.2.2 Elmas Hileli MOD APK 1 Hungry Shark World v5.2.2 Elmas Hileli MOD APK 2 Hungry Shark World v5.2.2 Elmas Hileli MOD APK 3 Hungry Shark World v5.2.2 Elmas Hileli MOD APK 4 Hungry Shark World v5.2.2 Elmas Hileli MOD APK 5 Hungry Shark World v5.2.2 Elmas Hileli MOD APK 6

Hungry Shark World 5.2.2 Elmas Hileli MOD APK - Android için Hungry Shark World Mod APK Son Sürüm'ü ücretsiz indirin. Sonsuz bir iştahla bir köpekbalığını kontrol edin. Dişlerini batırabileceği her şeyi yutun.


Hungry Shark World v5.2.2 AÇIKLAMASI


Okyanus için en büyük tehdit ne olabilir? Bu özel köpekbalıkları kesinlikle bu kategoride birinci sırada yer alacaktı. Hungry Shark World, Hungry Shark Evolution'ın beklenen devamıdır. Okyanusta yüzün ve gözünüzün önünde şüphesiz avları yiyin.

Her yaştan insan için eğlenceli Arcade oyununun tadını çıkarın. Tek başına veya yedi denizden arkadaşlarınız ve diğer kullanıcılarla oynayın. Her iki durumda da, oynamaya nasıl karar verirseniz verin, doğrudan deneyime dalın ve harika zaman geçirin!


Hungry Shark World 5.2.2 Para Hileli APKHungry Shark World Özellikleri


Eylem açlığınızı tatmin edecek birçok yön vardır. Android için Hungry Shark World, önceki oyunun avantajlarından ve yükseltmelerinden adil payına sahiptir. Her şeyi okuyabilir ve sizin için neyin saklandığını anlayabilirsiniz ...

33 Köpekbalığı Türünden Biri Olarak Oynayın: Bu baskın deniz avcılarının en ikonik olanı, bazılarına göre bilmiyor olabilirsiniz - seçim yapabileceğiniz tonlarca çeşit var. Bu nedenle, okyanusun bu yöneticileri 8 farklı boyutta gelir. Şu an için tarzınıza uygun olanı seçin.

Açık Dünya Oynanışını Deneyimleyin: Okyanusun çeşitli uçlarında ve açık denizde seyahat edin! Okyanusun unutulmaz ve iyi bilinen tonlarca bölümü, şüphesiz herhangi bir avı keşfetmeniz ve avlamanız için ücretsizdir.


Hungry Shark World 5.2.2 Elmas Hile APK 


Güzel 3D Grafikler: Beslenme çılgınlığına gidin ve net 3D grafiklerle tam memnuniyeti yaşayın. Hungry Shark World, PS4'te de mevcuttur. Bu nedenle, bu sürüm, konsol sürümleriyle karşılaştırılabilir grafiklere sahiptir.

En Güçlü Oyunun Hayatta Kalması: Bu, yenen ya da yenen bir dünya türüdür. Bu nedenle, sürekli zayıfları avlamanız gerekecek, yoksa kendiniz balık yemi olarak bırakılacaksınız. Hayatta kalmak ve besin zincirinin tepesinde kalmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?


Hungry Shark World hile nasıl indirilir?Köpekbalıklarınızı İyileştirin: Oynanışa ek olarak, deniz iblisleriniz için bir seviye atlama sistemi de var. Hepsi bu kadar değil, köpek balığınıza da donatabileceğiniz çok sayıda kötü teçhizat var. Avlarını iyileştirmek için bu avcıları yüksek teknoloji ürünü veya eğlenceli aksesuarlarla özelleştirin.

Çoklu Kozmetik Dış Görünümler: Kişiselleştirmeden bahsetmişken, köpek balığınıza kendi kişiliğini verecek birçok farklı görünüm var. Görsel tarafın yanı sıra, istatistiklerde artış da sunarlar!


Hungry Shark World 5.2.2 VİP Hile APK 


Artık becerilerinize meydan okuyan 20'den fazla farklı göreve dişlerinizi batırabilirsiniz. Dahası, eğlenceye tehdit oluşturabilecek patronlar da var.

Yolculuğunuza Yardımcı Olmak İçin Evcil Hayvanları Kullanın: Size destek verebilecek bir avuç farklı evcil hayvan var. Bunlar yavru köpek balıklarından kartal kadar gelişmiş bir şeye kadar değişebilir.Hungry Shark World Mod APK Ücretsiz İndir


Hungry Shark'ın bir abonelik planı var. Bu paket, oyunun keyfini çıkarabileceğiniz ekstra içerik sağlar. Bununla birlikte, Android için mevcut olan Hungry Shark World Mod APK'nın son sürümünü indirerek ödeme kanalından kurtulabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar