Dan the Man Para Hileli MOD APK [v1.11.22]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Dan the Man Para Hileli MOD APK [v1.11.22] 1 Dan the Man Para Hileli MOD APK [v1.11.22] 2 Dan the Man Para Hileli MOD APK [v1.11.22] 3 Dan the Man Para Hileli MOD APK [v1.11.22] 4 Dan the Man Para Hileli MOD APK [v1.11.22] 5 Dan the Man Para Hileli MOD APK [v1.11.22] 6

Dan the Man Para Hileli MOD APK [1.11.22] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu eski oyunun özel bir özelliği, karakterin yükseltilmesine gerek olmamasıdır.


Dan the Man 1.11.22 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Satın alınan tam sürüm (Premium)

Önemli!

Oyunu açmadan önce ağ bağlantısını kapatın, aksi takdirde MOD çalışmayacaktır.

Platform oyunları, oyun topluluğunda zaten iyi biliniyor. Çok eski olduğu için bugünlerde bu şekilde çok az oyun yapılıyor. Genellikle yeni geceler insanlar yeni mekaniği takip eder, grafikleri güzeldir ve oyunun karmaşıklığı da yüksektir. Bununla birlikte, birkaç on yıl önce Mario Contra hissini yaşamak isteyen oyuncuların bir kısmı hala var. Dan the Man Action Platformer kesinlikle dikkat etmeniz gereken isim olacak.


Dan the Man v1.11.22 MOD APK


Dan the Man, en yüksek kalitede olmayan grafikler kullanır. Konuşma sadece 2D, şu anda pek çok aksiyon oyununda olduğu gibi 3D yok. Gördüğünüz tasarım, genellikle 10 yıl önceki oyunlarda karşımıza çıkacak. Bu Piksel tasarım biçimi çok popüler olmuş ve birçok oyuna başarı getirmiştir. Pixel 2D formatında tasarlanmış olmasına rağmen, "Dan the Man Action Platformer" çok fazla çözünürlüğe sahip. Yani görüntüleri o kadar keskin ki piksellerinin her birinin kasıtlı olarak çizildiğini görebilirsiniz.


Dan the Man Para Hilesi


Karakterin hareket animasyonu da çok iyi, pürüzsüz ve sürekli dövüşürken çok fazla gecikmeye neden olmuyor. Çevresindeki manzara da yaşadığınız zorluklara bağlı olarak sık sık değişir. Rakibin ayrıca Robot'tan Ninja'ya ve hatta Mafyaya kadar düzinelerce türü var.


Dan the Man Altın Hilesi


Oyuncu, dövüş sanatları niteliklerine sahip genç bir adamı kontrol eder. Ve bu, kötüleri yok ettiği ve köylülere adalet getirdiği yolculuktur. Bu yüzden oyun Kungfu kullanarak dövüş aşamasına çok fazla odaklanıyor. Bununla birlikte, kontrol karmaşık değildir, sadece dört düğmesi vardır. Bu yana kaydırmalı bir oyun olduğu için 4 yönlü bir joystick'e gerek yok. Donatı çubuğu konumu, ileri veya geri hareket etmenize izin veren iki anahtardır.


Dan the Man Hile Apk


Sağ taraf, zıplamanıza ve önemli bir saldırıya izin verir. Sadece bu saldırı tuşuna basmanız gerekiyor, karakteriniz saldıracak. Dövüş sanatları otomatik olarak bu tek düğmeye yüklenir. Sadece sürekli basmanız gerekiyor ve sürekli değişecek. Ayrıca, kullandığınız hareketler, hareket düğmeleriyle kombinasyona da bağlıdır. Basit oynanışı nedeniyle birçok farklı yaş için uygundur.


Dan the Man Premium APK indir


Kötülüğü yok etmek için gücünüzü kullanacağınız Kampanya Modu. Karakterinizin becerilerini her geçen gün geliştirmesine yardımcı olarak artan zorluklarla aşamalar yaşayacaksınız. Bu eski oyunun özel bir özelliği, karakterin yükseltilmesine gerek olmamasıdır. Sürekli gelişen tek şey, sadece oyuncunun ustalığı ve kontrol tekniğidir. Ne kadar çok oynarsanız, sonraki zorluklarda seviye o kadar yüksek ve kolay yükselir. Elbette bu karakterde kullanabileceğiniz kombinasyonlar olacak. Karakterler yavaşça yükseltilecek ve bunlar ve kombinasyonlar ücretsiz olarak açılacak. Sadece onları öğrenmek için zaman harcamalısın. Harekat Modu sürekli olarak zorluğunu artıracak ve oyuncular tüm bu zorluklardan geçmek zorunda kalacak. Son büyük patronla tanışana ve onu yenene kadar. Bu noktaya kadar resmen Dan the Man kazandınız.


Dan the Man Hilesiz


Endless Survival, dayanıklılığınıza meydan okuduğunda tamamen farklı bir oyun. Bu moddaki zorluk, ölene kadar sürekli oynamak zorunda olmanızdır. Bu, mücadeleyi geçtiğinizde HP çubuğunuzun yeniden dolmayacağı anlamına gelir. Düşmanlar sürekli taşacak ve sonu gelmeden savaşacaksınız. Oyuncu esnekliği sınırlı olduğundan, bir noktada oyunu durdurmanız gerekecek. Ancak, hayatınızı olabildiğince uzun süre uzatırsınız. Oyun Çevrimiçi bağlanacak ve bu modda en uzun süre kazananlar için ayrı bir sıralamaya sahip olacaktır.


Dan the Man apk (SON SÜRÜM)


Macera Modu, oyuncunun macerasını genişleten nihai moddur. Bunda artık eski oyunu kullanmıyorsunuz, birçok farklı zorluk ortaya çıkaracak. Ödülleri almak için bu zorluğun üstesinden gelmeniz gerekecek. Tonlarca destansı zorluk ve farklı oyun türleri, özel görünümler ve ödüller için değerli bir fiyattır! Büyüdükçe savaşmaya ve daha da ileri gitmeye devam edin.


Dan the Man Action Platformer'ı indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rocket Star APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Dan the Man"

Mert

2 yıl önce

Güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar