Perfect Kick 2 Full MOD APK [v2.0.26]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Perfect Kick 2 Full MOD APK [v2.0.26] 1 Perfect Kick 2 Full MOD APK [v2.0.26] 2 Perfect Kick 2 Full MOD APK [v2.0.26] 3 Perfect Kick 2 Full MOD APK [v2.0.26] 4 Perfect Kick 2 Full MOD APK [v2.0.26] 5 Perfect Kick 2 Full MOD APK [v2.0.26] 6

Perfect Kick 2 Full MOD APK [2.0.26] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelin, bu eğlenceli serbest vuruş oyununu dünya çapındaki oyunculara karşı üç dakikadan kısa bir sürede oynayın.


Perfect Kick 2 2.0.26 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız ödül hilesi
Perfect Kick 2, bugün bu dünyada geliştirilen ünlü bir futbol oyunudur. Oyun, oyuncuları birinci sınıf top atışlarıyla yıldızlara dönüştürecek. Diğer futbol oyunlarından farklı olarak oyuncular bu oyunda tekme becerilerini geliştirmek için birçok farklı açıyı deneyimleyecekler. Hızlı serbest vuruşlarla sahada bir kahraman olabilir misin? Futbol tutkunuzu serbest bırakmak için oyunu keşfedelim.


Perfect Kick 2 v2.0.26 MOD APK


Bir futbol oyununda, oyuncuların topu nasıl hareket ettirdiği ve fileye çarpan şutlarla ilgileniriz. Topun fileye uçtuğu anlar taraftarların sevgisi ve sevincidir. Bir hedefin yanı sıra nihai sonucun temel unsurudur. Perfect Kick 2, kontrol sistemini yeni bir seviyeye yükseltti ve futbol sahasında belirgin iyileştirmeler yaptı. Penaltılar, 16m50 dışındaki serbest vuruşlar gibi durumların oyuncular için altın fırsatlar olduğunu fark edebilirsiniz, oyundaki yeni detayların bu çekici serbest vuruş oyununda sahada altın oyuncu olmanıza yardımcı olup olmayacağı.


Perfect Kick 2 APK Para hilesi


Oyun, sabit serbest vuruş durumları aracılığıyla akıllı goller atmaya başlamak için takımınız için en iyi forvet seçmenizi sağlar. Oyun, altın ayağınızı serbest vuruşlarla göstermeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor. Ancak, topu kaleye başarılı bir şekilde sokmak için Perfect Kick 2, oyuncuya uzaktan nişan alma sistemi verdi.


Perfect Kick 2 APK Dayı


Parmağınızı ekranda kaydırarak ideal bir şekilde atış yapmak için topun yolunu belirlemeniz gerekiyor. Oyuna katılmanın yanı sıra, serbest vuruşlarla sadece tek bir göreviniz var. Bu nedenle, gol atmak için birçok farklı yörünge ile parmaklarınızı kontrol ederek serbest vuruşları iyi yapın.


Perfect Kick 2 APK hile indir


Perfect Kick 2'nin bu kadar harika 3D grafiklere sahip olduğu inkar edilemez. Hareket efektleriyle birleştirilen tüm görüntüler oyunu daha çekici hale getirdi. Ayrıca sahne alanından seyircilere kadar hepsi gerçek hayattaki bir stadyum gibi gerçekçi bir şekilde anlatılıyor. Diğer futbol oyunlarına kıyasla bu oyunun arayüzü oldukça basittir. Ama keskin bir arayüz gösteriyorlar. Birçok oyuncunun heyecan duyduğu, stadyumdaki bağlamla birlikte etkileyici 3D grafikler. Ayrıca taraftarların yüksek tezahüratları da oyuncuların güçlenmesi için motivasyon oluyor.


Perfect Kick 2 Android oyun club


Oyuna katılan oyuncular üç farklı oyun modu ile oynayacak. Perfect Kick 2'nin dünyadaki en orijinal çok oyunculu serbest vuruş oyunu olduğu söylenebilir. Genellikle, buradaki maçlar Şampiyon Ligi şampiyonlukları, Süper Yıldız Mücadelesinde diğer futbol yıldızlarına meydan okuma ve Klasik Turnuva ile uzun turnuvalar yaşama şansı.


Perfect Kick 2 Apk indir


Burada oyuncular, futbol menajerleri gibi kulüp için yetenek toplamak için arkadaşlarıyla birlikte futbol kulübüne katılabilecekler. Ancak oyuncular, kalecinin toplarının yönünü tahmin etmesine izin vermemeli, kararlı ve kararlı vuruşlarla onları kandırmalıdır. Ayrıca oyuncular, oyuncularını ilginç görünümler ve kostümlerle özelleştirebilirler.


Perfect Kick 2 İndir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Demolition Derby 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar