Battle of Warships Naval Blitz Para Hileli MOD APK [v1.72.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Battle of Warships Naval Blitz Para Hileli MOD APK [v1.72.13] 1 Battle of Warships Naval Blitz Para Hileli MOD APK [v1.72.13] 2 Battle of Warships Naval Blitz Para Hileli MOD APK [v1.72.13] 3 Battle of Warships Naval Blitz Para Hileli MOD APK [v1.72.13] 4 Battle of Warships Naval Blitz Para Hileli MOD APK [v1.72.13] 5 Battle of Warships Naval Blitz Para Hileli MOD APK [v1.72.13] 6

Battle of Warships Naval Blitz Para Hileli MOD APK [1.72.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaş 1942 ve deniz savaşı, çevrimiçi ve çevrimdışı deniz savaşları hakkında gemi simülatörü mobil oyunlarından biridir.


Battle of Warships Naval Blitz 1.72.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Deniz savaşları, karadaki savaşlardan daha az sömürülüyor gibi görünüyor. Çünkü denizde yapılan muharebeler karmaşık bir araziye sahip olmayıp daha çok hava ve formasyona bağlıdır. Ayrıca, daha çok birlik sayısına ve deniz tekniklerine bağlıdır. Ancak, şiddetli savaşı inkar etmek mümkün değil; hala kayıplar var; hala yenilgi var. Battle of Warships Naval Blitz, doğrudan telefonunuzda savaş gemisi tarafından yapılan bir eylemi başarıyla açıklıyor. Google Play'de 10 milyondan fazla indirme ile şimdiye kadar piyasaya sürülen savaş konulu en iyi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor.


Battle of Warships Naval Blitz v1.72.13 MOD APK


Battle of Warships Naval Blitz bir nişancı tarzında çalışır. Ancak her şeyin çalışma mekanizmasının çok daha karmaşık olması kaçınılmazdır. Çünkü artık bir takım savaşına katılmak için bir zırhlıyı kontrol ediyorsunuz, bu da düşmanı yenmek için birlikte çalışmak için birçok karmaşık işlevi kontrol etmeniz gerektiği anlamına geliyor. 


Battle of Warships: Naval Blitz APK Son sürüm


Oyun üçüncü bir perspektifte oynanabilir, böylece oyuncular tüm savaş sahnesini gözlemleyebilir. Oyuncular bir haritaya dahil edilecek geniş deniz yüzeyi var ama aynı zamanda birçok küçük adanın müdahalesi var. Ayrıca, hava, savaşın sonucunda hayati bir rol oynar. Genel olarak, rakibi yenmek için birlikte çalışmak birçok faktöre dayanmalıdır.


Battle of Warships: Naval Blitz apk hile


Battle of Warships: Naval Blitz, oyuncuların bir deniz ağına katılması ve rakiplerini kendilerinin yok etmesi gereken tek bir dövüş oyunudur. Bununla birlikte, birkaç takım arkadaşınızın da yardımını alacaksınız. Savaş, bir grup yok edildiğinde veya zaman dolduğunda sona erdi. Zaman dolduğunda, taraf daha fazla ölecek ve o taraf kaybeden olacak, ancak çoğu zaman durumun gerçekleşmesi daha az olasıdır.


Battle of Warships APK Dayı


Sadece oyun kontrol sisteminin nasıl çalıştığı hakkında biraz konuşmak istiyorum. Mevcut favori oyunların çoğuyla aynı değil. Temel olarak, oynatıcı joystick'i kullanmak yerine 4 yönlü gezinme tuşunu kontrol eder. Oyuncuyu daha az esnek yapmaz. Aksi takdirde istikrar getirecektir. Bir savaş gemisinin kontrolünün çok hızlı olması gerekmediği için biraz yavaş ama kesinlikle. Ayrıca, oyuncuların sadece navigasyonla değil, hala ilgilenmesi gereken çok şey var.


Battle of Warships premium APK


Ekranın sağ tarafında geminin yapabileceği farklı yeteneklere sahip bir davranış kontrol sistemi olacak. İlk olarak, oyuncu gemiye monte edilen topun açısını kontrol edebilir. Bu, daha uzağa atış yapmanızı sağlar, ancak vurmak veya yaklaşmak daha zordur, ancak doğruluğunuzu çok artırır. Duruma bağlı olarak, düşmanı en kısa sürede yok ederek düşmanı hizalayın. “Battle of Warships: Naval Blitz”de bir savaş gemisini kontrol edeceksiniz, böylece füzeler ve desteklemek için küçük uçaklarla donatılacaksınız. Oyuncular istedikleri zaman onları bırakabilir.


Battle of Warships Naval Blitz Apk indir


Ayrıca geminin mevcut gücünü göstermek için ekranda birçok parametre görüntülenecektir. Hasar, türbin ve yangın söndürücü numaraları sürekli olarak görüntülenecektir. Soldaki küçük harita ve ekranın sağ köşesindeki kuvvet her zaman dikkat edeceğiniz bir şey olacak.


Battle of Warships Naval Blitz indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Imposter Smashers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar