Breaking Bad Criminal Elements Full APK [v1.23.0.329]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Breaking Bad Criminal Elements Full APK [v1.23.0.329] 1 Breaking Bad Criminal Elements Full APK [v1.23.0.329] 2 Breaking Bad Criminal Elements Full APK [v1.23.0.329] 3 Breaking Bad Criminal Elements Full APK [v1.23.0.329] 4 Breaking Bad Criminal Elements Full APK [v1.23.0.329] 5 Breaking Bad Criminal Elements Full APK [v1.23.0.329] 6 Breaking Bad Criminal Elements Full APK [v1.23.0.329] 7

Breaking Bad Criminal Elements Full APK [1.23.0.329] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Ünlü dizinin harika oyunu.


Breaking Bad Criminal Elements 1.23.0.329 APK AÇIKLAMASI


Breaking Bad, uzun zamandır Amerika'nın en popüler televizyon dizilerinden biri. Bunun şimdiye kadarki en iyi psikolojik suç filmlerinden biri olduğu söylenebilir. Bu yüzden başarıları bulmak için bu içeriğe dayalı takip edilecek çok fazla ürün var. Breaking Bad: Criminal Elements  , kısa süre önce kamuoyuna sunulan yeni bir oyundur. Aslında sadece en son bilgiler var ve çalışma şekli var ama ürün aslında yayınlanmıyor. Ancak FTX Games LTD'nin üretim ekibi, kapsamlı bir görünüm elde edebilmeniz için tüm ayrıntıları verdi.


Breaking Bad Criminal Elements MOD APK


Breaking Bad: Criminal Elements, filmde ortaya çıkan tüm içeriğe saygı duyan bir oyun yapar. Bu dizinin hayranıysanız kesinlikle defalarca şahit olduğum noktaları tanıyacaksınız. Oyun, ana karakterin uyuşturucu kaçakçılığı suçlularının en sesli patronlarından biri olan Heisenberg olacağı, hikaye odaklı bir temel oluşturucu modunda inşa edilecek. Riskler yüksek; ahlak bulanık, kişilikler değişkendir; Bu oyunda meydana gelen tüm korkunç şeyler filmler gibidir. Ama paranız varsa, her şeye uyulacaktır.


Breaking Bad APK Hile


Suç dünyasında iki efsane tarafından yönetileceksiniz, Walter White ve Jesse Pinkman oyunda ortaya çıkan ilk ikisi olacak. Üstesinden gelmeniz gereken görev, uyuşturucu yaratmalarına yardımcı olmak ve yeni başlayan faaliyetlerini güçlendirmelerine yardımcı olmaktır. Daha sonra uyuşturucu ticareti ile dünyanın en büyük suç örgütlerinden biri olacak. Ama her şeye küçük adımlarla başlamak. Öncelikle, suçluların tepesine tırmanmak için neye ihtiyacınız olduğunu öğrenin, laboratuvarı geliştirmek, ürünü geliştirmek, üssü korumak, orduyu inşa etmek ve bölgeyi genişletmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Breaking Bad Criminal Elements indir


Breaking Bad: Criminal Elements, ünlü bir dizinin hikayesini kullandığı bir simülasyon oyunu tarzında çalışacak. Ve uyuşturucu kaçakçılığı suçlarının temeli olan sağlam bir temel oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekecek. Oyuncular işlerini genişletmek için her şeyi yapmak zorunda kalacak ve aynı zamanda onu korumak zorunda kalacaklar. Çünkü polis, her zaman suç hatlarını yok etmenin yollarını arayan bir unsurdur ve rakipleriniz polisten bile daha tehlikelidir. Her zaman sizi öldürmenin yollarını arıyorlar çünkü oyuncular ekonomik çıkarlarını ihlal ediyorlar. Bu nedenle, inşa etmek ve yükseltmek, birçok kaynağı kullanan ve faaliyetlerinizi rakiplerin etkisinden koruyan birçok yeni bina demektir.


Breaking Bad: Criminal Elements Android Oyun club


Bu diziyi izlediyseniz, bu suçun hangi ilacın bir kimya laboratuarından yapıldığını bileceksiniz. Ana karakterin kimya öğretmeni olduğunu biliyorsunuz. Bu nedenle, çok fazla ilaç yaratmak ve para kazanmak istiyorsanız, laboratuvarınızı mümkün olduğunca yükseltmeniz gerekecektir. Üretimi artırmanın yanı sıra, ürün kalitesini de iyileştirmelisiniz. Genel olarak, iyi ilaçlar bu kadar çok para satar.


Breaking Bad'i indirin


Önceki android oyun Bloons TD 6 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar