Rusted Warfare RTS Strategy Premium Full Hilesiz MOD APK [v1.15p10]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Rusted Warfare RTS Strategy Premium Full Hilesiz MOD APK [v1.15p10] 1 Rusted Warfare RTS Strategy Premium Full Hilesiz MOD APK [v1.15p10] 2 Rusted Warfare RTS Strategy Premium Full Hilesiz MOD APK [v1.15p10] 3 Rusted Warfare RTS Strategy Premium Full Hilesiz MOD APK [v1.15p10] 4 Rusted Warfare RTS Strategy Premium Full Hilesiz MOD APK [v1.15p10] 5 Rusted Warfare RTS Strategy Premium Full Hilesiz MOD APK [v1.15p10] 6

Rusted Warfare RTS Strategy Premium Full Hilesiz MOD APK [1.15p10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Total Annihilation ve Command and Conquer gibi klasik gerçek zamanlı strateji oyunlarından ilham alan tam özellikli bir RTS'dir.


Rusted Warfare RTS Strategy 1.15p10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 7,39 TL değerinde olan bu oyun bedava.
Oyuncuların öğrenmesi zaman alacak birçok unsurla Rusted Warfare'de yeniden tasarlanan gerçek zamanlı stratejiyi deneyimleyin . Bir strateji oyunundaki iş, aynı zamanda, düşman saldırılarına karşı güçlü bir ordu ve üs oluşturmak için tamamen oyuncu tarafından yapılır. Ayrıca oyuncular önceki seviyelerden deneyim kazandıkça beklenmedik ve yaratıcı stratejiler de ortaya çıkacak. 


Rusted Warfare v1.15p10 MOD APK


Oyuncular tipik bir strateji oyunu dünyasına girecekler ve bu oyunda diğer düşmanlarla savaşmak için kendilerine özel araçlara sahip olacaklar. Oyuncular, etkili inşaat taktiklerine sahip olabilmek için binaları ve birimleri deneyimleyerek zaman geçirecekler. Aynı zamanda, Rusted Warfare dünyasına girerken, olanlardan gözlerinizi ayırmanız ve tamamen üssünüzü inşa etmeye odaklanmanız gerçekten zor.


Rusted Warfare APK dayı


Bu oyunun perspektifi, gerekli tepkileri almak için tüm ortamı görebileceğiniz yukarıdan aşağıya bir görünümdür. Aynı zamanda, domainler belirli bir binanın inşası sırasında göreceğiniz birçok farklı küçük kutuya bölünmüştür. Ek olarak, gözlem kolaylığı için oyuncular, belirli bir alanı yakından gözlemlemek için basit kaydırmalarla ortamın içinde özgürce hareket edebilir veya görüntüyü yakınlaştırabilir.


Rusted Warfare Para Hilesi


Oyuncular bu oyunun oynanışında birçok heyecan verici unsur bulacak ve üslerini inşa etmek için farklı araçlar alacaklar. Spesifik olarak, oyunun başında, belirli bir bina oluşturmaktan sorumlu bir inşaatçı ile merkezi bir tesis belirir. Başka bir deyişle, süreç tamamlanana kadar inşaattan bir inşaatçı sorumlu olacaktır. Bölgenize daha fazla şey eklemek için oyunda daha fazla inşaatçı satın almanız gerekecek.


Rusted Warfare premium APK


Tek bir kaynak türü olan bulabileceğiniz kaynakların sayısını seveceksiniz. Başka bir deyişle, erken aşamalarda gerekli binaları inşa etmek için bu oyunda herhangi bir türe öncelik vermeniz gerekmeyecek. Ayrıca daha fazla para toplamak ve oyunun diğer unsurlarına yatırım yapmak için işgal ettiğiniz alanın çevresinde birden fazla kaynak bulabilirsiniz. Ekonomik olarak istikrarlı olduğunuzda, savunmanıza önem vermeye başlayacak ve düşmana saldıracaksınız. Özellikle oyunun başlarında, Land fabrikası gibi belirli güçlere karşılık gelen farklı fabrikalar kurabilecek ve size etkileyici tanklar verebileceksiniz. Hava fabrikaları, düşmana saldırmak için size birçok farklı türde uçak sağlayacaktır. Aynı zamanda, her silahın onlara karşı koyabilecek başka bir silahı olacak.


Rusted Warfare apk indir


Rusted Warfare'e bir kez eriştiğinizde, deneyimleyebileceğiniz ortamı kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Spesifik olarak, oyuncular birçok farklı türde arazi bulabilir ve her manzara, oyuncuların oyunun başlarında işgal etmesi için farklı konumlara sahiptir. Böylece her pozisyon oyuncular için tatmin edici bir deneyim sağlayacaktır. Düşmana karşı kazanmak için her türlü ortama uyum sağlamaları zaman alacak. Pozisyona bağlı olarak, oyuncuların farklı stratejileri olacaktır. Örneğin, etrafta çok fazla kaynağınız varsa, bunlardan yararlanmak için birçok Çıkarıcı oluşturmaktan çekinmeyin. Üssünüzden uzaktaki binaları ve işgalci düşmanlara karşı korumak için bazı birliklerin de görünmesi yardımcı olacaktır. Her Çıkarıcı, aldığınız para miktarını artırmak için yükseltilebilir ve oynadıkça her fabrikanın birimlerine yatırım yapma konusunda deneyim kazanırsınız.


Rusted Warfare Hile Apk


Çeşitli araziler söz konusu olduğunda, Rusted Warfare'deki oyun modlarını kimse görmezden gelemez. Bu oyunu oynarken çok az deneyimi olanlar, kendi başlarına oynayabilmek için farklı oyunlardan birini seçebilirler. Kontrol becerilerini ve diğer oyuncularla koordinasyon becerilerini geliştirmek için seviyelerin zorluğunu kendi başlarına ayarlayabilmeleri heyecan verici. Bu oyunda tek başlarına oynamayacakları söylenebilir.


Rusted Warfare apk son sürüm


AI'larla bir süre pratik yaptıktan sonra, Çok Oyunculu modda diğer oyunculara karşı oynarken kendinizi güvende hissedeceksiniz. Her oyuncunun kendi becerileri vardır ve yapay zekanın oynama şeklinden farklıdır. Bu yüzden oyuncuların daha dikkatli olmaları gerekecek çünkü her an size saldırabilirler. Oyun sırasında diğer oyuncularla olan maçlardan bağlantınız kesilirse, sonunda o maça tekrar katılabilirsiniz.


Rusted Warfare RTS Stratejisi İndir (MOD, Full Sürüm)


Bir önceki android oyun Car Fix Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar