Tower Craft 3D Para Hileli MOD APK [v1.10.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Tower Craft 3D Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 1 Tower Craft 3D Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 2 Tower Craft 3D Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 3 Tower Craft 3D Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 4 Tower Craft 3D Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 5 Tower Craft 3D Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 6

Tower Craft 3D Para Hileli MOD APK [1.10.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnşaat oyunu severlere yeni bir oyun daha. En yüksek binaları dikmeye çalışın.


Tower Craft 3D 1.10.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi,yükseltmeler satın almak çok para kazandırır;
  2. Devre dışı bırakılmış reklamlar;
  3. Reklam izlemeden ücretsiz şeyler edinebilirsiniz.
Minecraft, tüm zamanların en çok satan oyunu ve şimdiye kadar favori bir efsane haline geldi. Bu oyunu bu kadar başarılı yapan nedir? Bu, oyunun yenilikçi serbest akışlı oynanışı ve benzersiz grafik stili sayesinde. Minecraft, oynanışı ve grafik stili hakkında birçok başka oyuna da ilham verdi. Birçok oyuncunun sevdiği oyunlardan biri Tower Craft 3D - heyecan verici bir inşaat oyunu. Bu oyun, en başarılı unsurlardan ikisini başarıyla miras aldı: oyunun yapısı ve grafikleri. Yani mobil platformda bu oyun çok başarılı ve oyuncular tarafından tercih ediliyor.


Tower Craft 3D v1.10.6 MOD APK


Tower Craft 3D piyasadaki diğer oyunlar, grafikleri olabildiğince gerçekçi hale getirmeye çalışıyor. Bu oyun, çoğunluktan farklı bir stil seçti ve benzersiz bir deneyim getirmek için Minecraft'tan miras aldı. İlk olarak, oyun, oyunu birçok farklı açıdan hissetmek için bir 3B grafik formatında oluşturulmuştur. Bu sayede oyuncular yarattıkları eserleri gözlemleyebilirler. 


Block craft 3d android Oyun Club elmas hilesi


Oyun blok tarzında tasarlanmıştır; birçok blok bir nesne oluşturmak için istiflenir. Oyundaki her şey telefonun çerçevesine sığması için küçültüldü. Oyuncular bu oyuna oynamak ve eğlenmek için gelirlerse eşsiz bir deneyim yaşayacaklar. Bu oyunun basit bir tasarım stili vardır, bu nedenle çok fazla cihaz yapılandırması gerektirmez. Oyuncuların sadece oyunu sorunsuz bir şekilde deneyimlemek için yeterli olan orta sınıf bir cihaza sahip olmaları gerekir.


Tower Craft 3D 1.10.6 Para Hile Apk


Diğer birçok inşaat oyununda, oyuncunun bir binayı tamamlamak için birçok şey yapması gerekir. Öncelikle bunun için bir temel oluşturmak ve ardından onu tamamlamak için tasarım duvarlarını ve daha birçok şeyi inşa etmek gerekiyor. Ancak bu oyun için oyuncunun oyunu tamamlamak için çok şey yapması gerekiyor. Bu oyun zordur; oyuncuların ekrana dokunmak için parmaklarını kullanması gerekir. Oyuncu ekrana dokunduğunda, bir bina oluşturmak için yukarıdan düşen bloklar olacaktır. Bunu yapmak için oyuncuların yapması gereken tek şey ekrana dokunmak.


Tower Craft 3D Hile Apk


Oyuncuların şimdiye kadar deneyimlediği çoğu oyunda, oyunun bir sonu olacak, ancak bu oyun olmayacak. Oyunun sonu bu oyunda bulunmuyor ve oyuncu siz sıkılıncaya kadar oyunu oynayacak. Oyuncu basmaya devam ettiği sürece, yukarıdaki bloklar yeni bir zemin oluşturmak için düşmeye devam edecektir. 


Tower Craft APK Android oyun Club


Oyuncu bir katı tamamladığında, bir sonraki kat yüksek kuleyi oluşturmak için yukarıda inşa edilmeye devam edecektir. Benzersiz olan şey, tasarımdan malzemeye kadar her katın diğer katlardan farklı olmasıdır. Bu, oyunculara bu kuleleri inşa ederken heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Oyuncular, oyun sona erdirilemediğinde bunu sürekli olarak deneyimleyeceklerdir. Oyuncu oyunda devam ederse, oyuncunun kulesinin uzaya uzanacağı bir zaman gelecek.


Block Craft 3D elmas ve para hilesi apk Dayı


Başlangıçta, oyuncuların kilidini açabilecekleri tek işlev, vatandaşların yaşayabilmesi için konut işleviydi. Ancak oyuncu belirli bir seviyeye ulaştığında, inşa etmeye devam etmek için yeni işlevlerin kilidini açabilirsiniz. Oyuncular, içeride yaşayanlara yiyecek sağlamak için bir çiftlik açabilir. Çalışmak için bir ofis inşa edin. Ve oyuncuların daha da eğlenceli hale getirmek için yükseltebilecekleri birçok başka bina işlevi var. Oyuncu, onu daha da etkileyici kılmak için tasarımdaki çeşitliliğe sahip eksiksiz ancak temel işlevselliğe sahip bir kule oluşturabilir.Tower Craft Apk Hile


Günümüzde insan işi daha fazla hale geliyor ve herkesin oyun oynamak için fazla zamanı yok. Eğer böyle bir insansanız, bu oyun oyuncuların deneyimlemesi için mükemmel bir seçimdir. Oyun boşta kalma mekanizmasına göre oluşturulmuştur, bu nedenle oyuncuların oynamak için hiçbir şey yapmasına gerek kalmaz. 


Block craft 3D apk -- MEGA-hile


Başlangıçta, oyuncunun inşa etmek için ekrana da dokunması gerekir, ancak kârdan para kazandıktan sonra yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltme yaptığınızda, her şey tamamen otomatik hale gelir ve oyuncunun oyunu oynamak için herhangi bir şey yapması gerekmez.


Tower Craft 3D İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Flippy Knife APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar