Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.3.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.3.19] 1 Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.3.19] 2 Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.3.19] 3 Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.3.19] 4 Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.3.19] 5 Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.3.19] 6 Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.3.19] 7 Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.3.19] 8

Dead Wasteland Survival 3D Para Hileli MOD APK [1.0.3.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yıkıcı bir nükleer kıyametin ardından, bildiğimiz şekliyle dünya harabeye döndü. Şehirler moloz yığınına döndü ve radyasyon havayı, suyu ve toprağı kirletti.


Dead Wasteland Survival 3D 1.0.3.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak aşağıdakileri yapabileceğiniz mod menüsünü açın:

  1. Para Hilesi.Para ve ilk yardım çantaları harcandıkça artar;
  2. Ölümsüzlük hilesi
  3. Yüksek hasar.
  4. Bir şeyler satarak para kazanabilirsiniz.

Dead Wasteland Survival 3D oyunu yıkıcı bir nükleer kıyametin ardından, bildiğimiz şekliyle dünya harabeye döndü. Şehirler moloz yığınına döndü ve radyasyon havayı, suyu ve toprağı kirletti. Patlamalardan korunmayı başaran hayatta kalanlar, şimdi sonsuza dek değişmiş bir dünyada hayatlarını yeniden inşa etmek için mücadele etmelidir. 


Dead Wasteland Survival 3D v1.0.3.19 MOD APK


Dead Wasteland Survival 3D oyununda vahşi hayvanlar, zombiler, hortlaklar, mutantlar ve robotlar dahil olmak üzere çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız. Hayatta kalmak için kaynakları toplamanız, aletler üretmeniz ve sığınaklar inşa etmeniz gerekecek. Esas olarak klasik Fallout oyunlarının yanı sıra Metro Exodus, Wasteland, Stalker, Mad Max, Day Z, State of Decay ve Resident Evil serilerinden esinlenilmiştir.


Dead Wasteland Survival 3D Para Hilesi


İşte buna hayatta kalma oyunu diyorsunuz. Haritada bir konum seçtikten sonra hafif bir yük var, ancak önemli değil, ancak oyunu geliştirmek için birkaç fikir önerisi haritayı yakınlaştırmak/uzaklaştırmak, belki de metin için büyütmeyi değiştirmek, biraz küçük görünüyor. Okumak. ekipman için yükseltmeler harika olurdu. her şeyle etkileşime girmeden serpinti gibi. beğendim başka diyecek birşey yok çok güzel


Dead Wasteland Survival 3D Ölümsüzlük Hilesi


Oyunda iyi iş çıkardın demek istedim grafikler harika animasyon ve fizik sistemi harika gidiyorsun ama gelecek özellikler için birkaç tavsiyem var 1. Dayanıklılık ve açlık sistemlerini şimdi eklemek oyunu geri getirecek ve yapacak insanların oynamak istemesi daha zor ve işleri karmaşıklaştıracak 2. Önce daha fazla alan oluşturmanızı ve bunları geliştirmenizi tavsiye ederim, böylece deneyimlenecek daha çok şey olur 3. Oyun ilerledikçe eşlik özelliğini erteleyin Topluluk oluşturmak için Discord sunucusu yapın.


Dead Wasteland Survival 3D Hasar Hilesi


Kıyamet sonrası atmosferiyle sizi memnun edecek ve aksiyon ve hayatta kalma oyunu unsurları içeren kolay ve eğlenceli bir oyun sayesinde sizi ilk dakikalardan itibaren içine çekecek bir bağımlılık yapan RPG . Android için Dead Wasteland: Survival 3D'yi ücretsiz olarak indirebilir ve tehlikelerle dolu bir dünyada hayatınız için savaşabilirsiniz.


Dead Wasteland Survival 3D Silah Hilesi


Yıkıcı nükleer kıyametten sonra, dünya çöktü, hayatta kalanlardan yalnızca küçük gruplar medeniyet için yeni bir şans verebilir, ancak radyasyon kirliliği, zombiler ve gulyabaniler ve robotlar yolunuza çıkacak, tüm engellerin üstesinden gelebilecek misiniz?


Dead Wasteland Survival 3D Apk Hile


Tamamen açık bir dünyayı keşfetmeniz, gerekli kaynakları, silahları ve ekipmanı toplamanız, çeşitli araçlar oluşturmanız ve sığınaklar inşa etmeniz gerekiyor . Ayrıca bu oyun, düşmanlara karşı zengin ve dinamik savaşları ile aksiyon hayranlarını memnun edecek ve gerçekçi fizik ve ekipman hasar sistemi, her savaşı adrenalinle dolduracak.


Dead Wasteland Survival 3D Apk indir


Güzel düşük poli 3D grafikler, kıyamet sonrası atmosfer, geniş bir silah cephaneliği ve göğüs göğüse çarpışma, gerçekçi fizik, gündüz ve gece döngüsü - Dead Wasteland: Survival 3D'de bu ve çok daha fazlası sizi bekliyor.


Dead Wasteland Survival 3D indir (MOD, Para / Silah Hilesi)


Bir önceki android oyun Wrestling Revolution 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar