Super Tank Rumble Para Hileli MOD APK [v4.9.5]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
Super Tank Rumble Para Hileli MOD APK [v4.9.5] 1 Super Tank Rumble Para Hileli MOD APK [v4.9.5] 2 Super Tank Rumble Para Hileli MOD APK [v4.9.5] 3 Super Tank Rumble Para Hileli MOD APK [v4.9.5] 4 Super Tank Rumble Para Hileli MOD APK [v4.9.5] 5 Super Tank Rumble Para Hileli MOD APK [v4.9.5] 6

Super Tank Rumble Para Hileli MOD APK [4.9.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Super Tank Blitz olan bu harika tank oyununu mutlaka deneyin.


Super Tank Rumble 4.9.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz (düğmeye bastıktan sonra 15 saniye bekleyin ve bir ödül alacaksınız).
Oyuncuların çoğu her zaman heyecan, eğlence ve kahkaha dolu savaşları sever. Süper Tank Çarpışması, oyuncuları en büyük anlara ve deneyimlere taşıyacak. Bu, ilk çıkışından bu yana birçok genç tarafından bilinen ve bugün hala birçok kişi arasında popüler olan bir oyundur. Uygulama, oyunculara oyunun kullanıcıları mizahla karıştırılmış dramatik bombalama tanklarıyla başladığında harika bir his veriyor, zaman savaşlarının tadını çıkarıyor - dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek eğlence.


Super Tank Rumble v4.9.5 MOD APK


Süper Tank Çarpışması tank dünyasına hoş geldiniz. Oyun, oyuncuların yaratıcı işçiliğine sahip bir tank atıcı aksiyon türüdür. Çevrimiçi oyunlar, oyuncuda bulunan binlerce tank ve birçok seviye ile kullanıcılara eğlence ve heyecan verecektir. Yarattığınız tank savaşlarında iyi eğlenceler. Heyecan verici ve heyecan verici önümüzde bekliyor. Maça başlayalım ve beğendiğiniz oyunda karakterin rol modelini seçelim. Şimdi bu oyunu öğrenelim.


Super Tank Rumble 4.9.5 Para Hile Apk


Her maçta oyuncular, 1 v 1 ölüm maçı ile rakiplerini gerçek zamanlı olarak yenmelidir. Oyuncular araç parçalarını hızlı bir şekilde yükseltmek istiyorlarsa, oyuncular savaşta anahtarları kazanarak mükemmel tank parçalarını toplamalı ve tankınızı yükseltmelidir. daha iyi. 


Super Tank Rumble Apk Hile Android oyun Club


Çok güçlü, tüm rakipleri yenin. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda daha fazla takım arkadaşı da oluşturabilir, 2 v 2 oyuncu, oyundaki hazırlık nedeniyle bir arkadaş veya rastgele bir oyuncu ile takım kurabilir ve asıl görev düşmanı yenmektir.


Super Tank Rumble Hile Apk


Her savaşta kimin kazanacağını belirlemek için sadece 120 saniye var. Lav veya büyük bir çölle dolu volkanik bir adada nefes kesici, heyecan verici maçların tadını çıkarın. Silahları ve silahları toplamak için kutuyu açmayı ve bunları kendi tankını tasarlamak için kullanmayı unutma. 


Super Tank Rumble Apk Dayı


Super Tank Blitz'de yaratıcılığınızı gösterin! Hayalinizdeki tankı inşa etmek için yaratıcılığınızı ifade edin ve silah cephaneliğinizdeki binlerce benzersiz parçayı kullanın! Ayrıca, kendi tankınızı tasarım pazarında paylaşabilir ve diğer oyuncuların yapıp yapmadığını görebilir veya diğer oyuncuların tank tasarımlarını ve test sürüşlerini indirebilirsiniz. Hepsi seni bekliyor.


Super Tank Blitz Hile Apk


Bir kavga her zaman oyuncuların doğru stratejileri kullanmasını gerektirir. Bu, savaşı kazanmayı kolaylaştırır. Kendiniz ve ekip üyeleriniz için dövüş stilini kullanın ve ustalaşın. Çevik manevrada, rakibin tankından ateş edilmekten kaçınan oyuncular, her iki galibiyet için de takım arkadaşlarıyla iyi bir kimyayı birleştiriyorlar. Her savaşın her zaman potansiyel olarak tehlikeli olacağını unutmayın. Ve savaşı daha yoğun hale getirmek için silahlarınızı yükseltmeyi unutmayın.


Super Tank Blitz Para Hilesi


Ortak halkın aksine, hepsi, herhangi bir dövüşte neredeyse en yeni türden taze eş tarafından özellikle kullanılıyor. Her bir rengin farklı nesneleri, verileri ve resimleri temsil ettiğini düşündüler. Ayrıca, bu uygulamayı ustaca kullanan oyuncular için en iyi duyguları veren, en gerçekçi ve eğlenceli ses efektleri olan birçok 3D grafik vardır. Üstelik bu uygulamanın on yaşın üzerindeki herkes için son derece uygun olması planlanıyor ki bu çok önemli. Genel kanının aksine, oyuncular bu oyunu ücretsiz olarak kullanabilirler.


Super Tank Rumble APK Son Sürüm indir


Süper Tank Çarpışması, oyuncuları son derece ilgi çekici bir savaş aksiyonuna sokan çok ilginç bir oyundur. Son derece titiz tasarımıyla, oyunun tasarım ve geliştirme ekibinin özeniyle Super Tank Blitz, oyuncuların seçmesi gereken en iyi oyunun başında, son derece yüksek eğlenceye sahip aksiyon oyunu türlerinden biri haline geldi. Sadece bu heyecan verici ve büyüleyici savaşa başlayalım. Bunun gibi eğlenceli ve eğlenceli bir doğaya sahip bir oyun ile oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Savaşı büyük bir güçle başlatalım. Bu oyunda tüm ilginç şeyler yeniden bir araya gelecek. İyi hissettiriyorsa, lütfen hemen deneyebilmeleri için çevrenizdeki insanlara tanıtın. Hepsi seni bekliyor! Hadi gidelim!


Super Tank Rumble İndir (MOD, Ücretsiz Ödüller)


Bir önceki android oyun Rail Rush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar