Alien Blackout Full MOD APK [v2.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Alien Blackout Full MOD APK [v2.0.1] 1 Alien Blackout Full MOD APK [v2.0.1] 2 Alien Blackout Full MOD APK [v2.0.1] 3 Alien Blackout Full MOD APK [v2.0.1] 4 Alien Blackout Full MOD APK [v2.0.1] 5 Alien Blackout Full MOD APK [v2.0.1] 6

Alien Blackout Full MOD APK [2.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi ve mürettebatı yorulmadan avlarken ölümcül bir Xenomorph taşıyan sakat bir Weyland-Yutani uzay istasyonunda mahsur kalırken hayatta kalmaya çalışın.


Alien Blackout 2.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 3 TL değerinde olan bu oyun bedava
Alien Blackout, korku türünü oyunculara musallat eden bir oyun olacak. Oyuna başlamadan önce, bu oyun türünü sevdiğinizden ve üreticinin zorluklarıyla yüzleşmeye hazır olduğunuzdan emin olmalısınız. Çünkü bu, cesareti olan, risk almayı seven ve yeni deneyimler keşfetmek isteyen oyuncular için güçlü bir zihinsel reaktif olacak.


Alien Blackout v2.0.1 MOD APK


Alien Blackout bir korku oyununun, oyunculara gerçekten korku hissi veren bir hikayesi olması gerekir. Bunu yapabilmek için oyun geliştiricilerin birçok gönüllüyle birlikte çalışması ve arsa hakkındaki anlık duygularını değerlendirmesi gerekiyordu. Ve bu oyunda yaşayacağınız olay örgüsü, daha önce yapılan deneylerin tam versiyonu olacak.


Alien Blackout Apk Hile


Bir karakterin içine girecek ve geniş bir alana hapsolacaksınız. Burada birçok özel zorlukla yüzleşmeniz gerekecek ve en dikkat çekici olanı kesinlikle uzaylıların görünüşü. Uzay istasyonunda bulduğunuz hasarlı ekipmana güvenmeniz ve zorlukların üstesinden gelebilmeniz ve sonuna kadar hayatta kalabilmeniz için faydalı hale getirmeniz gerekecek.


Alien Blackout apk dayı


Ve oyunculara gerçekten panik deneyimi yaşatabilmek için oyunun gerçekten uygun bir oynanışa sahip olması gerekecek. Bu yüzden oyun geliştiricileri, sürekli olarak dramatik durumlarla, korkunç korkularla yüzleşmek zorunda kalacağınız zorlu ve stresli bir oyun deneyimi sunuyor. Kararlarınız bile, yaşadığınız oyunun sonucunu ve durumunu değiştirebilecek.


Alien Blackout Hilesiz


Oyuncuların takıntılarını gerçekleştirebilmek için grafiklere sahip olmak belirleyici bir faktör olacaktır. Grafik tasarımcılar farklı arka planlar, karakterler, uzaylılar, ayrıntılar, büyük ve küçük, vb. oluşturmak için çok zaman harcamak zorunda kaldılar… Ve tüm bunlar, oyuncuya en özgün hissi verebilmek için maksimum standarda ulaşmalıdır.


Alien Blackout Apk indir


Hasarlı bir uzay istasyonuyla uzaya gitmek ve tehlikelerle yüzleşmek harika bir deneyim olmayacak. Ama cesur, cesur bir insansanız ve korku oyunlarını seviyorsanız Alien: Blackout uygun bir oyun olacaktır. Harita, arsadan oynanışa kadar size en özgün deneyimi sunmaya katkıda bulunacaktır.


Alien Blackout indir (MOD, Full - Tam Sürüm Apk)


Bir önceki android oyun Mini Racing Adventures APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar