Bisiklet Yarışı 3D Para Hileli MOD APK [v2.9]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Bisiklet Yarışı 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 1 Bisiklet Yarışı 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 2 Bisiklet Yarışı 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 3 Bisiklet Yarışı 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 4 Bisiklet Yarışı 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 5 Bisiklet Yarışı 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 6

Bisiklet Yarışı 3D Para Hileli MOD APK [2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Bike Racing HD olan bisiklet oyununu denemelisiniz.


Bisiklet Yarışı 3D 2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça artar)
  2. Sınırsız altın hilesi (Harcadıkça artar)
Bisiklet Yarışı 3D - hızlı bir arazi motosikletinin direksiyonuna geçin ve dinamik ve ilginç seviyelerin ve çok sayıda konumun keyfini çıkarın. Motosikletinizi yükseltmek, hatta yeni bir tane satın almak için harcayabileceğiniz numaralar yapın ve şöhret puanları kazanın. Oyun sadece güzel ve detaylı grafiklerle değil, aynı zamanda çok sayıda seviyeyle de sizi memnun edebiliyor. Oyunda birkaç seviye geçtikten sonra artık duramayacaksınız. Oyun çok bağımlılık yapıyor, dikkatli olun.


Bisiklet Yarışı 3D v2.9 MOD APK


Motorların vahşi kükremesi size güven veriyorsa, Bike Racing 3D uygulaması size özel tasarlandı. Bu oyunda kendi moto bisikletinizle en zor beş düzineden fazla parkurun üstesinden gelmeniz gerekecek. Bitmemiş şantiyelere, uzun süredir terk edilmiş nehir limanlarına veya sıradan şantiyelere gitmeniz gerekecek. Başarılı geçen her aşama için size para verilecek ve bir ila üç yıldız arasında sayıları, sağlanan rotayı ne kadar hızlı geçeceğinize ve hangi hileleri yaptığınıza bağlı olacaktır.


Bisiklet Yarışı 3D Para Hilesi


Bisiklet Yarışı 3D - güzel grafiklere sahip deneme bisikleti. İçinde oyuncu, çeşitli engellerle altı düzine parça alacaktır. Her pistte kullanıcı, seviyeyi geçmenin imkansız olduğu çok sayıda atlama, tırmanma ve diğer engellerin tadını çıkarabilir. Oyuncular, tüm paraları toplarken mümkün olan en kısa sürede bitiş çizgisine ulaşmak zorundadır. Harcanan saniye sayısı, gerçekleştirilen hileler ve nitro kullanımı veya kullanılmaması oyuncunun belirli miktarda puan alması olacaktır. Ayrıca farklı özelliklere sahip farklı motosikletler satın alabilirsiniz.


Bisiklet Yarışı 3D Altın Hilesi


Bunun oyunu sırasında, motokros kuvvetinin toplanıp konsantre olmamız için gösterildiği gibi, kalış cihazları için oldukça inatçı olacağız. Büyük hız, ağır yol, tehlikeli numaralar - tüm bunlar, bütünün geçişi sırasında oyuncuya eşlik edecek. Renkli grafikler ve dinamik müzik, bu yarışta yalnızca pozitiften mükemmele mükemmel simülatörün kalitesine katkıda bulunacaktır.


Bisiklet Yarışı 3D Hile Apk


Bisiklet Yarışı 3D'yi öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor, bu da sizi saatlerce bölgede tutacak. Bu yüksek hızlı yarış macerasında motokrosun becerilerinde ve fiziğinde ustalaşırken muhteşem sınır parkurlarında yarışın, zıplayın ve yolunuza ve diğer çılgın rakiplerinize çarpın. İşte adım atma ve en yoğun ve rekabetçi motorcu olduğunuzu kanıtlama şansınız!


Bisiklet Yarışı 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Truck Simulation 19 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar