SIEGE Apocalypse Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SIEGE Apocalypse Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.0] 1 SIEGE Apocalypse Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.0] 2 SIEGE Apocalypse Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.0] 3 SIEGE Apocalypse Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.0] 4 SIEGE Apocalypse Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.0] 5 SIEGE Apocalypse Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.0] 6

SIEGE Apocalypse Reklamsız Hileli MOD APK [2.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zafere ulaşmak için düşmanın atış pozisyonlarını ele geçirin ve üssünü yok edin.


SIEGE Apocalypse 2.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.
SIEGE Apocalypse, KIXEYE geliştiricilerinden gerçek zamanlı bir askeri stratejidir. Askerlerin ve teçhizatın yaratılması için bir üsse sahip olan gerçek rakiplerle savaşın. Zafere ulaşmak için düşmanın atış pozisyonlarını ele geçirin ve üssünü yok edin. Oyunun bir parçası olarak, çok sayıda yeni birim ve ekipmanın kilidini açabilecek ve düşmanı yenmek için güçlü beceriler kullanabileceksiniz. Taktiklerinizi düşünün. Düşmanı durdurun ve ardından ona ezici hasar verin veya hemen saldırıya geçin. Başarılı bir operasyon için sadece birkaç dakikanız olacağını unutmayın. Bir birim destesi oluşturun ve enerji kullanarak onları işe alın. En zeki ve kurnaz olan kazanacak.


SIEGE Apocalypse v2.3.0 MOD APK


SIEGE Apocalypse'de vurgunun diğer oyuncularla yapılan savaşlar olduğunu söylemeliyiz. Oyun hakkında konuşursak, her kullanıcının kendi tabanı vardır. Orada düşmana karşı savaşta kullanmak için birlikler kiralayabilir ve ekipman satın alabilirsiniz. Askerleri kendi başlarına saldırdıkları için kontrol edemezsiniz, ancak askerlerini korumak için hava saldırılarını veya deniz ateş desteğini kontrol edebilirsiniz.


SIEGE Apocalypse Para Hilesi


Bir birimi işe almak belirli bir miktarda enerji gerektirir. Örneğin, sıradan bir atıcının bir birime ihtiyacı vardır ve bir tank oluşturmak için 5 birime ihtiyaç vardır. Enerji zamanla yenilenir, ancak aynı anda iki tank bile oluşturamazsınız, bu yüzden kimi aramanın daha iyi olduğunu iki kez düşünün. Rakiplerle yapılan dövüşlere gelince, oyunun sizin için eşit güçteki oyuncuları seçen bir derecelendirme sistemi var. Dünyanın her yerinden kullanıcılarla tanışabilirsin, bu yüzden oynamak ilginç olacak.


SIEGE Apocalypse Silah Hilesi


SIEGE Apocalypse bir kart strateji oyunudur. Bu, becerilerin yanı sıra her birimin bir kart şeklinde olduğu anlamına gelir. Her birinin kendi değeri vardır. Örneğin, düşman siperlerine yapılan bir topçu saldırısı 3 birim enerjiye mal olurken, dikenli tellerin döşenmesi 2 birimdir. Ancak en önemli şey, sadece sınırlı sayıda kart seçebilmenizdir, çünkü bunun için birkaç yuva vardır. Gerisini rezerve etmek için gönderin.


SIEGE Apocalypse Hile Apk


Ancak, her kartın oyuncu için ana kart olma şansı vardır. Kartlarınızı pompalama sistemi ile elde edin. Pompalanan birim veya araç, pompalanan beceriler daha fazla hasar verdiğinde daha sert vurur ve daha fazla yaşam enerjisi alır. Pompalama, madeni paraların yanı sıra özel bir para birimi - elmas gerektirir.


SIEGE Apocalypse Mermi Hilesi


Zaten anladığınız gibi, SIEGE: Apocalypse geliştiricileri çok oyunculuya zarar verdi. Bu nedenle, canlı oyuncular arasındaki olağan savaşlara ek olarak, proje ayrıca gelişmiş bir klan ve ittifak sistemine sahiptir. Bir klana katılmak veya bir klana katılmak size ne kazandırır? İlk olarak, diğer kullanıcılar ve yeni tanıdıklarla iletişim. Daha da önemlisi, parti üyelerinizle nadir beceriler alışverişinde bulunabilecek, benzersiz başarılar ve unvanlar kazanabileceksiniz. Bu nedenle, aniden klanın bir üyesi değilseniz, bunu mümkün olan en kısa sürede yapmanızı öneririz.


SIEGE Apocalypse Apk indir


SIEGE Apocalypse, dikey modda üstten görünümde yapıldı. Aynı zamanda projedeki grafikler çok iyi. Birimler ve askeri araçlar yüksek kaliteyle övünürken, savaşlar sırasındaki patlamalar ve diğer etkiler hayal gücünü şaşırtıyor. SIEGE: Apocalypse'de savaş gücünüzü artırabilecek veya sadece oyuncuya jeton verebilecek birçok eşya ve eser var. Reklam izlemekle uğraşmamak için modumuzu indirmenizi öneririz. Reklam izlemeden ücretsiz öğeler almanızı sağlar.


SIEGE Apocalypse indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Furious Tank War of Worlds APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar