Evolution Idle Tycoon Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Evolution Idle Tycoon Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.5] 1 Evolution Idle Tycoon Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.5] 2 Evolution Idle Tycoon Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.5] 3 Evolution Idle Tycoon Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.5] 4 Evolution Idle Tycoon Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.5] 5 Evolution Idle Tycoon Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.5] 6

Evolution Idle Tycoon Clicker Mega Hileli MOD APK [6.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yepyeni toprakların en harika şeylerini fethederek keşif yolculuğuna çıkın.


Evolution Idle Tycoon Clicker 6.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı Seyahat Enjeksiyonu x9999
  2. Elmas Hilesi. Biletli Ücretsiz Mücevher Mağazası.

Dünyanın gelişimini keşfetme konusunda tutkuluysanız, Evolution Idle Tycoon Clicker sizin için mükemmel bir seçimdir. Bu cennette, zor zamanları fethetmek için türünün tek örneği fırsatlar elde edeceksiniz. Artık inanılmaz bir güçle gezegendeki en korkunç iş adamlarından biri olabilirsiniz. Oyuncular buraya geldiklerinde sadece gözlemlemekle kalmayacak, aynı zamanda pek çok farklı alan yaratma ve geliştirme yolculuğuna da çıkabilecekler.


Evolution Idle Tycoon Clicker v6.1.5 MOD APK


Evolution Idle Tycoon Clicker oyununda her şeyden önce, kutsal topraklara ayak basmak için hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir fırsatınız var. Bu cennet size yaratılış yolunun kapılarını açar ve bu bölgeyi yeni zirvelere taşıyabilir.


Evolution Idle Tycoon Clicker Para Hilesi


Bölge kapsamında durmadan, size eşsiz canlılara da izin veriyoruz. Oyuncular bunları oluşturabilir ve sürekli olarak belirli bir şekilde onlarla ilgilenebilirler. Bu yüzden tanrı rolüne çıkmanız için bir merdiven olarak isimlendirildik.


Evolution Idle Tycoon Clicker Altın Hilesi


Bu dünyaya geldiğinizde birçok farklı döneme adım atma fırsatı bulacaksınız. Taş Devri'nden Roma dönemine veya hatta tüm bir gelecek neslin gelişi olabilir. Şimdi, bu oyun dünyanın en ünlü kodamanlarından biri olman için temel teşkil ediyor. İlk olarak, benzersiz bir okyanus yüzeyi oluşturabilirsiniz. Daha sonra buranın daha da büyümesi için birçok farklı bitki ve ağaç ekleyebilirsiniz.


Evolution Idle Tycoon Clicker Elmas Hilesi


Ayrıca, o tavşan bölgesi bitki görünümüne sahipse, hayvanlar olmadan nasıl olabilir? Balıktan geyiklere fillerden seçim yapabileceğiniz ve isteklerinize göre düzenleyebileceğiniz her şey olabilir. Eşzamanlı olarak, insanların sınırsız yaşamına hizmet etmek için inşaat çalışmaları çok akıllıca açılır.


Evolution Idle Tycoon Clicker Apk Hile


Buraya katılarak büyük bir servete sahipken en iyi iş adamı rolünü deneyimleyin. Gezegendeki birçok konum aracılığıyla bölgenizi doğrudan inşa etme ve sürekli olarak genişletme hakkına sahip olacaksınız.


Evolution Idle Tycoon Clicker Apk indir


Bu büyüme için daha fazla ağaç dikerek ve daha fazla hayvan bırakarak bölgeye hayat katın. Yepyeni toprakların en harika şeylerini fethederek keşif yolculuğuna çıkın. Taş Devri'nden gelecek geleceğe kadar çeşitli dönemlerde kaybolmak, somut olarak ulaşılmak üzere.


Evolution Idle Tycoon Clicker indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Slaughter Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar