DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Mega Hileli MOD APK [v4.12.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Mega Hileli MOD APK [v4.12.1] 1 DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Mega Hileli MOD APK [v4.12.1] 2 DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Mega Hileli MOD APK [v4.12.1] 3 DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Mega Hileli MOD APK [v4.12.1] 4 DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Mega Hileli MOD APK [v4.12.1] 5 DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Mega Hileli MOD APK [v4.12.1] 6

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Mega Hileli MOD APK [4.12.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mevcut en iyi DRAGON BALL mobil oyun deneyimlerinden biridir.


DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE 4.12.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. ÇOKLU HASAR
  3. TANRI MODU
  4. HER ZAMAN ZARAR 1 2 3
  5. TEK ATIŞTA ÖLDÜRMEK

Dragon Ball Z Dokkan Battle, Dragon Ball'un bugüne kadarki en iyi oyunlarından biridir ve Android için bir oyundur. Oyun, oyunculara en yoğun savaşları vermek için dövüş eylemi ile bulmacayı harmanlayan tamamen yeni bir oyun mekanizması uygular. Dahası, oyunda yeni nesil anime'den çıkmak gibi canlı bir 2D görsel grafikler, mükemmel bir karakter yapısı bulunuyor. Dünya ve zaman çizelgesi kaosa sürüklendiğinden ve geçmişten veya gelecekten gelen karakterlerin hepsi bir araya gelerek kazananı belirlemek için savaşmaya başladıkça, oyun arsasında da birçok yenilik var. Dragon Ball Z hayranıysanız, bu oyun sağlıklı bir deneyim olacaktır.


DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE v4.12.1 MOD APK


Dokkan Battle'ın oynanışı, aksiyon düşmanlığı ve bulmacanın mükemmel bir kombinasyonudur, bu nedenle çoğu oyuncu için samimi ve basittir. Özellikle bulmaca türünü sevenler, bulmacalar üzerinde yaptıkları eylemlerle çetin savaşların tadını çıkarma fırsatı bulacaklar. Ayrıca oyuncular, özel becerileri etkinleştirmek, özel işlevleri kullanmak ve karakteri güçlendirmek için çok daha fazlası gibi savaş sırasında karakterlerle etkileşime girebilirler. Sadece karakter değil, oyuncu bir bulmaca çözme sistemi aracılığıyla çevreyle etkileşime girebilir. Oyun, Dragon Ball Z hayranları için birçok dünya turnuvasıyla birlikte oyuncular için birçok heyecan verici etkinlik ve aktivite içerecek.


DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Hile Apk


Oyunun bulmaca mekanizması basittir; oyuncuların karakterlerinin saldırması için Ki-kürelerini rastgele bir şekilde bağlamaları gerekir. Ekranda rastgele görünecekler, bu nedenle oyuncuların güçlerini toplamak veya özel beceriler kullanmak için iyi reflekslere sahip olması ve bulmacayı hızlı bir şekilde tamamlaması gerekir. Ki-Sphere'in şekilleri rastgeledir ancak sayılarla işaretlenmiştir, bu nedenle oyuncu bunları sırayla birbirine bağlar. Zaman ayırın ve kendi hızınızda oynayın; Bu, nerede olursanız olun hareket halindeyken oynamak için mükemmel bir DB oyunu! Hazır olduğunuzda ve güçlendiğinizde, düşmanlarınızı uçurmak için Süper Saiyan Goku'nun Kamehameha'sı ve daha pek çok şey gibi güçlü Süper Saldırılar ile düşmanlarınızı tamamlayın.


DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Hasar Hile Apk


Dokkan Battle, Dragon Ball Z serisindeki tüm karakterlere, hatta efsanevi karakterlere ve güçlü kötülere atıfta bulunacak. Hepsi oyuncuların kadroları için toplayabilecekleri, alternatif taktikler ve birçok farklı savaş mekaniği uygulayabilecekleri karakterlerdir. Her karakterin güç, dövüş biçimi, beceriler ve takım arkadaşlarıyla etkileşim kurma gibi kendine has özellikleri olacaktır. Oyuncular, deneyim puanları veya gerekli eşyalar biriktirirlerse bu karakterleri geliştirebilirler ve evrim de belirli bir süre alır.


DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Para Hile Apk


Dragon Ball Z'nin gerçek hayranları, her bir karakterin dizinin tamamında göründüğünü kolayca anlayacaktır. Ancak evrenin zaman çizelgesi tamamen değiştiğinde öğe daha karmaşık hale gelir ve gelecekten gelen karakterler geçmişe dönebilir ve şu anda savaşmak için buluşabilir. Savaş alanları, uzak gezegenler, evren, Dünya, vb. Gibi evrenin her yerinde bulunur. Oyuncunun görevi, zaman çizelgesini eski haline getirmek, ancak aynı zamanda gelecekten veya efsanevi geçmişten hegemonya gerçekleriyle savaşmaktır. Tabii ki, olay örgüsü birçok kampanyaya bölünmüştür ve oyuncular, oyunun konusu sayesinde her oyunun mekaniğine aşina olsalar bile her yerde yönlendirilecekler.


DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Menü MOD APK


Etkinlikler ve mücadeleler, oyuncuların güçlü bireyleri işe almaları ve hatta her savaş birimi için yeni kostümlerin veya becerilerin kilidini açmaları için heyecan verici fırsatlardır. Dokkan Battle, oyunculara çekici ödüller ile sürekli olarak zaman sınırlı aktiviteler sunacak, ancak süreç, oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için karmaşık. Tabii ki, oyuncular istenen ödülleri elde etmek için diğer oyuncularla yüzleşmek zorunda kalacaklar çünkü etkinlik uluslararası ve hatta DB'nin çekirdek hayranı olarak görünüyor.


DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Full APK indir


Dragon Ball Z Dokkan Battle, göz alıcı ve çarpıcı 2D grafik motorunu kullanarak, oyunun oyuncuların eğlenmesi için canlı bir anime gibi görünmesini sağlayacak. Sadece bu da değil, yetenek efektleri ve karakter animasyonları dikkatlice tasarlandı ve oyun içindeki dünyayı gerçeğe dönüştürdü ve etkileyici hale getirdi. Tabii ki, dövüş, evrim ve güç süreci de oyuncuya bireyler arasında şiddetli bir savaş vermek için tasarlamaya odaklanacak. Dragon Ball Z Dokkan Battle'da oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için birçok ilginç şey var, ancak oynanış çekirdeği oyunun kalbi. Oyuncular, bulmaca mekaniğiyle zorlu savaşların ve gerilimlerin tadını çıkaracak ve hatta her karakterin özel becerilerini ve sembollerini kullanacaklar. Oyun aynı zamanda onlara hem deneyim hem de değerli ödüller veren birçok eğlenceli etkinlik ve aktivite sunuyor.


DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE'ı indirin (MOD, Tanrı Modu / Çoklu Damage)


Bir önceki android oyun Farming Simulator 18 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar