At Hikayelerim Elmas Hileli MOD APK [v1.5.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
At Hikayelerim Elmas Hileli MOD APK [v1.5.8] 1 At Hikayelerim Elmas Hileli MOD APK [v1.5.8] 2 At Hikayelerim Elmas Hileli MOD APK [v1.5.8] 3 At Hikayelerim Elmas Hileli MOD APK [v1.5.8] 4 At Hikayelerim Elmas Hileli MOD APK [v1.5.8] 5 At Hikayelerim Elmas Hileli MOD APK [v1.5.8] 6

At Hikayelerim Elmas Hileli MOD APK [1.5.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. At yarışı becerilerinizi mükemmelleştirmek için daha deneyimli eğitmenlerden öğrenin.


At Hikayelerim 1.5.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
Bir at çiftliğine sahip olmak ve yönetmek kesinlikle harika, değil mi? Ancak bunu yapmak bizim için zor. Ama burada sizlere bu harika çalışmayı deneyimlemeniz için çok güzel bir oyunu tanıtacağım, bu harika eseri, TabTale tarafından Crazy Labs tarafından yayınlanan At Hikayelerim, son zamanlarda pek çok sevgili çekti.


At Hikayelerim v1.5.8 MOD APK


At Hikayelerim'e geldiğinizde, kırlara dönmek için şehirden bir kıza dönüşeceksiniz. Kendiniz için en çok sevdiğiniz bir atı seçebilecek, ilgilenebilecek ve büyük atı bir at yarışı şampiyonu olmak için eğitebileceksiniz. Heyecan verici bir yaza hazır olun! Rekabet edin ve rakibinizi kazanın ve hatta sevdiğiniz kişiyi oyunda sevin! Başlangıçta bu yazı New York'a gelerek geçirmeyi dört gözle bekliyordunuz, ancak planlarınız değişti. Bu yazı büyükannenle - pitoresk bir at çiftliğinde çok değerli bir arkadaşımla geçirmek için Kentucky'nin merkezine gönderildin. Bu geziden yararlanın, seçtiğiniz atla gerçek bir kovboy gibi deri giysiler giyin, bir şampiyon olarak yolculuk için eğitime başlayın ve tatilinizi unutulmaz bir zamana dönüştürün! Rakipleriniz de zorlu, bu yüzden dikkatli olun!


At Hikayelerim 1.5.8 Elmas Hile Apk


Kendi hikayeni yazmak, gerçek çiftlik hayatını yaşamak sana gerçekten oyunda yaşıyormuş gibi hissettirecek. Gerçek uluslararası at yarışlarında yarışmaya hazır olana kadar evcil hayvanınızla her gün antrenman yapın. At eğitim alanı, atlar ve at eğitimi hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız, gerçek eğitim yerindekiyle aynı egzersizlerle donatılmıştır, o zaman bu oyun sayesinde orada birçok ilginç şey öğrenebilirsiniz!


At Hikayelerim Para Hilesi


Şimdiye kadarki en iyi kovboy kıyafetleri ve kovboy çizmeleriyle bir batı kovboy kıyafeti giyeceksiniz! Çiftlikteki en güzel at olmak için her gün atınıza iyi bakın, onu besleyin, yıkayın ve bakımını yapın ve ona en güzel eyeri getirmeyi unutmayın. Büyükannenize ev işlerinde yardımcı olmak için atlara bakmaya ve onları eğitmeye ek olarak, bu aynı zamanda sizin için eğitim almanın bir yoludur! Yarışları kazanmak size çiftliğinizi yükseltmek ve diğer birçok yerde yeni tesisler inşa etmek için kullanılabilecek çok sayıda bonus verecektir.


At Hikayelerim Hile Apk


At yarışı becerilerinizi mükemmelleştirmek için daha deneyimli eğitmenlerden öğrenin. Sinsi ve kurnaz bir kız olan Kaitlyn'e de dikkat edin. Kaitlyn, pistte sizin için çok zorlu bir rakip olacak, ancak ona maçtaki yeni at yarışı şampiyonunun kim olduğunu gösterin. Dünyanın en büyük ve en heyecan verici at yarışına katılın. Kalabalık, pistteki büyük ayak seslerinize hayranlık duysun ve tezahürat etsin. My Horse Story sıralamasında kazanın ve zirveye tırmanın ve ailenizin sizinle gurur duymasını sağlayın! Yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olacak yarışlar sayesinde, bu dost arkadaşlarınızla arkadaşlık kurarak birbirinizin güçlenmesine yardımcı olun. Ve belki bu arkadaşlar arasında sevdiğin kişiyle tanışacaksın. Pistteki en hızlı çift olmak ve yolunuza çıkan her rakibi kazanmak için ona katılın!


At Hikayelerim APK Son Sürüm indir


My Horse Story son derece ilginç bir oyundur. Zeki ve son derece güçlü atlarla, harika arkadaşlarla birlikte deneme ve yaşama fırsatı bulamadığınız yeni bir yaşamı deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Kesinlikle My Horse Story sevdiğiniz bir oyun olacak. Stresli çalışma ve çalışma saatlerinden sonra eğlenmek harika olacak. My Horse Story'yi şimdi indirin ve sevgili atınızla pistte eğlenin!


At Hikayelerim İndir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Muscle Hustle Sapan Güreşi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar