Blob Runner 3D Elmas Hileli MOD APK [v4.8.60]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blob Runner 3D Elmas Hileli MOD APK [v4.8.60] 1 Blob Runner 3D Elmas Hileli MOD APK [v4.8.60] 2 Blob Runner 3D Elmas Hileli MOD APK [v4.8.60] 3 Blob Runner 3D Elmas Hileli MOD APK [v4.8.60] 4 Blob Runner 3D Elmas Hileli MOD APK [v4.8.60] 5 Blob Runner 3D Elmas Hileli MOD APK [v4.8.60] 6

Blob Runner 3D Elmas Hileli MOD APK [4.8.60] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Süper eğlenceli bir koşu yarışına hazır mısınız? Blob tüm zamanların en sevdiğin koşucusu olacak!


Blob Runner 3D 4.8.60 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
Blob Runner 3D, herkesi eğlendirmek için sonsuz koşu oyun öğelerine sahip bir blob kullandığında herkesi yeni bir konseptle tanıştırıyor. Bundan dolayı mizahı yüksektir ve aynı zamanda her seviyede en heyecanlı anların tadını çıkarırken yorucu çalışma saatlerinin ardından dinlenmek için uygundur. İlginç bir şekilde, oyun modlarında herkesin esnek olması ve en etkileyici başarıları yaratması için çok fazla içerik ve çeşitlilik var.


Blob Runner 3D v4.8.60 MOD APK


Blob Runner 3D, ana oyunu geliştirmek için sonsuz koşu konseptleri kullanır, ancak egzotik ve büyüleyici geliştirme ile eğlenmek veya eğlenmek için her şeyi karıştırın. Oyuncular artık bir bloğu kontrol edecek ve birçok engelden kaçınarak özel ve tamamen basitleştirilmiş yollarda sürekli olarak koşacak. Her oyuncunun gelişimine bağlı olarak, birçok yeni şeyi genişletebilir ve eğlenceli bir şekilde sonuna kadar tadını çıkarabilirler.


Blob Runner 3D Para Hilesi


Seviyelerin veya ortamların çeşitliliği, herkese daha keyifli deneyimler yaşatmak için harika bir ektir. Her ortama bağlı olarak, oyuncuların oyun modlarının geri kalanında daha esnek ve duyarlı olmaları için tasarımda, engellerde ve diğer birçok şeyde birçok değişiklik olacak. Tabii ki, oyunu her zaman, her yerde canlandırıcı bir ruh hali ile rahatça oynamak için nefret ettikleri biyomları filtreleyebilirler.


Blob Runner 3D Elmas Hilesi


Blob Runner 3D'de oyuncunun kontrolü ve çevreyle etkileşimi akıcıdır ve yeni eğlencenin kilidini açabilir. Bu, sistemdeki her öğeyi almayı ve Blob için yükseltme sisteminde yeni potansiyelin kilidini açmayı içerir. Oyuncu onları alır ve koşu ilerlemesini genişletmek veya uzatmak için birçok önemli anda düzgün bir şekilde yerleştirirse, birçok olağanüstü şey yol haline gelebilir.


Blob Runner 3D apk Android oyun club


Öğeleri toplamaya odaklanmanın yanı sıra, oyuncular seviyeyi hızlı bir şekilde geçmek için özel araçlar veya araçlar kullanabilirler. Oyun, her koşuda kullanmaları veya canlı ortamla etkileşim kurmaları için bir kaykay, kayak, silindir ve daha fazlası gibi çeşitli eğlenceli araçlara sahip olacak. Tabii ki oyuncular, yumuşak bir şekilde koşmaya odaklanmak yerine oyunu daha zevkli ve derinlemesine yapmak için daha fazla yeni öğenin kilidini açabilir.


Blob Runner 3D Hile Apk


Her koşuda, oyuncu, karakteri zamanla daha güçlü hale getirmek için yol boyunca birçok Blob toplamalıdır. Blob Runner 3D, pistte birçok karmaşık engel veya boşluk yaratacak ve oyuncuların üstesinden gelmek için şimdiye kadar topladıkları blobu tüketmeleri gerekiyor. Bu boşlukları aşmak için yeterli blob yoksa, oyuncu başarısız olur ve koşuyu mevcut puanla bitirir.


Blob Runner 3D oyna


Blob, oyuncunun ilerlemeleri sırasında onlar için açtığı görünümler aracılığıyla daha canlı ve güzel hale getirilebilir. Oyun, yeni temalara veya festivallere dayalı yeni kıyafet türleri ile düzenli olarak güncellenecek ve her birinin blob üzerinde birçok güzel etkisi olacak. Oyuncular ayrıca, ilerlemelerinde yeterince şanslılarsa, görev ödüllerinde birçok garip şapka bulabilir, hatta ruh halini değiştirmek için yeni kostümler satın alabilirler.


Blob Runner 3D Apk indir


Blob Runner 3D, oyuncular çok sayıda sıkıcı, tekrarlayan öğeyi takip etmek yerine birçok yeni konsept ve yaratıcılıkla sonsuz bir koşu oyunuyla rahatlamak istiyorlarsa mükemmel bir seçimdir.


Blob Runner 3D indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Euro Truck Driving Sim 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar