Cyber War Cyberpunk Reborn - Cyberpunk 2077 Para Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Cyber War Cyberpunk Reborn - Cyberpunk 2077 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 Cyber War Cyberpunk Reborn - Cyberpunk 2077 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 Cyber War Cyberpunk Reborn - Cyberpunk 2077 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 Cyber War Cyberpunk Reborn - Cyberpunk 2077 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 4 Cyber War Cyberpunk Reborn - Cyberpunk 2077 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 5 Cyber War Cyberpunk Reborn - Cyberpunk 2077 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 6

Cyber War Cyberpunk Reborn - Cyberpunk 2077 Para Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalmak ve hedefinize ulaşmak için becerilerinizi tam olarak kullanmanız gerekecek.


Cyber War Cyberpunk Reborn 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar.
  2. Reklamları izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz. 

NOT: Oyun başlatmayı durdurabilir. Bu mod ile ilgili bir sorun değildir. Google Play Store'de birçok yorumda şikayet edilmiş.

Size bir konsol seviyesine layık inanılmaz bir deneyim ve asla unutamayacağınız unutulmaz bir eğlence sunan android cihazlar için harika bir oyun. Cyber ​​​​War Cyberpunk Reborn, sizi dünyanın en suçlu şehirlerinden birinde 2077'ye seyahat etmeye davet edecek. Şehrin tam merkezinde sinsi bir askeri şirketin karargahının kulesi var, bu oyunda kötülüğü ve onun kölelerini yok etmek için her şeyi yapmalısınız. Oyunun ana karakteri yarı insan, birçok implant ve yapay zekaya sahip yarı droid, ağır yaralanmalardan sonra kahraman iyileşti ve birlikte acımasız bir metropolün sokaklarını fethetmeye gideceksiniz.


Cyber War Cyberpunk Reborn v1.0.4 MOD APK


Cyber ​​​​War Cyberpunk Reborn'daki her seviye, hataları affetmeyen çok sayıda zalim rakiple gerçek bir meydan okuma ve destansı bir savaştır.  Bu oyun, en iyi dövüş oyunları tarzında sofistike bir dövüş sistemine, harika bir siberpunk atmosferine, modern görsel efektlere sahip ayrıntılı grafiklere, dövüş becerilerinizi ciddi şekilde test edecek 15'ten fazla benzersiz patrona ve uygun kahraman kontrollerine sahiptir. Cyber ​​​​War Cyberpunk Reborn'daki çılgın savaşlara hazır mısınız?


Cyber War Cyberpunk Reborn Para Hilesi


Cyber ​​​​Prison 2077 Future Action Game Against ile tanınan Latersoft tarafından geliştirilen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun, FromSoftware'in ünlü Souls serisinden ilham alan hardcore bir oyun ile kıyamet sonrası bir ortamda geçiyor. Şimdi Night City'den birkaç ay önce Ai sisteminde (yapay zeka) ciddi hasarla kaçan ve şimdi şehrin baskın gücü olan Military Corporation'ı bu caddeyi yok etmek için geri dönen bir savaşçı olarak oynayacaksınız. Rakipleriniz de ortalama değil, ölümsüz yırtıcılardan çetelere, mafya patronlarına kadar hepsi sizin tehdidiniz olabilir. 16'ya kadar çıkan boss sayısı ile onları alt edebilmek için tüm yeteneklerinizi kullanmanız gerekecek. Hayatta kalmak ve hedefinize ulaşmak için becerilerinizi tam olarak kullanmanız gerekecek.


Cyberpunk 2077 Mobile APK


Oyun, Kore veya Japonya'dan gelen oyunlar kadar parlak olmayan, son derece gerçekçi yüksek kaliteli 3D grafiklere sahiptir. Karakterlerin ve düşmanların tüm hareketleri ve hareketleri çok yumuşaktır ve kendinizi nefes kesici aksiyona kaptırmanıza izin verir. 


Cyber War Cyberpunk Reborn hile apk


PC/Konsoldaki ünlü Souls serisinden miras kalan oynanış ile Cyber ​​​​War Cyberpunk Reborn Mobile, Devil May Cry veya Genshin Impact gibi yüksek hızlı kanlı aksiyonlar vermiyor. Bunun yerine, rakibi gözlemleme, düşmanın saldırılarından kaçma, boşluklarını bulma ve kazanmak için dikkatli bir şekilde saldırma sahneleriyle oyunun hızı nispeten yavaştır.


Cyberpunk 2077 Level Hilesi


Nispeten zor oyun stili nedeniyle oyun, oyuncuların sabırlı olmasını ve her zaman serin bir kafa tutmasını gerektirir. Oyunda farklı görünüm ve becerilere sahip 16 benzersiz patronla karşılaştığınızda, oyuncular gözlemden, yargılamadan kontrole kadar tüm becerileri kullanmalıdır çünkü hiç yardımınız yok. Bu oyunun bir diğer özelliği de internet bağlantısı olmadan oynayabilmeniz ve oyunu tamamlamak için şarj etmenize gerek olmamasıdır. Oyun içi para birimleri de mümkün olduğunca cömert bir şekilde verilecek ve karakterlerinizi özgürce yükseltmenize izin verecek.


Cyberpunk 2077 Hileleri


Yine de çevrimdışı bir oyun olduğu için oyuncuların ağa bağlı olmaları gerekmez, ancak yine de Cyber ​​​​War: Cyberpunk Reborn oyununun keyfini her zaman, her yerde kesintisiz olarak çıkarabilirler. Şu anki mobil oyun pazarında bunun gibi hala kaliteli ve ücretsiz olan oyun sayısı çok az denilebilir. Bu yenilmez avcıları, haydutları ve haydutları yenmelisin. Ruh benzeri bir savaş sistemiyle, tüm düşmanları cehennemde ezmek için karakterlerinizi akıllıca kontrol etmelisiniz!


Cyber War Cyberpunk Reborn indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun NT 21 Draft Simulator + Pack Opener APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar