Defense Legend 5 Survivor TD Para Hileli MOD APK [v1.0.30]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Defense Legend 5 Survivor TD Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 1 Defense Legend 5 Survivor TD Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 2 Defense Legend 5 Survivor TD Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 3 Defense Legend 5 Survivor TD Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 4 Defense Legend 5 Survivor TD Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 5 Defense Legend 5 Survivor TD Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 6

Defense Legend 5 Survivor TD Para Hileli MOD APK [1.0.30] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Barışı korumak için bir savunma stratejisi oluşturun.


Defense Legend 5 1.0.30 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENU MOD
  2. Sınırsız Para hilesi
  3. Sınırsız Elmas Hilesi
  4. Tüm Silahlar (Kilitsiz)
  5. Tüm Kahramanlar (Kilitsiz)

Not:  Oyun Tamamen Yüklenmeden Önce Etkinleştirin.

Defense Legend 5 oyununda gelecekte, karanlık güçlerin saldırılarından sonra. Dünya büyük hasar gördü. Son savunma hattı da düşmüştü. Bu saldırılar, dünyadaki ortamın artık insan yerleşimine uygun olmayan bir şekilde değişmesine neden oldu. Diğer yaşanabilir gezegenlere göç etme projesi devam ediyor. Lejyonlar, yeni hayatları yeniden inşa etmek için tamamen kaynak ve ekipmanla donatılmıştır.


Defense Legend 5 v1.0.30 MOD APK


Defense Legend 5 uygun yaşam koşullarına sahip yeni bir gezegenin ortasında bir uzay gemisinde uyanın. Senin görevin yeni hayatını yeniden inşa etmektir. Bir gün, tuhaf canavarlardan oluşan lejyonların birbiri ardına ortaya çıktığını, yollarına çıkan tüm canlıları avlayıp yok ettiklerini fark edersiniz.


Defense Legend 5 Para Hilesi


Bir komutan olarak, insanları uzay canavarlarının saldırılarından korumak için düşmanlara karşı savunmaya komuta etmek ve strateji oluşturmak sizin sorumluluğunuzdadır. Saldırı mı, savunma mı? Küçük bir karar, tüm kampanyanın yönünü büyük ölçüde etkileyebilir.


Defense Legend 5 Elmas Hilesi


Oyun, Defence Legend oyun serisindeki zorlayıcı hikayeden büyüleniyor. Kule savunma oyununun temel doğası değişmeden kalır. Her seviyede, karmaşıklık artar ve sizi ekipmanı kullanmak için taktiklerinizi ve becerilerinizi uyarlamaya zorlar. Kule savunma oyun türünü sevenler için son derece ilginç ve çekici.


Defense Legend 5 Hile Apk


TD oyunlarında canavarların istilasına karşı lejyona komuta et Kuleler inşa et ve gücü ve savaş yeteneğini artırmak için silahları yükselt. Yenilmez bir filo oluşturmak için uzay geminizi yükseltin.Havadan, ormanlardan ve çöllerden buzlu yerlere kadar tüm arazilerde canavarlara karşı savaşın. Bu nedenle taktikler ve stratejiler, kule savunma oyunlarının sunduğu zorluklara uyacak şekilde son derece esnek olmalıdır.


Defense Legend 5 Apk indir


Her arazi için uygun komutanı ve tareti seçin. Kolayca savunmak için silahları uygun konumlara koyun. Lejyonun gücünü artırmak için kaynakları toplayın ve silahları yükseltin. Tüm düşmanları yok et, karargahı koruyun.


Defense Legend 5 indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Dash Quest Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar