Dreamdale Hileli MOD APK [v1.0.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dreamdale Hileli MOD APK [v1.0.18] 1 Dreamdale Hileli MOD APK [v1.0.18] 2 Dreamdale Hileli MOD APK [v1.0.18] 3 Dreamdale Hileli MOD APK [v1.0.18] 4 Dreamdale Hileli MOD APK [v1.0.18] 5

Dreamdale Hileli MOD APK [1.0.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun becerikli bir kahraman olması için yapılması gereken tüm aktiviteleri dağıtır. Derin ormandaki ıslahtan canavarlarla yapılan savaşlara kadar görevinizi iyi yapmak zorunda kalacaksınız.


Dreamdale 1.0.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Ödül Hilesi

Dreamdale, ıslah, bölge genişletme ve savaş etkinlikleri dahil olmak üzere heyecan verici deneyimsel içerik geliştirir. Her kahraman, farklı bitkiler yetiştirmeye ve onları hasat etmeye başlamak için başka bir toplulukla birleştirilecek. Bu süreçte, gerekli zırh setlerini satın almak için para biriktirecek ve daha sonra bunları yaklaşan savaşınızda kullanacaksınız. Ejderhanın inindeki yoğun çatışmalar, kazanırken size daha fazla kazanç sağlayacaktır.


Dreamdale v1.0.18 MOD APK


Dreamdale'de her şeye gücü yeten bir kahraman olmak için gereken beceriler, her oyuncunun sahip olması gereken en önemli faktörlerdir. Onu fethetme yolculuğunun başlangıcında, ormandaki ilk zorluklarla karşılaşacaksınız. Burada arkadaşlar arasındaki buluşma gerçekleşir ve yolculuğa devam etmek için grup görevini tamamlamanız gerekir. Yapılması gereken tüm faaliyet ağaçları kesmek, araziyi genişletmek ve tohum ekmek.


Dreamdale Para Hilesi


Silah koleksiyonu, oyuncuların Dreamdale'deki canavarlarla yüzleşmek için gerekli ekipmanı bulduğu yer olacak. Her oyuncu sırayla eşyaları deneyecek ve bu dövüşü başlatmak için kabul etmeyi seçecektir. Deneyiminizi daha eksiksiz hale getirmek için kasklar, zırhlar veya kılıç, yay ve ok gibi önemli hasara sahip bazı silahlar sağlanacaktır. Oyunu canavarlar ve ejderhalarla kazanma hedefine doğru, ödülünüz muazzam hazineler olacak.


Dreamdale Hile Apk


Savaş bitti; Onlardan yüzlerce avantaj daha elde edersiniz ve Dreamdale'de bir üs inşa etme yolculuğunuza devam edersiniz. Her hikaye, her gün daha fazla büyümenize, daha fazla deneyim öğrenmenize ve yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olacak. 


Dreamdale Apk indir


Farklı durumlar, oyuncuların gruplarla veya takım arkadaşlarıyla performans göstermesini gerektirir ve bu, ağınızı genişletmenin ve daha iyi arkadaşlar edinmenin zamanı olacaktır. Bu kadar çok seçeneğiniz varken bu yolculuk yalnız olmayacak!


Dreamdale Apk Son Sürüm


Dreamdale, oyuncuların kaderlerini kontrol altına alacakları ve herhangi bir işi kendi başlarına yapacakları kahramanlar dünyasını kendi yolunuza genişletiyor. Görevlerin daha sorunsuz ilerlemesini sağlamak için hazırlanmak için zamanınız var. 


Dreamdale Elmas Hilesi


Topluluğa katıldığınızda ve çalışkan bir çiftçinin hayatını deneyimlediğinizde, bir balta ve çekiç yardımına ihtiyacınız var. Bir canavar öldürme rekoru oluşturmaya gelince, silah cephanemiz yardımcı olacaktır. Gün için tüm görevleri tamamladığınızda ödüller verilecektir.


Dreamdale indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun DYSMANTLE APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar