Adventure Reborn Full Hileli MOD APK [v0.0.827]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Adventure Reborn Full Hileli MOD APK [v0.0.827] 1 Adventure Reborn Full Hileli MOD APK [v0.0.827] 2 Adventure Reborn Full Hileli MOD APK [v0.0.827] 3 Adventure Reborn Full Hileli MOD APK [v0.0.827] 4 Adventure Reborn Full Hileli MOD APK [v0.0.827] 5 Adventure Reborn Full Hileli MOD APK [v0.0.827] 6

Adventure Reborn Full Hileli MOD APK [0.0.827] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hem bir rol yapma macerası hem de gizemli bir bulmaca oyunudur.


Adventure Reborn 0.0.827 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık
Dali Games: adventure games tarafından yayınlanan Adventure Reborn, hem bir rol yapma macerası hem de gizemli bir bulmaca oyunudur. Kıyamet sonrası dünyanın sayısız şok edici sırrıyla bağlamı sizi bekliyor. Başlangıçta oldukça ıssız bir manzara vardı, Hope ve ailesi, görünüşte gizemli bir tarikat olan bir grup insanı terk edecek son treni bekliyorlardı. Sen Umut'sun, hayatında gerçekleşmek üzere olan umutsuz durumu hayal etmek için tek bir isim yeterli. 


Adventure Reborn v0.0.827 MOD APK


Adventure Reborn oyununda Hope (sen) bazı ipuçları aramak için etrafta dolaşırken, tarikatın Dr. Frank liderliğindeki uşakları geldi ve ailesini kaçırdı. Hope daha sonra geri geldi ve ailesinin gittiğini görünce çok şaşırdı. Her şeyin arkasında kimin olduğunu hemen anlayan inatçı küçük kız, ailesini bulmak ve kurtarmak için plan yapmaya, en küçük izleri bile takip etmeye başladı.


Adventure Reborn Para Hilesi


Diğer birçok bulmaca oyununun aksine, kötü adamın kim olduğunu veya tüm yanlışların arkasında kimin olduğunu bulmak için sıfırdan gitmelisiniz. Adventure Reborn'da en başta görünen son patron, maskeli Dr. Frank (ve ayrıca deforme olmuş yüzü), Hope'un ebeveynlerini kaçırmadan önce girişte bir saplantı yarattı. Bu görünümle birlikte bir dizi soru ortaya çıkıyor.


Adventure Reborn Hile Apk


Hope ailesi ve tarikat arasındaki ilişki nedir? Peki neden ailesi Frank tarafından kovalanıyordu? Dr. Frank gerçekte kimdir ve onu destekleyen Karga tarikatı nedir? Bu harap dünya, sonuçların bir parçası mı? Peki bu planda Hope kim küçük kız? Oyuncuyu, herkesin cevabını bulmak için birçok farklı yerden geçmesi için Hope rolünü oynamaya motive eden bu sorular dizisidir.


Adventure Reborn Apk indir


Görülebilecek ilk şey, Adventure Reborn'daki bulmacaların ve zorlukların çok sistematik, son derece mantıklı ve iyi yönlendirilmiş olmasıdır. Genel kural, ihtiyacınız olanı elde etmek için bir şeyler yapmanız gerektiğidir ve bazen daha fazlasını elde edebilirsiniz. Örneğin, Hope'un Frank'in uşakları arasındaki bazı konuşmaları duymak istediği durumda, cadıya eski Radyo'yu onarmasına yardım etmesi gerekir.


Adventure Reborn Apk indir


Telsizi tamir etmek istiyorsanız, devre kartını ve iki pili bulmalısınız. Telsizi tamir ettikten sonra, onların birbirleriyle konuştuklarını (ne istersen) hemen duyabilirsin. Aynı zamanda, cadının evinde hapsedilen kaşları çatılmış bir adam, şimdi kendiliğinden Hope'un babası için çalıştığını tanıtmak için bir konuşma başlatır. Sonra Hope ona yiyecek bulduktan sonra bazı ilginç bilgiler (daha fazla ne elde edersiniz) ortaya çıkar. Ardından bir sonraki görev açılacaktır.


Adventure Reborn indir (MOD, Tüm Kilitler açık)


Bir önceki android oyun Chasing Fever APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar