Idle Golf Club Manager Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Golf Club Manager Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 1 Idle Golf Club Manager Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 2 Idle Golf Club Manager Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 3 Idle Golf Club Manager Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 4 Idle Golf Club Manager Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 5 Idle Golf Club Manager Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 6

Idle Golf Club Manager Tycoon Para Hileli MOD APK [0.9.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bütün bir golf kulübünü yönetebilecek, golf imparatorluğunu kurabilecek ve dünyanın en büyük golf kralı olabilecek misin?


Idle Golf Club Manager Tycoon 0.9.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yıldız Hilesi
  2. Para Hilesi, satın alımlarla artar.
Tüm golf kulüplerini yöneten ve inşa eden bir patron olmak istiyorsanız, Idle Golf Club Manager Tycoon'a bakın. Bu, golf sahası yapım ve geliştirme aşamaları ile eğlenceli bir oyundur ve oyuncular benzersiz ve yeni golf oyunlarını deneyimleme fırsatına sahip olacaklardır. Golfün sunduğu eğlencenin tadını çıkarmak için şimdi indirin ve katılın.


Idle Golf Club Manager Tycoon v0.9.0 MOD APK


Idle Golf Club Manager Tycoon oyununa gelen oyuncular, tercihlerine bağlı olarak golf sahalarını inşa edebilir ve oluşturabilirler. Sadece küçük bir deliği ve küçük bir oyun alanı ile birçok meraklı ve katılımcıyı kendine çekti. O zamandan beri burası keyifli ve eğlenceli bir golf kulübüne dönüştü. Ayrıca yüzlerce kişinin katılımıyla küçük arazi parçalarını yeşil bir golf sahasına dönüştürebilirsiniz. Her oyuncu farklı bir yön ve zihniyete sahip olacak, sahip olduğunuz deneyimi alacak veya golf sahanızı oluşturmak için bilgi ve anlayışınızı kullanacak.


Idle Golf Club Manager Tycoon Para Hilesi


Sadece bir küçük delikle başlayacaksınız, ancak dünyanızı genişletip geliştirirken kilidini açmanız gereken 18 delik var. Rahat ve sakinleştirici bir doğal alan yaratmak için bu deliklerin her birini ağaçlar, manzaralar, çiçekler ve bitkilerle yükselteceksiniz; çöp kutuları, göller, nehirler ve daha pek çok şey var. Konuklarınıza çeşitli eğlenceler ve avantajlar sağlayarak golf sahanıza yeni bir şey katın. Oradan, kulübünüze birkaç oyuncu çekeceksiniz. Golf sahalarının yönetimi ve geliştirilmesi her kişi için farklı olacaktır. Misafirlerine hizmet etmek ve onları memnun etmek için tüm koşullara sahip en güzel golf kulübüne çevirelim.


Idle Golf Club Manager Tycoon Yıldız Hilesi


Tesislerin rahatlığı ve dükkanları oluşturma koşulları ile böyle para kazanma fırsatını kaçırmamalısınız. Bu mağazada büyümenin ve milyarder olmanın birçok yolu var. Hem erkekler hem de kadınlar için golf kıyafetleri, golf sopaları, golf çantaları ve daha fazlası var. Sonuç olarak, nispeten büyük bir kar elde edeceksiniz.


Idle Golf Club Manager Tycoon Apk Hile


Size verilen görevleri rahatça tamamladıktan sonra, spor salonunuzda diğer golf arkadaşlarınızla dinlenmek ve rahatlamak için zaman ayırın. Misafirler için özel koltuklar hazırladınız ve ayarladınız. Ardından, yemek yiyin, şarkı söyleyin ve onlarla birinci sınıf golf izleyin. Radyo hoparlörleri ile birleştiğinde, oyuncuların tam anlamıyla eğlenmeleri ve çok daha fazla eğlenmeleri için yaratılmıştır.


Idle Golf Club Manager Tycoon Apk indir


Golf sürecinde, golf sahanızı daha modern ve önemli hale getirmek için yükseltmeyi birleştirmelisiniz, bu da oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılamasını ve zevk almasını sağlamalıdır. Daha fazla çeşme inşa etmelisin, duvara bazı işler yapmalısın,… çocuğunuz için birçok yeni şey yaratmalısınız. Verdiğiniz emeğin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Bu son değişiklik sayesinde oyuncular buraya çok heyecanlı geliyor. Oyun alanının onlara getirdiği modernliği ve rahatlığı takdir ederler; standart golf ile diğer oyun alanlarından daha yüksek bir bedel ödemeye razıdırlar.


Idle Golf Club Manager Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para / Yıldız Hilesi)


Bir önceki android oyun Catan Classic APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar