Battle of Polytopia Kabile Hileli MOD APK [v2.2.5.8144]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battle of Polytopia Kabile Hileli MOD APK [v2.2.5.8144] 1 Battle of Polytopia Kabile Hileli MOD APK [v2.2.5.8144] 2 Battle of Polytopia Kabile Hileli MOD APK [v2.2.5.8144] 3 Battle of Polytopia Kabile Hileli MOD APK [v2.2.5.8144] 4 Battle of Polytopia Kabile Hileli MOD APK [v2.2.5.8144] 5 Battle of Polytopia Kabile Hileli MOD APK [v2.2.5.8144] 6

Battle of Polytopia Kabile Hileli MOD APK [2.2.5.8144] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En büyük ve en modern uygarlığı inşa etmek için teknolojiyi yükseltmenin ve geliştirmenin yollarını bulmalısınız.


Battle of Polytopia 2.2.5.8144 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretli kabilelerin kilidi açıldı.
Battle of Polytopia, Midjiwan tarafından 2016 yılında piyasaya sürülen çok benzersiz ve heyecan verici bir 4X sıra tabanlı strateji oyunudur. Burası, dünyayı ele geçirmeniz, şehrinizi ve medeniyetinizi daha da ileriye taşımak için istediğiniz her şeyi yapmanız için ideal bir yerdir. Kahramanı, haritayı kontrol etme, köyünüzü inşa etme ve mümkün olan en iyi şekilde geliştirme görevi ile bir köy şefi olarak kontrol edeceksiniz.


Battle of Polytopia v2.2.5.8144 MOD APK


Oyun birçok yeni özellik ekledi; kazanmak için diğer oyuncularla bağlantı kurabilir ve savaşabilirsiniz. Ayrıca sizinle aynı hızda olan rakipler ile eşleşme imkanına da sahip olacaksınız. Yoğun ve heyecanlı bir savaş sizi bekliyor. Kendi şehrinizi kurmaya başlamadan ne bekliyorsunuz! Battle of Polytopia'ya geldiğinizde, 2 ana oyun modunu keşfetme özgürlüğüne sahip olacaksınız: tek oyunculu ve çok oyunculu. Tek oyunculu iki küçük oyun moduna daha bölünecek: Mükemmellik ve Hakimiyet. Perfection ile maksimum 30 oyununuz olacak ve yaklaşık 10 dakikalık kısa bir süre içerisinde rakibinizle savaşmanız gerekiyor. Oyun sistemi kimin daha yüksek puana sahip olduğunu görecek; o zaman kazanan o. Kalan oyun modu Hakimiyet; Göreviniz tüm rakipleri, diğer medeniyetleri yenmek ve tek hükümdar olmaktır. Biraz daha uzun sürmesine rağmen, Hakimiyet hala birçok oyuncunun sevdiği moddur çünkü daha fazla zorluk getiriyor ve onlara daha dramatik bir his veriyor. Çok oyunculu mod ile gerçek oyuncularla karşılaşacaksınız ve bağlantınızı sabit bir durumda tutmanız gerekiyor.


Battle of Polytopia Kabile Hilesi Apk


Ayrıca Might ve Glory olmak üzere iki oyun modu mevcuttur. Her şeyden önce, Might hakkında, klanlar arasında acımasız bir savaş olarak kabul edilir. Sadece yetenekli insanlar hakim olmayı göze alabilir. Bir gecede ne kadar kolay güçleneceklerini tahmin edemezsiniz. Amacınız diğer kabileleri yok etmek ve kendinizi kontrol altına almak. Ve Şan modu, rakibinizle aranızdaki skorlar için rekabet etmek için bir yarış gibidir. Ulaşmanız gereken hedef 10000 puandır. Bu puanı rakibinize karşı kazanırsanız, kesinlikle kazanan siz olursunuz. Glory'nin özellikle Battle of Polytopia gibi bir strateji oyunuyla ciddi bir çekiciliğe sahip olduğu söylenmelidir. İlk önce yükselme şansı elde etmek için tüm oyuncular rakibin gücünü durdurmaya çalışmalıdır. Stratejinizi olabildiğince kusursuz bir şekilde planlamazsanız, kazanmak kolay olmayacaktır.


Polytopia hile apk


Battle of Polytopia'da bir kabilede tüm yetkilere sahip olacaksınız. En büyük ve en modern uygarlığı inşa etmek için teknolojiyi yükseltmenin ve geliştirmenin yollarını bulmalısınız. Yüksek teknoloji, size oyundaki diğer kabileleri yenme yeteneği veren güçlü bir yardımcı olacaktır. Her maçta teknoloji satın alınabilir. Satın almanız gereken her şeyi ödeyebilmek için yıldızlara ihtiyacınız var ve bunlar şehirler inşa ederek kazanılıyor.


Polytopia multiplayer APK


Yarışları kazandığınızda başka çok özel teknolojiler de elde edebilirsiniz. Şehirleri de hasat edebildiğiniz için oyundaki en kritik unsur olarak kabul edilir. Şehriniz ne kadar seviyeye ulaşırsa, o kadar çok yıldız alırsınız. Bu nedenle, daha fazla yıldız toplamak için onları geliştirmeye ve yükseltmeye çalışın. Ayrıca oyunun çok çeşitli bir görev sistemi de var. Tüm görevleri olabildiğince tamamladığınızda yıldızlar gibi değerli ödüller alacaksınız.


Polytopia APK Son sürüm


Battle of Polytopia, kendisini tamamen yeni ve olağanüstü bir arayüzle donattığında oldukça başarılı oldu. Oyunun daha mükemmel renklere sahip olmasına yardımcı olmak için biraz poli piksel stiliyle karıştırılmış 3B grafiklerle oldukça basit bir şekilde tasarlandı. Ancak, oyuncuların bu oyun türünü oynarken dikkatlerinin dağılmaması için yayıncı, canlı fon müziğini en aza indirdi. Bunun yerine, doğanın sesleri, oyuncuların oynarken rahat ve daha hafif bir ruhu hissetmelerine yardımcı olmak için oldukça harikadır.


Polytopia full APK


Battle of Polytopia, teneffüste veya yatmadan önce kendinizi daha rahat hissetmek için oynamanız için uygun bir oyundur ya da bir strateji hayranıysanız, göz ardı edilmemelidir.


Battle of Polytopia indir (MOD, Kabile Kilitleri Açık)


Bir önceki android oyun World Conqueror 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar