Drone Shadow Strike 3 Para Hileli MOD APK [v1.25.111]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Drone Shadow Strike 3 Para Hileli MOD APK [v1.25.111] 1 Drone Shadow Strike 3 Para Hileli MOD APK [v1.25.111] 2 Drone Shadow Strike 3 Para Hileli MOD APK [v1.25.111] 3 Drone Shadow Strike 3 Para Hileli MOD APK [v1.25.111] 4 Drone Shadow Strike 3 Para Hileli MOD APK [v1.25.111] 5 Drone Shadow Strike 3 Para Hileli MOD APK [v1.25.111] 6

Drone Shadow Strike 3 Para Hileli MOD APK [1.25.111] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, oyuncuları teknoloji askeri olarak hareket ettiğiniz bir savaş alanına getiriyor.


Drone Shadow Strike 3 1.25.111 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1.  Sınırsız Para Hilesi (Harcadıkça artar).

Video oyunlarında savaş hiç bitmeyen bir konudur. Elbette, aksiyon oyunlarını seven herhangi bir oyuncu, ürünleri oyuncular üzerinde bir etki yaratırsa üreticinin yaptığı tüm oyunları kabul etmeye hazır olacaktır. Yalnızca aksiyon oyunu türünde sayılırsa, oyuncular farklı içerik ve dövüş stillerine sahip çok sayıda oyun bulacaklar. Ve her zamanki gibi, bu makalede size benzersiz bir dövüş oyunu getireceğim - Tilting Point tarafından geliştirilen Drone Shadow Strike 3 . Oyun, oyuncuları teknoloji askeri olarak hareket ettiğiniz bir savaş alanına getiriyor. Oyun size heyecan verici ve heyecan verici savaşlar hakkında yeni duygular getirmeyi vaat ediyor.


Drone Shadow Strike 3 v1.25.111 MOD APK


Her zamanki atış RPG'lerinin aksine, bir bilgisayar ekranının arkasında oturan komutan bir askere dönüşen oyuncular için "Drone Shadow Strike 3". Evet, işiniz insansız hava aracını kontrol ederek belirlenen görevleri tamamlamaktır. Bilmeyenleriniz için dronlar şu anda en gelişmiş askeri silahlardan biridir. Her biri çeşitli özellik ve uygulamalara sahip birçok farklı türde özel uçak vardır. Genellikle izcilikte kullanılırlar. Bununla birlikte, teknolojik gelişmeler nedeniyle, drone, özel bir savaş uçağı ile aynı ateş gücünü taşıyabiliyor ve taşıyabiliyordu. Ve bu oyun gerçek bir drone sürmenin bir simülasyonudur. Rolünüz, ordunun gözleri gibi, hükümete düşmanın arazisi, askerleri ve silahları üzerinde anketler yapmasına yardımcı oluyor. Sadece bu da değil,


Drone Shadow Strike 3 1.25.111 Para Hile Apk


Oyunda oyuncu, insansız araçlar için bir çok seçeneğe sahip olacak. Kullanmadan önce çoğunun kilidini açmalısınız. Bunu yapmak için, oyun oyunculara birçok farklı görev verecek, böylece yeni uçaklar açmak için deneyim, para biriktirebileceksiniz. Her kampanyanın belirli bir amacı vardır, oyuncuların işin amacına ve doğasına uygun özel uçaklar seçmeleri gerekir. Uçuş kontrol simülasyon sistemi de nispeten basit ve alışması kolaydır. Temel olarak, uçağınızı tamamen kontrol etmeniz gerekmeyecek. Yani, hareket eden uçak tamamen otomatiktir, bunun yerine oyuncunun Kamera, savaş füzesi türünü seçme ve ateşleme gibi diğer işlevleri kontrol etmesi gerekecektir. İlk olarak, oyuncunun düşmanın ve takım arkadaşlarının yerini açıkça belirlemesi gerekecektir. Ardından ekranda görünen hedeflere saldırmak için bir talimat verin. Genel olarak, bu oyunun uçuş simülasyonu nispeten kolaydır. Profesyonel oyuncular için bu oyun oldukça çekici bir savaş alanıdır. Çünkü oyuncular tamamen farklı bir bakış açısıyla savaşmaya dahil olurlar - bir strateji oyunu perspektifi.


Drone Shadow Strike MOD APK 2022


Herhangi bir rol yapma oyunu için, görev sistemi her zaman çoğu oyuncunun dikkat ettiği şeydir. Ve tabii ki, bu oyunun görevinin daha az çekici ve sıkıcı olduğundan endişelenmenize gerek yok. Çünkü oyun, oyunculara sekiz farklı kampanyaya yayılmış 49'dan fazla heyecan verici görev veriyor. Ekibi savunmak, düşman üssüne saldırmak, hayatta kalmaya çalışmak ve ordu hakkında gizli bilgiler elde etmek veya birkaç özel karaktere eşlik etmek gibi her görev farklı bir görevdir. Oyuncular kesinlikle şaşıracaklar çünkü gerçek savaşlar oyundaki neredeyse tüm görevlere ilham veriyor. Tek fark, dövüşün tüm durumunu kontrol etmen.


Drone Shadow Strike 3 hile


Sahip olduğunuz uçakların kilidi zamanla kademeli olarak açılacaktır. Airman Basic'ten Master General'e kadar toplam 20 resmi Rütbe hesaplanır. Ve modern savaşçılar da dört farklı silahla donatılacak. Her silah, uçağınızı daha güçlü hale getirmek için 21 farklı yola sahip olacak. Ayrıca oyun, oyunculara hala uçağın dayanıklılığını artırmak için zırhı yükseltmek için bir sistem veriyor. Bu özelliğin nispeten önemli olduğu söylenebilir çünkü her durumda daha iyi savaşabilmenize yardımcı olur.


Drone Shadow Strike 3 APK Son Sürüm indir


Drone: Shadow Strike 3'te grafikler bu oyunun zayıflığı değil. Çünkü oyun size her zaman son derece dürüst ve net bir görüş verir. Sahnenin detayları mükemmel olacak şekilde mükemmelleştirildi. Ayrıca bu oyundaki fiziksel efektler de önceki sürümlere göre daha iyi geliştirildi. Uçağınız ile düşmanın uçaksavar ateş sistemi arasındaki silahlı savaşta bunu net bir şekilde görebilirsiniz. Eminim ki bir askeri simülasyon oyununu telefonda “Drone: Shadow Strike 3” ten daha çekici bulmanız çok zor.


Drone Shadow Strike 3 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival Ark APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar