Wolf The Evolution Online RPG Mega Hileli MOD APK [v1.96]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wolf The Evolution Online RPG Mega Hileli MOD APK [v1.96] 1 Wolf The Evolution Online RPG Mega Hileli MOD APK [v1.96] 2 Wolf The Evolution Online RPG Mega Hileli MOD APK [v1.96] 3 Wolf The Evolution Online RPG Mega Hileli MOD APK [v1.96] 4 Wolf The Evolution Online RPG Mega Hileli MOD APK [v1.96] 5 Wolf The Evolution Online RPG Mega Hileli MOD APK [v1.96] 6

Wolf The Evolution Online RPG Mega Hileli MOD APK [1.96] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silverglade Pack, ormanda hayatta kalmaya çalışan küçük bir ailedir. Hedeflerine ulaşana kadar gelişmelerine yardımcı olmaya devam edin!


Wolf The Evolution Online RPG 1.96 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Et Ödülleri hilesi
  2. Enerji Enjeksiyonu

Nasıl kullanılır: Yeterli enerji açılır penceresi gösterildiğinde, otomatik olarak enerjiyi Maks.

Wolf The Evolution, her şeyin konumunuz ve sahip olduğunuz güç kaynağı tarafından çözüldüğü vahşi dünyayı simüle eder. Bu dünyayı fethetme sürecinde en önemli başarıyı elde etmek için oyuncular, kurt kabilesini oluşturma çalışmalarına başlayacaklar. Her kurdun geliştirilmesi ve yeteneğini göstermesi için daha fazla kaynağa ihtiyacı vardır. İnanılmaz birleşik güce sahip bir kurt sürüsünde, oyuncuların avlanmaları, beslenmeleri ve birbirleriyle ilgilenmeleri için onları kontrol etmeleri gerekecek.


Wolf The Evolution Online RPG v1.96 MOD APK


Oyuncular, kurtlar dünyasının hikayesini ve onlardan öğrendiklerinizi geliştirerek Wolf The Evolution'da sürülerinin hikayesini tamamlayacaklar. Yetenekli bir lider olmak için doğru gelişim politikasını uygulamaya koymanız gerekir. Diğer kurtlar eşleştirildiğinde kurtlar oluşturulacak; onlarla ilgilenme süreci çok fazla zaman ve çaba harcar. Ancak kurt sayısı arttıkça avlanma daha etkili hale geldi. Dinlenmek, yemek yemek veya sosyalleşmek için yerler tamamen size kalmış.


Wolf The Evolution Online RPG Para Hilesi


Wolf The Evolution'da kurtları oluşturma ve faaliyetlerini sürdürme süreci birçok dezavantajla karşılaştı. Hepsi oyunda sizin için birer meydan okumadır. Daha iyi bir yaşam için kurtlar, kurt yavruları için avlanma derslerini geliştirerek başlayabilir. Sizden daha az güce sahip herhangi bir hayvanı yenme görevi de verilmiştir. Ayrıca oyuncular sürü için yiyecek fırsatları yaratmaya devam ediyor. Her kurdun farklı bir görevi vardır. İçinde Betas, bir koruyucu savaşçı, Brilliantas iyileştirme yeteneğine sahip ve Alpha sensin, büyük bir lider.


Wolf The Evolution Hile Apk


Derslerin tümü Wolf The Evolution'ı fethetme sürecinden alınmıştır. Başarılarınız oyun deneyimi sırasında gösterilecektir. Kurdun hızla artması ve gücün artmasıdır. Her kurt sürüsünün gururlu bir lidere ihtiyacı vardır ve sen de öyle olacaksın. Oyuncular üstlenecekleri rolü seçecek ve dünyanın her yerinden arkadaşlarla hayatları için savaşacaklar. Bir kurt olarak bölgenizi genişletebilir ve yeni avlanma alanları oluşturabilirsiniz. Eğlence genişlediğinde, çok daha güçlü hayvanların varlığını çekeceksiniz.


Wolf The Evolution APK elmas hilesi


Wolf The Evolution, bir sürü oluşturma ve onu korumaya çalışma sürecinde kurtlar ve eğlenceli durumlar hakkında ilginç hikayeler geliştirir. Yiyecek kıtlığı yaşamamak ve kurtlarınızın aç kalmaması için av gezinize başlayın. Sahiplik alanı genişletilebilir, bu da ormandaki itibarınızı artırmanıza yardımcı olur. Hayattaki tehlikelere gelince, onlarla yüzleşmenin yollarını bulmalısın. Dikkat edilmesi gereken güçlü düşmanlar kaplanlar, aslanlar ve insanlardır.


Wolf The Evolution Apk indir


En büyük gerçekçi kurt simülatörüne hoş geldiniz. Omegalar sinsice yaklaşırken alfa kurtları gerilir. Canlı manzaralarda büyük ve küçük yaratıklarla dolu bir 3D sanal dünya sizi bekliyor. Savaşabilir ve avlanabilirsin. Kurt ailenize yeni yetenekler ve saldırılar yetiştirmeyi, beslemeyi ve öğretmeyi unutmayın! Wolf Evolution, MMO tarzı etkileşimli bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Ormanı keşfedin ve dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla zorlu maceralara imza atın.


Wolf The Evolution indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Rovio Classics Angry Birds APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar