Bowling Crew Vuruş Hileli MOD APK [v1.31]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Bowling Crew Vuruş Hileli MOD APK [v1.31] 1 Bowling Crew Vuruş Hileli MOD APK [v1.31] 2 Bowling Crew Vuruş Hileli MOD APK [v1.31] 3 Bowling Crew Vuruş Hileli MOD APK [v1.31] 4 Bowling Crew Vuruş Hileli MOD APK [v1.31] 5 Bowling Crew Vuruş Hileli MOD APK [v1.31] 6

Bowling Crew Vuruş Hileli MOD APK [1.31] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arkadaşlarınıza meydan okuyun veya dünyanın her yerinden değerli rakiplerle 1v1 maçlar oynayın.


Bowling Crew 1.31 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Vuruş Hilesi. Her zaman vur

Kullanıcı adı:  cheatbyte

Şifre:  cheatbyte.com

Bowling, oyuncuların gol atmak için mümkün olduğu kadar çok pin kesmek için piste top atmak zorunda olduğu oldukça eğlenceli bir spordur. Bu spor, ustalaşması kolay, üretken bir puanlama sistemine sahip olduğu ve yaygın olarak sevildiği zaman her yerde popülerlik kazanmıştır. Ancak, herkesin sporu deneyimleme fırsatı yoktur, bu nedenle kendilerine en özgün deneyimi getirebilecek bowling oyunları bulacaktır. 


Bowling Crew v1.31 MOD APK


Böyle bir oyun, oyunculara en gerçekçi deneyimi sunmayı vaat eden oynanışa ve özelliklere sahip bir 3D bowling oyunu olan Bowling Crew'dir. Oyun ayrıca, insanların şiddetli ve ateşli bowling maçlarında birbirlerine meydan okumalarına izin veren çevrimiçi çok oyunculu bir özelliğe sahiptir.


Bowling King para hilesi Apk İndir


Bowling Crew, oyuncular için yeni ve sürprizler yaratacak şekilde arcade tarzı bir oyun sunuyor. Evet, oyun bowlingin geleneksel doğasını koruyacak, ancak aynı zamanda oyunun eğlencesini artırmak için yeni şeyler ekleyin. Oyunun kontrol mekanizması basittir, oyuncunun atış sırasında topu yerleştirme, nişan alma ve fırlatma olmak üzere yalnızca üç aşamayı gerçekleştirmesi yeterlidir. 


Bowling Crew APK hile


Bununla birlikte, top yuvarlanırken, oyuncunun topunun yörüngede ve hizada olmamasına neden olan ek faktörler ortaya çıkabilir. Oyun, oyuncunun sadece iki atışla mümkün olduğu kadar çok iğneyi kesmesi gereken gerçeğe benzer ve oyun, oyunu daha gerçekçi hale getirmek için fiziksel mekanizmalar da uygulayacaktır. Oyuncular artık sadece basit bir bowling oyununun değil, aynı zamanda oldukça eğlenceli bir yerin de keyfini çıkarıyor.


Bowling Crew APK Android oyun Club


Düz bir çizgi ve şekilli üçgenler çok sıradan şeylerdi ve oyunu öne çıkarmak için yeterli değildi. Bu yüzden oyunun onu değiştirmesi, yeni bir pist, yeni pin şekilleri ve oyuncuların eğlendirmesi için pek çok gerçekçi olmayan unsur gibi yeni şeyler eklemesi gerekiyor. Örneğin, bir kemerde düz bir çizgi yerine bir pist görünebilir ve yolda birçok engel belirerek oyuncunun top yörüngesinin değişmesine neden olur. 


Bowling oyunu


Pimlerin şeklinin mutlaka bir üçgen şeklinde düzenlenmesi gerekmez, ancak oyuncuların çarpma açısını değiştirmesine neden olmak için birçok farklı şekilde oluşturulabilir. Ayrıca, pek çok beklenmedik unsur eklenecek, oyuncuların gardını kaybetmesine neden olacak ve oyunun eğlencesini yeni bir seviyeye çıkaracak.


Bowling Crew hile 2021


Bowling Ekibi, oyunculara tamamen yeni bir sistem sunacak ve her oyuncunun bowling hakkındaki düşüncesini değiştirecek. Oyuncuların her bowling maçında daha iyi bir deneyim yaşamalarına yardımcı olan bir yükseltme sistemi olan çeşitli ve zengin bir yükseltme sistemidir. Yükseltme sistemi, oyuncuların birçok temel beceriyi geliştirmesine yardımcı olacak ve birçok yeni aktivasyon becerisinin kilidini açarak oyuncuların kısa sürede bir atılım yapmasına yardımcı olacak. Elbette, yükseltme sistemi toplara da uygulanabilir ve oyuncuların topu yükseltmesine, özelleştirmesine ve daha pek çok şeye olanak tanır. Özellikle topu kişiselleştirme özelliği, oyuncuların favori dış görünümlerini seçmelerine ve onları toplarına boyamalarına olanak tanır. Oyuncular ayrıca, kendilerini profesyonel bir bowling oyuncusu olarak ifade eden, markalı ve canlı görünümlere sahip bir top koleksiyonu oluşturabilirler.


Bowling Crew Elmas Hilesi


Oyunun oynanışının özü, oyuncuları belirli bir hikayeye veya bir dizi zorluğa getirmez, bunun yerine iki oyuncunun yüzleşmesi için mükemmel bir ortam yaratır. Bu doğru, iki oyuncunun her turda en çok puanı alması ve en iyi sonucu alması gerekir. Ayrıca oyun, maçları birden fazla bonus seviyesiyle sınıflandıracak ve her seferinde oyuncu bonusun %50'sini ödemeli ve zafer %100'ü alacak. Bu nedenle, oyuncunun seviyesi birçok çekici ödül getireceği için oyunun eğlencesi artar. Oyuncular çevrimiçi maç yapabilir, binlerce farklı insanla rekabet edebilir ve kendileri için bir isim yapabilirler. Oyuncunun performansı ne kadar yüksek olursa, oyuncunun itibarı o kadar yüksek olur ve onlara daha fazla sponsor gelir.


Bowling Crew Apk Son Sürüm


Bu oyunda oyunculara 'sponsor' kavramı tanıtılacak; oyun boyunca oyunculara yatırım yapacaklar. Tabii ki, yatırımcılar da birçok farklı sıralamaya göre sınıflandırılır ve sıralama ne kadar yüksek olursa, yatırım parası da o kadar büyük olur. Ancak, oyuncunun itibarı, kariyerin gelişebileceği büyük sponsorlara ulaşabilmek için gereksinimleri karşılamalıdır. 


Bowling Crew Apk indir


Bowling Crew, oyunculara bolca eğlence ve özgün bir deneyim yaşatmak için eşlik eden özelliklerinin yanı sıra benzersiz, özgün ve çekici bir oynanışa sahip bir 3D bowling oyunudur. Eğlenmek, rahatlamak ve bowling deneyimi yaşamak istiyorsanız bu oyun tam size göre.


Bowling Crew indir (MOD, Vuruş Hilesi)


Bir önceki android oyun World War Polygon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar