Stick Fight The Game Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.4.29.89389]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stick Fight The Game Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.4.29.89389] 1 Stick Fight The Game Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.4.29.89389] 2 Stick Fight The Game Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.4.29.89389] 3 Stick Fight The Game Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.4.29.89389] 4 Stick Fight The Game Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.4.29.89389] 5 Stick Fight The Game Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.4.29.89389] 6

Stick Fight The Game Mobile Mega Hileli MOD APK [1.4.29.89389] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mobil cihazlarda resmi bir sopa dövüş oyunudur.


Stick Fight The Game Mobile 1.4.29.89389 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

MENÜDEKİ 'RENK' KAYDIRICIYI KULLANARAK RENK SEÇMELİSİNİZ.
1 = Sarı
2 = Mavi
3 = Yeşil
4 = Kırmızı
Aksi takdirde bu hile sizin için çalışmayabilir! Tek vuruşta öldürme, sonunda sizi öldürebilir

1. MOD Menüsü
2. Tek Vuruşta Öldürme hilesi
- Yalnızca Vurduğunuz Düşmanlar Ölecek (Eşleşmeler için En İyi Etkin)
3. Tek Vuruşta Öldürme v2
- Siz Olmayan ve Vurulan Herkes Ölecek (Çöp Adam'ı evde öldürerek para toplamak için kullanışlıdır) ekran)
4. Godmode
– Hasar Alma
5. Kararlı Silah
– Kaldırılmış Silah Yayılma/Geri Tepme/Geri Tepme
6. Ekran Sarsıntısı Yok
– Ekran Sarsıntı Etkilerini Kaldırma

Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Dövüş oyunları konusunda tutkulu bir oyuncusunuz; Ünlü oyunlardan biri olan Mortal Kombat oyununu bileceksiniz. Düello karakterini BOT veya 2. Oyuncu ile kontrol edeceksiniz. Oyun, her durumda biraz beceri ve beceri gerektirir. Örneğin kombo yapmayı ve mantıklı kullanmayı öğrenmelisiniz. Ayrıca, en hızlı kombodan çıkmak için kontrolünüzü geliştirmeniz gerekiyor. Bunlar iki kişilik bir oyunun olmazsa olmazlarıdır. Burada sizi benzer bir oyunla tanıştıracağım ama oyun biraz farklı olacak bu Stick Fight The Game.


Stick Fight The Game Mobile v1.4.29.89389 MOD APK


Öncelikle oyun 2D olarak tasarlanmış; Hareket etmek kesinlikle 3D'den daha kolaydır çünkü düşmanlara yakın olabilir ve daha isabetli olabilir. Ve kontroller oldukça açık, bu da oyuncunun becerilerini rakibine karşı optimize ediyor. Oyundaki karakter oldukça basittir. Onlar sadece sıkışmış adamlar. Çöp adamdan bahsetmişken, Xiao Xiao gibi çöp adamla ilgili bazı oyunlar çok önceleri hatırlayacaksınız…


Stick Fight The Game Mobile Para Hilesi


İkincisi, oyunun nasıl oynanacağı konusunda tüm oyuncular birbirine bağlı ve rakibe karşı savaşacaklar. Oyun zemini birbirini yakalayabilen oyuncularla sınırlı olmayacak ancak arena oldukça geniş olacak. Burası, rakibinizi yenmek için becerilerinizi sergileyeceğiniz yer. Birçok şekilde istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Örneğin, bir çift el veya belirli bir silah kullanabilirsiniz. 


Stick Fight The Game Mobile Hasar Hilesi


Üçüncüsü, oyun sistemi ile ilgili olarak, oyunun 100'den az haritası var veya 3 kişiye kadar savaşabilirsiniz. Bunun oyunla çok alakası var. İki kişiyle savaşırsanız, yalnızca bir kişiye odaklanırsınız, ancak bu, iki kişiyle savaşmanız gerektiğidir, savaşın hızı daha şiddetli olacaktır. Kendinizi korumanız ve karşı saldırı için silahlar bulmanız gerekiyor.


Stick Fight The Game Mobile Hile Apk


Oyunda çok sayıda farklı silah bulunuyor ve bu yüzden rakipleri alt etmenin onları dışarı atmak ya da haritadan atmak gibi birçok yolu olacak. Her şey nasıl oynadığınıza ve becerilerinize bağlıdır. Ayrıca büyük bir çevrimiçi oyun olduğu için arkadaşlarınızla savaşabileceksiniz. Oyun yoğunlaşıyor ve komik anlar kolayca geliyor. Herkes arkadaşlarını yenmek ister ve arkadaşlarınızla oynadığınız için bazen oyunun oldukça eğlenceli olduğunu düşünüp karşınızdakini sinir edebilirsiniz. Burası senin oyun alanın ve her şeyi yapabilirsin. Oyun piyasaya çıkmadı ama ilginizi çekmiş olabilir. Yüklemeyi bekleyin ve ardından diğerleriyle ve özellikle arkadaşlarınızla eğlenceli savaşa katılın.


Stick Fight The Game Mobile apk indir


Oyun sizi insanların topraklarımızı almaya ve evlerimizi yok etmeye çalışan canavarlar ve uzaylılarla uğraşmak zorunda olduğu kurgusal bir dünyaya götürüyor. Toprağın kahramanı olarak, yaklaşan düşmanları yenmenin ve dünyaya bir kez ve herkes için barış getirmenin bir yolunu bulmalısınız. Kıçlarını tekmelemek için bir sopa kahraman olarak inanılmaz becerilerinizi iyi kullanın. Ek olarak, düşmanlara büyük zararlar verecek çok sayıda farklı silah koleksiyonuna da erişebileceksiniz. Silahlarınızı kuşanın beyler! Savaşların zamanı geldi.


Stick Fight The Game Mobile Elmas Hilesi


Oyun, silahlarınızı kullanarak akıllıca savaşırken düşman saldırılarından kaçınmak için karakterinizi hareket ettirmeyi içeren basit bir kontrole sahiptir. Ve bu sadece bir sopa dövüşü oyunu olmasına rağmen, her dövüşün son derece büyüleyici görünmesini sağlayan gerçekçi mekanikler almaya devam edeceksiniz. Sonraki makalelerde tartışacağımız tüm grafikler ve ses efektleri, özgün oyunla birleşerek Stick Fight The Game Mobile'i Android cihazlarınızda olmazsa olmaz bir ARPG oyunu yapıyor. Ve oyun içi düşmanlarla ve canavarlarla savaşmaktan yorulduysanız, yerel çok oyunculu modda hala çok fazla eğlence var. Bununla birlikte, kooperatif görevlerine katılmak için en fazla 3 arkadaşınızla bağlantı kurabilir veya topyekün bir kavgada birbirinizle savaşabilirsiniz. Tonlarca çılgınlık ve komik anlar sizi bekliyor.


Stick Fight apk hile


Düşmanlarınızı yenme arayışınızın ardından, düzinelerce farklı aşama ve keşfedilecek 100'den fazla harita içeren devasa bir görev sistemine erişebileceksiniz. Her harita kendi zorluklarıyla birlikte gelir ve sorunu hızlı bir şekilde çözmek için becerilerinizi iyi bir şekilde kullanmanızı gerektirir. Ek olarak, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için oyun, düşmanlarınıza büyük zararlar vermek için kullanılabilecek geniş bir erişilebilir silah koleksiyonu sunar. Üstelik bunlar normal silahlar değil, “komik” silahlar. Bu, ateş gücünüzü daha da güçlendirmez, ancak yine de, onları çalışırken izlemek çok komik. Örneğin, yılanları vuran silahlar veya kendinizi öldürmek için işe yaramaz bombalar bulabilirsiniz. Her zaman dedikleri gibi, fedakarlık da bir seçenek olabilir.


Stick Fight The Game Mobile Apk Son Sürüm


Deneyimlerinizi daha da geliştirmek için, kendi seviyenizi özgürce oluşturmanıza izin veren benzersiz seviye tasarımına da erişeceksiniz. Özelleştirilmiş yapılar, düşmanlar ile arkadaşlarınızla dostça bir maç için harika haritalar oluşturabilir veya gelen düşmanların bataklıklarıyla uğraşırken becerilerinizi test edebilirsiniz. Olduğu söyleniyor, tek sınır hayal gücünüz. Harika konsept sanat karakterlerini boyamada iyi değilseniz, her zaman Stick kahramanlarınızı kişiselleştirerek deneyebilirsiniz. Heyecan verici karakter özelleştirme özellikleri sayesinde, çöp adamınıza yeni renkler vermek veya yeni bir avatar eklemek gibi daha çekici hale getirmek için özgürce öğeler ekleyebilirsiniz. Değişiklikleri yapmak tamamen size kalmış.


Stick Fight The Game Mobile Silah Hilesi


Oyun, her boy ve şekilden sopa insanlarla karikatürize ve çocuksu bir tasarıma sahiptir. Önemli bir şiddet içermediği için grafikler son derece samimi. Düşmanlarınız ateşle havaya uçtuğunda bile, kömürle boyanmış gibi siyaha dönerler, kan ve kan efektlerine izin verilmez. Bu nedenle, oyun her yaştan insan için son derece arkadaş canlısıdır. Böylece çocuklarınızın oyunu oynamasına veya tüm aile ile sevincini paylaşmasına izin verebilirsiniz. Ek olarak, basit grafikler ve görsel efektler nedeniyle oyun oldukça hafiftir ve eski sistemlerin sorunsuz çalışmasına izin verir. Gün boyunca akıcı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.


Stick Fight The Game Mobile Apk Android oyun CLUB


Oyun gerçekçi ve bazen aptal ses efektlerine sahiptir. Sizi hararetli bir kavganın içindeymişsiniz gibi hissettiriyor ama yine de dostane ve eğlenceli kavgalardan nispeten rahatlamış hissediyorsunuz. Karakterleriniz konuşamayacak olsa da, onları farklı kişiliklere sahip gerçek bir insan gibi hissedeceksiniz. Ek olarak, dövüş ve silah, harika ses efektleriyle büyük ölçüde yeniden üretilir.


Stick Fight The Game Mobile indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Stickfight Infinity APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar