War After Shooter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.9.125]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
War After Shooter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.9.125] 1 War After Shooter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.9.125] 2 War After Shooter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.9.125] 3 War After Shooter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.9.125] 4 War After Shooter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.9.125] 5

War After Shooter Reklamsız Hileli MOD APK [0.9.125] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi yeni PvP nişancı 2021 War After'a bırakın.


War After Shooter 0.9.125 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam görmeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
Yepyeni bir deneyim sunan bir FPS oyunu War After Shooter olarak adlandırılıyor ve size etkileyici eğlence süreleri sunabiliyor. Ayrıca oyuncular, oynarken belirli taktikler gerektiren tamamen etkileyici maçlara katılacaklar. Böylece oyuncularla koordine olacak ve bölümün hedefini tamamlayacaksınız. En son güncellemede silahlarda belirli dengeler ve görsellerde ve seslerde belirli iyileştirmeler yapıldı.


War After Shooter v0.9.125 MOD APK


War After Shooter'ı ilk kez deneyimlediğinizde, getirebileceği güzellik ve çevreden kesinlikle etkileneceksiniz. Oyundaki ortam tamamen güzel tasarlanmış, detaylandırılmış ve oyunculara özel bir çekicilik katıyor. Aynı zamanda, oyundaki alan da HUD'da görebileceğiniz kadar geniştir, bu nedenle oyuncular üzerinde iyi bir izlenim yaratmanın, oyuncuların oyunu keşfetmeye ve kendilerini içeri sokmaya zaman ayırmalarına yardımcı olacağı söylenebilir.


War After Shooter Para Hilesi


Sizin ve takım arkadaşlarınızın bu oyunun amacını tamamlamaya ve karşınıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışacağınız bir FPS oyunudur. Aynı zamanda oyunda belirli bir mesafeyi hedefleyerek veya kaydırarak karakterin silahı tutma şeklini de değiştirebilirsiniz. Oyuncuların takım arkadaşlarıyla düzgün bir şekilde koordine olması için adapte olması gereken tamamen yeni kontrol deneyiminin olduğu söylenebilir. Bu nedenle, atış becerilerinizi arttırmanız için her zaman bir fırsat olacaktır.


War After Shooter Silah Hilesi


War After Shooter'ın mevcut oynanışı, bazı FPS oyunlarındaki Bayrağı Yakala moduna benzer. Spesifik olarak, üç farklı yere yerleştirilmiş üç üs bulacaksınız ve bunlar HUD'da net görünüyor. Oyuncular, düşmanların bu alanları işgal etmemesini sağlamak için bu çevrede gezinmek için haritayı kullanacaklar. Diğer bir deyişle, süre uzun olsa da üç puanı alan takım hemen kazanacaktır. Bu yüzden düşmanlarınıza karşı daima dikkatli olun.


War After Shooter Mermi Hilesi


Bu oyun için oyuncular iki farklı türden iki tabancaya getirilecek: AR ve pompalı tüfek. Ancak çoğu oyuncu, farklı mesafelerde atak yapma kolaylığı ve sürekliliği nedeniyle AR kullanmayı tercih edecektir. Aynı zamanda, AR'nin amacı da birçok durumda rakiplere gerçek hasar vermenize yardımcı olmak için optimize edilmiştir. Ancak av tüfeği korkusu inkar edilemez ve gizli atış görevleri için mükemmel şekilde uygundur.


War After Shooter Apk Hile


Bir FPS oyunu söz konusu olduğunda, War After: Shooter mağazasında bulabileceğiniz silah ve eşya sayısını kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Spesifik olarak, oyuncuların seçebileceği keskin nişancıdan MG'ye kadar birçok farklı silah türü olacak. Ancak bu silahlar aynı zamanda renk ve nadirlik açısından da farklılık gösteriyor. Bu silahlara sahip olmak istiyorsanız, belirli bir seviyeye ulaşmak gibi kilit açma gereksinimlerini karşılamanız gerekiyor.


War After Shooter apk indir


Temel silahları kullanırsanız ve düşman güçlü silahlar kullanırsa ne yapacaksınız? Kullanmakta olduğunuz silahları yükseltmek için oyundaki parayı kullanmanız gerektiği tamamen basittir. Aynı zamanda, yükseltmenizin öngörebileceğiniz belirli bir faktörü etkileyeceğini de bileceksiniz. Hangi silah yükseltmesinin en uygun olduğunu seçmenize yardımcı olacak çünkü oyunun başlarında kaynaklar açısından zengin olmayacaksınız.


War After Shooter İndir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Mars Future APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar