Nindash Skull Valley Mega Hileli MOD APK [v1.80.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Nindash Skull Valley Mega Hileli MOD APK [v1.80.1] 1 Nindash Skull Valley Mega Hileli MOD APK [v1.80.1] 2 Nindash Skull Valley Mega Hileli MOD APK [v1.80.1] 3 Nindash Skull Valley Mega Hileli MOD APK [v1.80.1] 4 Nindash Skull Valley Mega Hileli MOD APK [v1.80.1] 5 Nindash Skull Valley Mega Hileli MOD APK [v1.80.1] 6

Nindash Skull Valley Mega Hileli MOD APK [1.80.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 90'dan fazla çılgın seviyede bir iskelet sürüsünü yenmesi gereken bir ninja oynayın.


Nindash Skull Valley 1.80.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Çiçek Hilesi
  2. Sınırsız Ruh Hilesi
  3. Kilidi Açılan Tüm Görünümler (Seviye Kilidi Olan Görünümler Hariç)
Hem eğlenceli hem de çevik ve riskli olmasını istediğiniz oyunları seviyorsunuz. Ninja ile ilgili oyun, hızlı savaşmayı ve savaşçıların üstün yeteneğini sevdiğiniz için kendinizi çok ilginç hissettiriyor. Oyunun tadını çıkarmak için Nindash: Skull Valley'e gelin.


Nindash Skull Valley v1.80.1 MOD APK


Nindash Skull Valley'in yayıncısının Ankama olduğunu muhtemelen bilmiyorsunuzdur. Bu, Fransa'dan gelen tüm platformlar için bir oyun yayıncısıdır. 2017 yazında dünyayı çılgına çeviren bir eğlence oyunu olan Drag'n'Boom'u piyasaya sürdüler. Yeni oyunları Nindash: Skull Valley, Drag'n'Hoom ile şimdiye kadar yaptıkları en karakteristik özelliği korumayı vaat ediyor.


Nindash Skull Valley Çiçek Hilesi


Yani herhangi bir savaşta, mevcut taktikleri veya saldırı veya düşmana karşı da uygulamalısınız. Ninja karakterinizin düşman birlikleri sayısız insan iskeletidir; her zaman ninjaya saldırmaya ve yok etmeye çalışıyorlar. Oyuna Katıl; Nindash: Skull Valley'de gerçek bir dövüş ve benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Bu sadece mobil iskeletle savaşmakla ilgili değil, ninja karakterlerinize benzersiz bir dövüş yöntemi vermelisiniz, böylece karakterin hareketlerini tahmin edemez veya engelleyemezler. Karakteri kontrol ederken oyunun özel hareket yollarından yararlanmak da onların yok olmasına katkıda bulunmanın bir yoludur.


Nindash Skull Valley Ruh Hilesi


Nindash Skull Valley, belirli seviyeleri geçerken kullanabileceğiniz başka birçok ninja karakterine sahiptir. Çok fazla engelle karşılaşacaksınız, iskeletlerin artan saldırıları, daha yüksek seviyelerde acımasız olacaklar ve hatta sizi tuzağa düşürecekler. Öldürülmek istemiyorsan dikkatli ol. Her ninja karakterinin şiddetli savaşlardan sonra elde edebileceği özel dövüş yeteneklerini başlatın. Düşmanın gelişimi kesintisiz olduğu için karakterimiz de yükseltilmiş silahlar ve daha modern dövüş becerileri.


Nindash Skull Valley Skin Hilesi


Seviye ne kadar yüksek olursa, bir tane daha iskelet ordusuyla savaşmak zorunda kalacaksınız. Ancak bu, daha karmaşık ve yok edilmesi zor olan iskeletle savaşırken karakterler için yeni zorluklar getiriyor. Savaş yetenekleri çok yüksek ve öldürmesi zor. Silahlarınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı bilmeniz gerekiyor, en kötü ihtimalle silahlarınız bittiğinde bu sorunu da aşmanız gerekiyor.


Nindash Skull Valley Hile Apk


Gerçek bir ninjanın olağanüstü dövüş yeteneğiyle güzel bir kılıç gösterisi yapın. Dünyadaki diğer ninja arkadaşları arasında en yüksek puanları kazanın. Basit kontrollerle karakterleri hareket ettiren pürüzsüz ekran, karakter kılavuzluğunu kolaylaştırır. Çevrimiçi veya çevrimdışı modda mevcut, 90'dan fazla düşükten yüksek seviyeye ninja ve iskelet birliklerine katılın. İskeletlerin patronlarına saldır ve onları yok et. Karakterin dövüş yeteneğini onaylar. Oyunun en yetenekli ninjaları listesinin en üstüne tırmanmak için onları keşfetmeni ve kullanmanı bekleyen birçok yeni beceriye sahip 30'dan fazla farklı ninja savaşçısı var. Karakterlerle bağlantı kurun ve çılgın savaşlara katılın.


Nindash Skull Valley Apk indir


Nindash Skull Valley APK'da 90'dan fazla seviyede iskeletleri yok etmek için gerçek bir ninja savaşçısı olun , standartlar belirli bir derecede farklılığa sahiptir ve benzersiz sizi şaşırtacak ve karakteri için adımları atmadan önce iyice düşünecektir. Hareket eden kemikleri kırın, hepsini en keskin kılıç olan dart ile yok edin.


Nindash Skull Valley indir (MOD, Sınırsız Ruhlar / Görünüm Hilesi)


Bir önceki android oyun Russian Rider Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar